Sari la conținut

TOP SATU MARE : < Andra 0740502153 >


Postări Recomandate

  • Telefon: 0740502153
  • Oras:Satu Mare
  • Telefon: 0740502153
  • Oras:Satu Mare

Cum am mai spus-o pe undeva...sunt o playgirl , in traducere... o fata jucausa si ieri a fost o zi semnificativa pentru mine , deci am avut chef mai mare de joaca,.........prea curand nu cred ca va mai fi, am ''vazut'' ce era de ''vazut'' in ziua de ieri...  :girly

Tarifele mele raman, deocamdata, aceleasi...nu vreau sa comentez mai multe.......va pup

Link spre comentariu
Reputație: 1750

Cum am mai spus-o pe undeva...sunt o playgirl , in traducere... o fata jucausa si ieri a fost o zi semnificativa pentru mine , deci am avut chef mai mare de joaca,.........prea curand nu cred ca va mai fi, am ''vazut'' ce era de ''vazut'' in ziua de ieri...  :girly

Tarifele mele raman, deocamdata, aceleasi...nu vreau sa comentez mai multe.......va pup

 

ai imblanzit definitia

o femeie tanara care traieste o viata frivola indolenta dedicata placerii

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0740502153
  • Oras:Satu Mare
  • Telefon: 0740502153
  • Oras:Satu Mare

O alta zi ''intoarsa''...

 

0725654308 - ''Ai reancarcat 30.00E. Valabil pana la 08/07/2017'' Cat de proasta ma poti crede ?!

 

0756882523 - ''aduc un tub de frisca''... cred ca n-a gasit...  :slap2

 

0763802200 - Cosmin, 39 de ani...vrea dominare...zice ca face un dus si vine...in minutul doi ma suna pe alt numar (cu aceeasi treaba), nestiind ca e tot al meu, il intreb ''nu mai faci dus ?''...si imi inchide.

 

0742799729 - dupa intrebarile de rigoare zice ca vine, ii dau adresa...dupa care zice '' sa ne-ntelegem, daca nu-mi convine...nu te superi ca plec, nu ?''......pe bune ?! pai nu vezi pozele ?! ce e la mine ? sala de spectacole ?! vii, imi futi din timpul meu si crezi ca mie imi convine ??

 

0743505498 - asta ma tot ameteste de vreo 2-3 ani, negociaza cat incape, azi a zis ca are 300 de lei, vrea o ora cu on...ii spun ca e 350...cand e la mine imi spune ca merge sa scoata bani de pe card, vine si-mi zice '' stii, e o problema, nu am avut numai 250...'' zic ok, facem o fin cu on, la care zice el '' nu stau numa' 40 de minute''... pai, daca ti-am spus ca o finalizare cu on e 250...cat ai crezut ca poti sta ?!...dupa 15 minute imi zice ''cu banii cum facem ? cat imi dai inapoi?''...i-am dat 50, i-am deschis usa, i-am spus sa nu ma mai sune si l-am blocat.

 

NO COMMENT 

Link spre comentariu
  • Telefon: 0740502153
  • Oras:Satu Mare
  • Telefon: 0740502153
  • Oras:Satu Mare

@ramiz1 , nu am promotii, suna-ma, daca vrei sa vii, nu-mi lasa mesaje pe publi pentru ca le vad a doua-treia zi si nu raspund acolo, iar preturile sunt aceleasi, le vezi si pe profilul meu.

Link spre comentariu
  • Telefon: 0740502153
  • Oras:Satu Mare
  • Telefon: 0740502153
  • Oras:Satu Mare

Clientii mei fideli nu ma intreaba de promotii  :pepsi...si nu am promotii !

 

p.s. o saptamana voi face pauza, pentru ca imi caut chirie 

Link spre comentariu
  • Telefon: 0740502153
  • Oras:Satu Mare
  • Telefon: 0740502153
  • Oras:Satu Mare

Am trait s-o aud si pe-asta... ma suna omul, ma intreaba alea alea si incepe sa se laude ca are 35 de ani si are p..a mare...ma intreaba daca rezist...bun, dar...chiar atat de inconstient ( sa nu zic prost, ca suna urat ) sa fii, sa nu faci diferenta intre lungime si grosime ?!? .........a lui avea GROSIMEA DE 35 CM ( dupa laudele lui ) si o tinea pe-a lui ......si daca era lunga de 35, tot ii inchideam.

 

:slap2  :slap2  :slap2

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...