Sari la conținut

Andra 0725379526


Postări Recomandate

  • Oras:Brasov
  • Oras:Brasov

Sunt situatii in care nu mai ai timp sa anunti dar in cazul asta am spus despre ce este vorba. Intotdeauna mi-am tinut programarile si pun mare pret pe asta. Si este valabil si in cazul vostru, sunteti foarte multi care va programati si ne incurcati exact asa cum patiti si voi cu noi cateodata. Eu mi am cerut scuze pentru situatia creata exact atunci. Eu nu revin cu telefon si nici mesaje nu trimit si nici nu raspund la ele, niciodata nu poti stii ce se poate in urmatoarea secunda si prefer sa evit cazuri de genul acesta.

Ok! Cum spui tu! Daca te tii de programari cum te-ai tinut si la domnul Hymons sau ce nume are e clara treaba! Sa ai succesc la clienti! O seara buna! 

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Brasov
  • Oras:Brasov

Eheee. Spre deosebire de tine eu chiar fut. Cat despre rahat nu te las fara mancare. Poate Lion să te concureze la mâncat. Nu tu ești ăla care se roagă de ele pe pm sa-l primească? Ups, chiar el.

Daaa ma rog de ele sa ma primeasca! Asa e! Esti prost informat! 

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:----
  • Oras:----

M-am tot gândit, am inceput sa scriu, m-am răzgândit. O recenzie de-a mea ar fi mai.mult subiectiva decât obiectiva așa că relevanta ei pentru forum nu ar conta. E simplu sa fac recenzie de 10+ doar că sa ma gudur și eu puțin pe aici. Dar, dacă părerea mea e ascultata, chiar merita vizitată.

Zaza, ai dreptate, că să faci recenzii trebuie sa și fuți, din cauza asta, probabil, tu nu ai recenzii. Îmi asum și critica asta, da, nu am bani, nu fut, deci nu pot sa fac recenzii.

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti

M-am tot gândit, am inceput sa scriu, m-am răzgândit. O recenzie de-a mea ar fi mai.mult subiectiva decât obiectiva așa că relevanta ei pentru forum nu ar conta. E simplu sa fac recenzie de 10+ doar că sa ma gudur și eu puțin pe aici. Dar, dacă părerea mea e ascultata, chiar merita vizitată.

Zaza, ai dreptate, că să faci recenzii trebuie sa și fuți, din cauza asta, probabil, tu nu ai recenzii. Îmi asum și critica asta, da, nu am bani, nu fut, deci nu pot sa fac recenzii.

 

Lasa ca o sa-i fac eu, ca tot erai tu curios sa stii. ;)

  • Like 3
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...