Sari la conținut

Roxana Ct 0721685750 Si 0799351874


Postări Recomandate

  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

1) nu iti voi da absolut niciun PM .

2) pisate pe cine vrei tu , pentru mine nu e o fantezie . Mi se pare o umilinta , iar eu umilesc nu sunt umilita . Te-am pupat si am pus punct micutei noastre conversatii . O seara placuta

Offf draguta cat mai ai de mancat in lumea asta . Ca de baut vad ca nu o faci :)

Link spre comentariu
  • Oras:banca
  • Oras:banca

Chiar daca prestatie mea sa zicem ca nu ar fi de bani aia macar ai ramane cu amintirea unei femei frumoase :)))   

Serviciile mele nu sunt iesite din comun , 400 lei/h este pentru cum arat eu .

 

trebuie sa fie o legatura intre servicii si cum arati

 

nu poti pune 1000 lei/h daca arati ca Ghenea si o sugi ca maria de la oi

 

si sincer , la cum arati tu arata 20-30% din fetele de aici si majoritatea au maxim 300 lei :) + ca unele mai sunt si inteligente...

 

L.E. sa nu crezi ca arati ca Ghenea , a fost un exemplu.. ai cateva trasaturi frumoasa dar cam atat , adica siguuur nu esti atat de frumoasa pe cat te vezi tu

Link spre comentariu
  • Oras:Doar deplasari
  • Oras:Doar deplasari

trebuie sa fie o legatura intre servicii si cum arati

 

nu poti pune 1000 lei/h daca arati ca Ghenea si o sugi ca maria de la oi

 

si sincer , la cum arati tu arata 20-30% din fetele de aici si majoritatea au maxim 300 lei :) + ca unele mai sunt si inteligente...

 

L.E. sa nu crezi ca arati ca Ghenea , a fost un exemplu.. ai cateva trasaturi frumoasa dar cam atat , adica siguuur nu esti atat de frumoasa pe cat te vezi tu

Nu eu ma cred atat de frumoasa , asta mi se spune zi de zi :)) iar limita inteligentei mele o depaseste cu siguranta pe a ta .

Link spre comentariu
  • Telefon: gogu21sex
  • Oras:constanta
  • Telefon: gogu21sex
  • Oras:constanta

Draga roxana.... hai sa iti explic ceva ce poate tu nu vrei sa intelegi, iti spun chestiile astea cu prieteie nu ca un repros! Majoritatea baietilor care scriu constant aici nu vor sa dea si nici nu o sa dea vreodata 400 de lei DOAR pe frumusetea ta! In 400 de lei astia vor ca dupa o ora petrecuta cu tine sa le tremure picioarele de placere nu sa ramana cu amintirea ca au facut sex cu o scandura frumoasa! Sa stii ca sunt fete care cer mai putin arata mai rau dar te fut de dracu te ia! Asa ca trebuie sa oferi ceva in afara de frumusete! Plus faza cu FK la alegere este cea mai frumoasa varianta de a spune ca nu faci deloc.... pentru ca de fiecare data o sa iti refuzi clientii pentru ca tu ai specificat pe site ca e la alegerea ta! Eu am vrut sa ne vedem si la un moment dat cand vin acasa sigur o sa ne intalnim si sunt foarte curios ce poti sa oferi :) in rest spor la distractie

  • Like 4
  • Minus 8
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...