Sari la conținut

te astept pentru clipe de neuitat 0765887400


Postări Recomandate

  • Oras:Calea Dorobantilor
  • Oras:Calea Dorobantilor
Postat

vrei sa traiesti o experienta unica langa o femeie frumoasa, sexy si pasionala, atunci eu sunt alegerea perfecta, bruneta stilata si rafinata, te astept in locatia perfecta,Buna ,sunt o Escorta Reala din Bucuresti si desi serviciile melenu sunt gratuite totusi pun foarte multa pasiune in ceea ce fac,Sunt usor nimfomana si ador sa fiu dominata. Fac : Sex Oral ( Finalizare Orala) ,Sex Normal, Sex Anal si iti satisfac fanteziile,Finalizare orala,pe fata,pe sani,pe mine,tu alegi,eu doar vreau sa te satisfac

 

La mine :

100lei numar

200lei ora

 

La tine/hotel:

350 ora

post-160675-0-29210300-1429871840_thumb.jpg

post-160675-0-56359300-1429871854_thumb.jpg

post-160675-0-96641700-1429871868_thumb.jpg

post-160675-0-35779700-1429871882_thumb.jpg

  • Like 1
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
Postat

Din lipsa de idei si de noutati am zis sa o vizitez si eu pe D-soara.

O sun, fac o programare si ma duc la locul cu pricina.

Aici ma intampina domnisoara din poze.

Mai multe am sa scriu in recenzie.

Locatie: undeva prin Salajan, apartamentul modest"singura in locatie"...asa a spus la tel, cand am aj acolo a fost umpic altfel...se auzeau niste voci... Curios din fire am zis sa vad si eu de unde se aud vocile(vocea). Pe balcon se afla un tip pe la 45-50kg care vb la tel. M-am dus i-am spus escortei ca este unu pe balcon care vb la tel, a zis ca nu este problema,"este un prieten"(PEste sau paznic), nu imi faceam Probleme ca ar fi vre-o problema , nu am fost deranjat de catre individ.

Oral: 4-5( doar pt ca a fost neprotejat)

Normal: 1-2(sunt indecis), era pe stop si nu am

Putut continua din cauza mirosului ...am

Continuat cu oral unde am Si terminat.

Igiena: 1-2-3( si aici sunt indecis din cauza mirosului)

Aspect: pozele sunt f f inselatoare: sani mari lasati, corp...deformat(in poze are un fund frumos, in realitate NU, fatza...(carne de mici ascunsa de un fond de ten aruncat in graba)

GFE: pfff 4.

Halatul: 100/fin 150/h, am ales o finalizare de control.

Altceva nu mai are rost sa scriu

DE RECOMANDAT!!! Pfffff, clar nu...

  • Like 7

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui.