Sari la conținut

Andra 0725379526


Postări Recomandate

  • Oras:.
  • Oras:.

Nici nu am pretenția să o numiți recenzie.

Și, da, eu nu sunt client.

razvan

eu te apreciez sincer

zau

fara ironie

crede-ma

dar daca "jucam" un joc trebuie sa respectam regulile si.. arbitru

:hihat

ce vrei sa inteleaga laionu din postarea ta ?!

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:----
  • Oras:----

Exact ce am scris. Asta să înțeleagă. Și aia care încearcă de câțiva ani să ajungă la ea să înțeleagă ce am scris.

Am scris că totul rămâne la fel că în recenzia inițială. Nu înțeleg, nu am voie sa fac up? Cine îmi interzice? Sau trebuia să scriu stâlcit, să postez gif-uri, sau glume fara sens?

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Brasov
  • Oras:Brasov

Exact ce am scris. Asta să înțeleagă. Și aia care încearcă de câțiva ani să ajungă la ea să înțeleagă ce am scris.

Am scris că totul rămâne la fel că în recenzia inițială. Nu înțeleg, nu am voie sa fac up? Cine îmi interzice? Sau trebuia să scriu stâlcit, să postez gif-uri, sau glume fara sens?

Ai dreptate,Razvan decat sa scrii stalcit sau sa postezi gif-uri de tot cacatu mai bine stai linistit. Dar daca vrei sa faci un bine comunitatii era frumos sa scrii o recenzie! Te salut! O seara buna!

Link spre comentariu
  • Oras:Brasov
  • Oras:Brasov

orice e mai bine..

 

evident ca e mai bine decat sa scrii fara nici un rost adica fara nici o recenzie ca laionezii nu au ce sa mai inteleaga !

:laugh2

Daca nu te-ai prins cand spunea citez "comentarii de cacat' gif-uri,poze si scris stalcit, se referea la tine nu la lion! Intelegi matale? 

 

comprendés?

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti

Exact ce am scris. Asta să înțeleagă. Și aia care încearcă de câțiva ani să ajungă la ea să înțeleagă ce am scris.

Am scris că totul rămâne la fel că în recenzia inițială. Nu înțeleg, nu am voie sa fac up? Cine îmi interzice? Sau trebuia să scriu stâlcit, să postez gif-uri, sau glume fara sens?

 

Pentru noi nu mai e o noutate ca ea e febletea ta. Totusi, in nenumarate randuri cat ai vizitat-o, de ce nu ti-ai exprimat parerea in tot timpul asta?

Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti

Nu doar la el.

Am scris că totul e la fel că în recenzia precedenta. Ce e așa greu de înțeles? Și, ți-am spus, nu mă obliga nimeni sa fac recenzie. E strict alegerea mea ce și cum scriu.

 

 

 si ce scrie in recenzia precedenta? Unde trebuie sa  caut? La pprimn pagina din 145?

Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti

Nu doar la el.

Am scris că totul e la fel că în recenzia precedenta. Ce e așa greu de înțeles? Și, ți-am spus, nu mă obliga nimeni sa fac recenzie. E strict alegerea mea ce și cum scriu.

 

 

 si ce scrie in recenzia precedenta? Unde trebuie sa  caut? La pprimn pagina din 145?

Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti

Katamaguci taci din gura.

 

dute si dai si o shaorma. nu te duce ca un boschetar cu mana goala... cel putin eu ma duc cu tiramisu ;)

 

 

hai sa-ti spun un secret : te ia de barbat daca te duci cu un mare buchet de trandafiri (mi-a spus mie R ca asa o cuceresti si o sa fie topita dupa persoana ta)

  • Like 1
  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:everywhere
  • Oras:everywhere

vizitat si eu

 

LOCATIA : un apartament curat, cochet, totul ok

 

ANDRA   mi se pare ca o avantajeaza pozele nitel                                              7,5

                bruneta, ochi verzi

                      sani mari

                        carnita  cam moale, ceva kg in plus fata de ce vedeti in poze(nu e "spre slim" cum spuneacineva aici)

                   poate  ceva fitness nu ar strica

 

ATITUDINE  GENERALA :  f ok, deschisa, primitoare, amabila                             10

 

PRESTATIE   aici,   si cu bune si cu mai putin bune

                         Are  tendinta de a  conduce   "ostilitatile "

                         la aunele pozitii sau idei, mai face nitel nazuri, dar intr un mod "elegant", sa zicem

                             GFE  nu e punctul  forte                                                     7,5

     ORAL :   bun, deep, neprotejat, cu CIM , ajutat   de manuta uneori   9,5

  NORMAL :     pt mine, NORMAL  fara preludiu  nu prea merge, asa ca....     7,5

 

  accepta   sarut, fara a-l  intretine cu mult entuziasm

   depinde, probabil,si de chimie

 

 PLUSURI :    nu te grabeste, are rabdare la cel de al doilea numar

 

MINUSURI :     nu e ,se pare, adepta GFE ului ridicat in timpul  partidei propriu zise, prefera sa se axeze pe "esenta " :  oral si normal

 

200  lei/ora,  2 fin

  • Like 3
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:.
  • Oras:.

dute si dai si o shaorma. nu te duce ca un boschetar cu mana goala... cel putin eu ma duc cu tiramisu ;)

 

 

hai sa-ti spun un secret : te ia de barbat daca te duci cu un mare buchet de trandafiri (mi-a spus mie R ca asa o cuceresti si o sa fie topita dupa persoana ta)

daca n-ai pricipit pana la varsta ta:

FLORILE  nu platesc facturi si nu tin de foame

da-i bani ca de asta s-a apucat de futareaala

  • Minus 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...