Sari la conținut

Andra 0725379526


Postări Recomandate

  • Oras:ploiesti
  • Oras:ploiesti

Eu spun sa nu va mai agitati degeaba ca o sa explice Andra ce si cum a fost situatia cu Hymons! Poate a avut un motiv intemeiat pentru care nu a mai putut sa il primeasca!

Da, multumesc zaza90. Stie si el destul de bine daca este persoana de care stiu eu. Mai intervin fel si fel de situatii inopinate, spre deosebire de altii imi cer scuze pentru asta. Cat despre recenzii...sau off topic din punctul meu de vedere voi ar trebui sa faceti ceva in privinta asta nu eu. Am avut o pauza foarte lunga si e normal sa nu am recenzii din acea perioada, pentru unii e cam greu de inteles.

Ps: Asa ca o paranteza ( chiar imi selectez clientii asa cum si voi aveti dreptul de a selecta unde mergeti.) Multumesc o seara placuta!

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Brasov
  • Oras:Brasov

Da, multumesc zaza90. Stie si el destul de bine daca este persoana de care stiu eu. Mai intervin fel si fel de situatii inopinante, spre deosebire de altii imi cer scuze pentru asta. Cat despre recenzii...sau off topic din punctul meu de vedere voi ar trebui sa faceti ceva in privinta asta nu eu. Am avut o pauza foarte lunga si e normal sa nu am recenzii din acea perioada, pentru unii e cam greu de inteles.

Ps: Asa ca o paranteza ( chiar imi selectez clientii asa cum si voi aveti dreptul de a selecta unde mergeti.) Multumesc o seara placuta!

Da Andra,iti selectezi clientii poate ca nu ti-a placut omul din diferite motive nu e treaba noastra de ce nu ai vrut sa il primesti,dar nu crezi ca era mai frumos sa ii spui la telefon dragule du-te cu Dumnezeu inainte ca nu vreau sa te primesc si era mai simplu si pt tine si pt el! 

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti

Da Andra,iti selectezi clientii poate ca nu ti-a placut omul din diferite motive nu e treaba noastra de ce nu ai vrut sa il primesti,dar nu crezi ca era mai frumos sa ii spui la telefon dragule du-te cu Dumnezeu inainte ca nu vreau sa te primesc si era mai simplu si pt tine si pt el! 

:iagree

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti

Da Andra,iti selectezi clientii poate ca nu ti-a placut omul din diferite motive nu e treaba noastra de ce nu ai vrut sa il primesti,dar nu crezi ca era mai frumos sa ii spui la telefon dragule du-te cu Dumnezeu inainte ca nu vreau sa te primesc si era mai simplu si pt tine si pt el! 

in sfarsit un om cu capu' pe umeri !!! Daca as fi fost  Mos Craciun ti-as fi dat un cadou :)

  :iagree

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Brasov
  • Oras:Brasov

Când te făcea laba trista nu merita cadou? Jalnica ființă ești lioane.

Stie ca a fost o gluma! Nu fii asa rau acum a doua zii de Craciun! A fost omu de acord cu mine si gata e jalnica fiinta! Daca erai tu in locul meu si iti spunea asa cv era bine! 

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:ploiesti
  • Oras:ploiesti

Da Andra,iti selectezi clientii poate ca nu ti-a placut omul din diferite motive nu e treaba noastra de ce nu ai vrut sa il primesti,dar nu crezi ca era mai frumos sa ii spui la telefon dragule du-te cu Dumnezeu inainte ca nu vreau sa te primesc si era mai simplu si pt tine si pt el!

Sunt situatii in care nu mai ai timp sa anunti dar in cazul asta am spus despre ce este vorba. Intotdeauna mi-am tinut programarile si pun mare pret pe asta. Si este valabil si in cazul vostru, sunteti foarte multi care va programati si ne incurcati exact asa cum patiti si voi cu noi cateodata. Eu mi am cerut scuze pentru situatia creata exact atunci. Eu nu revin cu telefon si nici mesaje nu trimit si nici nu raspund la ele, niciodata nu poti stii ce se poate in urmatoarea secunda si prefer sa evit cazuri de genul acesta.
  • Like 3
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...