Sari la conținut

Roxana Ct 0721685750 Si 0799351874


Postări Recomandate

  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Hai că sunt tare .. Am futut-o pă nevasta lu' Pinocchio . Femeia e lemn .. și are rumeguș în cap . Am chemat-o la mine . De când a intrat pe ușă , am avut o bănuială că e cam rateu . Bășinile îi curgeau din mers ..doar că erau bășini pe burta goală ... Femeia , cu tot ce avea pe ea ( inclusiv țigările , bricheta și poșeta fake ) ..nu valorau nici cât cere pt o oră . Gazdă bună , i-am stins setea cu ceva și am schimbat câteva minciuni la o țigare . N' ai cu cine ... E pământ de mormânt ..Că a avut nu-știu câți clienți în ziua aia ..că o mai așteaptă vreo 3-4 după mine ...Mori ... E fix genul de femeie tip breloc , întâlnită pe plajă gen Ego Mamaia . . Adică le bate soarele'n cap ..iar ele stau cu ochii pe ceasul Guess , așteptând ora mesei .. atunci când gyrosul cu d'etoate ..oferit din dragoste de stăpânul ei .. îi va mai ameliora din amețeala provocată de roze'ul ieftin . .. Zic ..Hai să ne mai și futem .. în 4-5 secunde ,femeia era în pizda goală .. Zic , ce tare e Supermanca asta .. Când îi dau pula la supt .. stupefacție .. ea era cu un prezervativ ( marca Vultur ) în mână . Păi ce faci cu ăla ? .ea.. Păi tu chiar credeai că o sug fără ? ..ți-am zis și eu așa .la mișto .. Acum ce mai conta , scârba față de ea era deja instalată în mintea mea . Pune prezervativul pe pula moartă ..După ce o suge ca ciocănitoarea , cam 30 sec ( timp în care ținea în mână un tub de lubrifiant ) .. cică ; Hai gata nebunule , cât vrei s'o sug ? ..și îmi pune cu japca pe pulă un jet de lubrifiant . Îi zic să continuie , că nici pula nu era sculată .. oftează cu pula în gură și o mai suge pula plină de gel ,cam 30 sec . . După care se aruncă cu pizda'n sus și .. Fute-mă! .. Nu mai aveam nici un chef ..asta este moartea pasiunii în persoană . Mă pun să dau repede în ea ca să termin și să o pun pe taxi . Cum bag pula în ea .. Suuurprizăă .. degetele în V la pizdă . Zic în mintea mea ; Asta e maxim de bagaboantă . O întorc cu spatele .. ca să nu-i mai văd fața aia acră .. și dau în ea până termin . Cât mă duc să arunc prez la coș ..max 10 sec.. nevasta lu' Pinocchio era îmbrăcată și încălțată .. și nu trecuse nici 30 min de când intrase .. Acum , nu că aș mai fi futut'o, dar... pula mea ..chiar așa . Ce să-i mai zic .. Femeia suda telefoanele fără nici o jenă .. cu viitoarele victime și taximetriștii . Asta e .. Bună rău ... ce să zic .. 500/h .. bani de semințe .

 

bai ragno, am dat si eu de una care la fel o sugea intr-o scarba.... si fix cum ai zis tu degetele in V la pizda 100/200 incall. Sigur ala e nr cu 210? Tipa era blond ciocolatiu daca tin minte bine, in nici un caz bruneta. Tzatze mari dar fara silicoane 0763728779 o declar de evitat, zici ca era moarta, femeia asa de proasta ca nici nu iti venea sa te enervezi si plus ca parca simteam de la telefon ca e teapa, da mau atas tsatsele si am mers la risc. Faza cu degetele in V nu am mai vazuto la nici una

 

Frate , eu cred ca ai gresit nr sau nu ti a venit ea . E cea mai dulce femeie pe care am intalnit-o , zău ca n are treaba cu recenzia ta . Iar cu programarile are dreptate fratele de mai sus , primul venit primul servit . Eu am stat sa o astept o ora , fata mi a explicat ca din cauza neseriosilor au de suferit cei care sunt de cuvant dar odată ajuns in compania ei merita tot efortul si timpul in care stai sa o astepti . iar ora are 60 de minute iar daca esti agreabil te ține si mai mult pentru ca ii place sa converseze

 

ba nu stiu ce sa zic, daca chiar e fata sa zicem ca te cred

  • Like 1
Link spre comentariu

Ce disperat e ăsta ... ce diversiune de câcat încearcă să facă .. Ca să încheiem socoteala .. Aia care a venit era fix aia din poze . Chiar avea părul ondulat ca în poza în care are sutien . Mi-a spus și mie că mai are o colegă . Cum pula mea ...adică arată identic , siliconate amândouă ...același nr de tel .. dar una e fata bună și cealaltă e panaramă ... Hai mai dă-o în pula mea ..... Gata !

