Sari la conținut

Andra 0725379526


Postări Recomandate

  • Telefon: fantoma de la opera .ro
  • Oras:Germany~Belgium-France
  • Telefon: fantoma de la opera .ro
  • Oras:Germany~Belgium-France

Si si.... oricum pe mine nu ma intrece :no2

 

Mosule ce tanar esti :D hmm iti dau eu o mana de ajutor stam la panda si il dezbracam pe mos :))) si vedem dc se prind fetele :P sau mai luam un costum si suntem 2 sau 3 mosi ehh iao pe asta ca surpriza premium :))

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti

Mosule ce tanar esti :D hmm iti dau eu o mana de ajutor stam la panda si il dezbracam pe mos :))) si vedem dc se prind fetele :P sau mai luam un costum si suntem 2 sau 3 mosi ehh iao pe asta ca surpriza premium :))

sper ca nu au pretentii fiecare mos la....cate o poezie...nu pot invata mai mult de una..da buna..poezia...

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Telefon: fantoma de la opera .ro
  • Oras:Germany~Belgium-France
  • Telefon: fantoma de la opera .ro
  • Oras:Germany~Belgium-France

sper ca nu au pretentii fiecare mos la....cate o poezie...nu pot invata mai mult de una..da buna..poezia...

 

 

Eu sunt cel mai pretentios , colegul meu Shadowangel Craciun :)) nu stiu inca dar vedem oricum si el are pretentii mari acuma vedem daca primiti 3 de Da vedem in ce echipa veti ajunge :P 

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti

Traduce cineva? Sau e plecat sa vanda toale pe net?

 

Au pretentii fiecare mos??????? Asta ce e? Bag de seama ca exista ceva in aer.

dl razvan...ma refeream daca fiecare mos are pretentia la o poezie diferita...fuck..tu chiar nu ai treaba?!eu ma exprim mai greu asa ..cu cuvintele mele...cineva totusi a inteles..deci ...

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: fantoma de la opera .ro
  • Oras:Germany~Belgium-France
  • Telefon: fantoma de la opera .ro
  • Oras:Germany~Belgium-France

dl razvan...ma refeream daca fiecare mos are pretentia la o poezie diferita...fuck..tu chiar nu ai treaba?!eu ma exprim mai greu asa ..cu cuvintele mele...cineva totusi a inteles..deci ...

eu draga mea rocsana te am inteles :) si , astept poezia ...spusa  lent fumos cu dictie !!!

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti

Esti in urma cu evenimentele. Acum am de leganat gemenii.

poate dau impresia ca sunt in urma...se pare ca tu esti in urma cu evenimentele..dar ...naaa nici macar tu nu poti sa stii tot ce misca-n forumul asta...imi pare rau pt tine..dar dupa mine mi se rupe sufletul...o seara buna si linistita iti doresc!

Link spre comentariu
  • Telefon: fantoma de la opera .ro
  • Oras:Germany~Belgium-France
  • Telefon: fantoma de la opera .ro
  • Oras:Germany~Belgium-France

ms mosule...asa esti tu ..intelegator si ierti greselile gramaticale! :blushing2

Da fata tatii ...stai linistita sunt eu un mos mai pasnic , eu stau si rabd , dupa cae , cand mi se umple paharelul ...la sfarsit eu nu stau cu vb urate , de asta am si poza asta la avatar ...:P :*  asa ca asept poezia ...

 

Ptr unii :

poezie , poezie , 

Puta mea e de hartie 

Daca ar fi de ciocolta 

Ar mancao invidiosii

Toata , toata ... ce rau se scrie de pe tel ...

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti

Da fata tatii ...stai linistita sunt eu un mos mai pasnic , eu stau si rabd , dupa cae , cand mi se umple paharelul ...la sfarsit eu nu stau cu vb urate , de asta am si poza asta la avatar ... :P :*  asa ca asept poezia ...

 

Ptr unii :

poezie , poezie , 

Puta mea e de hartie 

Daca ar fi de ciocolta 

Ar mancao invidiosii

Toata , toata ... ce rau se scrie de pe tel ...

ahhh..asta era poezia care am vrut sa i-o spun lui mos razvan...haha...dar m-am abtinut !offf...ps..vezi ca s-ar putea sa se lege dl profesor de lb rom si de tine!lasa-l sa vb..ii place sa-si citeasca postarile!

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: fantoma de la opera .ro
  • Oras:Germany~Belgium-France
  • Telefon: fantoma de la opera .ro
  • Oras:Germany~Belgium-France

ahhh..asta era poezia care am vrut sa i-o spun lui mos razvan...haha...dar m-am abtinut !offf...ps..vezi ca s-ar putea sa se lege dl profesor de lb rom si de tine!lasa-l sa vb..ii place sa-si citeasca postarile!

 

 

Gata s-a deslusit misterul! :clap2

 

 

nu nu si nu..ar vrea el sa fie mos craciun..el e doar mos razvan...fii atent la vb ...ingerasule!

 

 

Incerc sa am Grija de Gramatica limbii romane , mie greu pe tel ca l am facut praf astazi ...si trebuie sa iau un display dar maine o fac ca deja cand scriu curge nisip ... sa fac si o poezie cu nisip ? 

Rocsana , frumoasa poezie sa vad ce mi reciti mie :D :* numai am sa dau puncte revin de maine in forta sa notez replicile acestea ...

Haideti sa numai fim invidiosi si suparaciosi si va propun sa facem ceva , toti am fost copii ,crede cineva ca poate sa ajute o casa de copii de sarbatori ? suntem in stare  ? sau propuneti voi , o casa de batrani sau nush , incercati sa fiti mai buni ..si voi ...

shadowangel sa te vad in mos craciun :D:)) astept sa vin si eu in tara 

  • Like 3
Link spre comentariu

  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti

Incerc sa am Grija de Gramatica limbii romane , mie greu pe tel ca l am facut praf astazi ...si trebuie sa iau un display dar maine o fac ca deja cand scriu curge nisip ... sa fac si o poezie cu nisip ? 

Rocsana , frumoasa poezie sa vad ce mi reciti mie :D :* numai am sa dau puncte revin de maine in forta sa notez replicile acestea ...

Haideti sa numai fim invidiosi si suparaciosi si va propun sa facem ceva , toti am fost copii ,crede cineva ca poate sa ajute o casa de copii de sarbatori ? suntem in stare  ? sau propuneti voi , o casa de batrani sau nush , incercati sa fiti mai buni ..si voi ...

shadowangel sa te vad in mos craciun :D:)) astept sa vin si eu in tara 

frumos gand...nu zic nu ...dar de ce trebuie sa fim asa numai de sarbatori?!asta chiar nu inteleg...dar e un subiect  prea delicat pt ac forum!

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...