Sari la conținut

TOP SATU MARE : < Andra 0740502153 >


Postări Recomandate

Vizitator vasilecbv
Reputație: 0

Scuzama,m-am exprimat gresit,si ca sa ma intelegi,nu vreau sa o iei ca pe o jignire sau insulta,sub alta forma ce am vrut sa intreb este daca nu sunt riscuri sa ma expun eu la asa ceva,mai ales daca ar fi vorba de on sau 69

Link spre comentariu
  • Telefon: 0740502153
  • Oras:Satu Mare
  • Telefon: 0740502153
  • Oras:Satu Mare

Dragule, riscuri exista, dar nu stiu de ce ma intrebi pe mine ?! La cum ai pus, din nou, intrebarea...am impresia ca vrei sa te lamuresc eu, da...depinde ce alegi ...daca alegi prost, exista riscul....de a ramane asa ( nu o lua ca pe o jignire sau insulta ).

 

p.s.: in cazul in care vrei sa stii daca risti cu mine...citeste recenziile de la clientii mei , de 3 ani jumate, le gasesti la paginile enumerate in semnatura mea, mai jos...si iti vei da seama !

p.s.2 : la fel ma pot intreba si eu ...

Link spre comentariu
Vizitator vasilecbv
Reputație: 0

Un raspuns perfect si inteligent,eu as fi un client fidel,eu sunt curat din toate punctele de vedere,atat ca as prefera sa nu ma expun la asemenea riscuri(la fel ca si tine)pentru ca mie imi place sa fiu satisfacut dar sa si ofer satisfactie,deci sa fie o experienta placuta pentru amandoi

Link spre comentariu
Vizitator vasilecbv
Reputație: 0

Ei,oricum nu vei scrie aici daca sunt riscuri pentru ca mai multi urmaresc topicul si doar nu vrei sa-ti sperii clientii si potentialii clienti

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...