  • Like 7
Link spre comentariu

Aman2 sunt siliconate , cam aceasi înălțime iar cealalta cristina parca o chema are 3-4 kg mai mult sa zic si tot bruneta . Am vrut sa intru si cu ea dar era cam sictirita . Iar aici ragnito suntem ca sa ne ajutam iar eu incerc sa iti explic ca tu confunzi fata . In primul rand nu cred ca domnisoara ti ar fi vorbit cu fute ma , cu ti o sug etc pentru ca mie mi a vorbit foarte cizelat .

Link spre comentariu
  • Oras:Romanica
  • Oras:Romanica

Ce disperat e ăsta ... ce diversiune de câcat încearcă să facă .. Ca să încheiem socoteala .. Aia care a venit era fix aia din poze . Chiar avea părul ondulat ca în poza în care are sutien . Mi-a spus și mie că mai are o colegă . Cum pula mea ...adică arată identic , siliconate amândouă ...același nr de tel .. dar una e fata bună și cealaltă e panaramă ... Hai mai dă-o în pula mea ..... Gata !

Ragno,ce s-a intamplat cu tine?

Erai galben.

 

Cine ti-a purtat sambetele?

Link spre comentariu

Ce disperat e ăsta ... ce diversiune de câcat încearcă să facă .. Ca să încheiem socoteala .. Aia care a venit era fix aia din poze . Chiar avea părul ondulat ca în poza în care are sutien . Mi-a spus și mie că mai are o colegă . Cum pula mea ...adică arată identic , siliconate amândouă ...același nr de tel .. dar una e fata bună și cealaltă e panaramă ... Hai mai dă-o în pula mea ..... Gata !

 

 

Te rog sa nu ma mai implici in frustrarea ta , daca chiar ai avut aceasta experienta proasta imi pare rău pt tine si iti doresc la mai bine . Spor la tras

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator proxenet
Reputație: 0

Te rog sa nu ma mai implici in frustrarea ta , daca chiar ai avut aceasta experienta proasta imi pare rău pt tine si iti doresc la mai bine . Spor la tras

 

miroase a saramura 

  • Like 1
Link spre comentariu

bai ragno , aia care a venit la tine era cu tatoouri pe ea sau nu ? eu banuiesc cine este , si o stiu si pe colega ei cu tite mari fara silicoane si mai maricica la corp.

frățioare , e penibil ..zău ! Ä‚sta se joacă cu noi ..și duce recenzia mea în derizoriu . ÃŽmi zice mie că sunt frustrat ...😂😂😂 ..mânca-mi-ar pula ..s'ar fute și'n cur pentru o viață ca a mea ... Hai că mai avem puțin și o dăm în anchetă .. cu amprente și ADN uri . Este aia din poze . Cu silicoane .. la față este o combinație de D. Crudu cu Antonia (😂 păstrând proporțiile) ..și un tatuaj pe unul din antebrațe . Una peste alta ...o panaramă tupeistă cu un stăpân prost .
  • Like 3
Link spre comentariu
Vizitator cosmincosmin69
Reputație: 0

Neavând prezervative vultur

A venit cu un vultur la ea

Cand a venit momentul să mi pun prezervativul "vultur"pe ' "penison"

A rămas așa vuturica așa

 

P.s :daca tu nu râzi.esti 🣠ei

Pe.se :50 bani un prez. vultur.1.5lei pachetul

 

Pseee.pseee :Nusunt rău.sunt amuzant

post-196532-0-53935100-1504862121_thumb.jpg

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

bai ragno, am dat si eu de una care la fel o sugea intr-o scarba.... si fix cum ai zis tu degetele in V la pizda 100/200 incall. Sigur ala e nr cu 210? Tipa era blond ciocolatiu daca tin minte bine, in nici un caz bruneta. Tzatze mari dar fara silicoane 0763728779 o declar de evitat, zici ca era moarta, femeia asa de proasta ca nici nu iti venea sa te enervezi si plus ca parca simteam de la telefon ca e teapa, da mau atas tsatsele si am mers la risc. Faza cu degetele in V nu am mai vazuto la nici una

 

red

 

 

bai ragno , aia care a venit la  tine era cu tatoouri pe ea sau nu ? eu banuiesc cine este , si o stiu si pe colega ei cu tite mari fara silicoane si mai maricica la corp.

 

Eu o stiu pe una cu tzatze mari dar fara silicoane, ia zi maestre, cine este?

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...