Sari la conținut

Mikky- 0735324211


Postări Recomandate

  • Telefon: ciocolataaaaa
  • Oras:Bucuresti
  • Telefon: ciocolataaaaa
  • Oras:Bucuresti

Thank you very much :*

I also hope for you nice life :*

And don.t forget me <3

Toata lumea e interesata de tine mikky, fa si tu un pustiu de bine si pune un raspuns sa stim si noi, te mai asteptam, nu te mai asteptam. Eu nu am reusit sa ajung la tine, pana m`am hotarat deja nu mai activai. Lasa si tu nu mail sau o modalitate de contact :D Puup.

Link spre comentariu
  • Oras:aici
  • Oras:aici

la multi si din partea mea!eu ,unul iti duc lipsa mai ales pe partea de threesome!salutari si din partea lui Lore!si ea inti simte lipsa!sper sa ne mai vedem in trei!

Respect frate, o experienta pe care o invidiez. Doua fete foarte misto separat, ma gandesc cat de tare or fi fost impreuna. Mi-a povestit Lore cate ceva...

 

Sarutari de maini doamnei!

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Italy
  • Oras:Italy

😂😂😂😂

vediamo se sai tradurre questo dall'italiano:

ne baccalà si so tutt strunz comm a te lloc, pe forza che ce venimm a fott e femmen vost!!!

 

poi mi spieghi quale sarebbe l'interesse per un non italiano di voler passare per italiano

Link spre comentariu

vediamo se sai tradurre questo dall'italiano:

ne baccalà si so tutt strunz comm a te lloc, pe forza che ce venimm a fott e femmen vost!!!

poi mi spieghi quale sarebbe l'interesse per un non italiano di voler passare per italiano

Ma dute in pula mea de cacanar. So futi pe mata bulangiule. Pisamas pe tine. Vi si tu si futi pe la noi pe bani si te dai mare muistule. Fafanculo italiano di merda
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...