Sari la conținut

Roxana Ct 0721685750 Si 0799351874


Postări Recomandate

  • Oras:Doar deplasari
  • Oras:Doar deplasari

1.Pretul include costul deplasarii ?

2.Deplasarea include si domiciliu sau doar hotel?

Deplasarea este inclusa in pret , fac deplasari si la domiciliu si la hotel dar doar in orasul Constanta .

Link spre comentariu
  • Oras:Doar deplasari
  • Oras:Doar deplasari

Nu îți pune silicoane ! Ești nebună ?!

Sali , am si eu o rugaminte la tine :blushing2  Te-as ruga daca esti dragut sa faci o recenzie completa despre intalnirea noastra pentru ca nu imi aduc aminte exact cine esti . Te pup

Link spre comentariu
  • Oras:b
  • Oras:b

Eu te-am recomandat aici băieților care se respectă și își permit "dai un ban dar stai in față" . Ai garanție că nu fuți după vreun boschetar nepătat cara a cerșit și el 50 lei și s-a dus la femei . Vreau să spun că prin preț chiar îți selectezi clientela .

Într-adevăr sunt alte fete care mai prind câte o gâscă îi iau 500 și se fut cu alții pe 50-100 . Nu și in cazul tău

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:CT
  • Oras:CT

I-am dat un mesaj Roxanei si ea ma sunat inapoi si am facut o programare .  Domnisoara a venit la ora stabilita . 

Pentru cine este curios pozele sunt reale 100% , este f frumoasa si sociabila.

Locatie : la mine

Fata: 10 , 20 ani, cam 165-168 inaltime,  fund bombat,  curata si parfumata.sani  fermi, dintii albi :) slaba dar skinny

Oral : 9,5 ( protejat )

Normal : 10 ( este foarte stramta la modul ca daca nu esti bat nu faci treaba :)) si se misca bine , am schimbat diferite pozitii )

Halatul : 1200 lei/3 ore .

Gfe : 10+++

 

Este prima mea recenzie daca aveti intrebari va rog . 

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:CT
  • Oras:CT

Nu cred ca pui corect problema. In ecuatie au fost 2 oameni majori, vaccinati care s'au inteles asupra unor conditii si amandoi au fost de acord cu ele. N'a bagat nimeni sula'n coasta nimanui ... desi inteleg foarte bine cum pt multi suma poate parea extrema . Stii vorba aia cu cine roade oase poate ? :)

 

Iar daca eu mi'am permis sa scot loveaua ... why not ! Nu'mi strica zenul :)

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Amu sinceri sa fim fata are target il face bine nu il face iarasi bine . Mai da de cate un guste.... a binevoitor care sparge niste bani cu ea de agata 2 3 pizde garantat cu bani astia si futea linistit este problema lui . 1200 lei :))) pentru 3 ore cred ca i se poate face dosar lui Roxana pentru ca stie sa fraiereasca bine .

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Doar deplasari
  • Oras:Doar deplasari

Amu sinceri sa fim fata are target il face bine nu il face iarasi bine . Mai da de cate un guste.... a binevoitor care sparge niste bani cu ea de agata 2 3 pizde garantat cu bani astia si futea linistit este problema lui . 1200 lei :))) pentru 3 ore cred ca i se poate face dosar lui Roxana pentru ca stie sa fraiereasca bine .

Suma asta este mica dragul meu , am cel putin 1-2 clienti pe saptamana pentru toata noaptea sau pentru 48 de ore . Daca nu cunosti shh

Link spre comentariu

  • Oras:Doar deplasari
  • Oras:Doar deplasari

Cati idioti....acum nu mai tin contabilitatea femeilor, acum o tin pe cea a clientilor... in traducere libera ei sunt doar niste saraci ofticosi pe banii altora. 

Am observat , multumesc :)) :*

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...