Sari la conținut

Roxana Ct 0721685750 Si 0799351874


Postări Recomandate

Vizitator sarlatanu
Reputație: 0

Si am revenit  :boob

Stai liniștita, altele s au retras definitiv si au revenit in aceeași zi :)))

 

Recordul este de vreo doua ore .... Pe tine te a ținut retragerea vreo 3 zile:))

Ce, ti ai dat seama ca munca este grea si banii putini?

  • Like 3
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:bangkok
  • Oras:bangkok

as vrea , doar ca sint foarte ocupat in urmatoarele zile, daca iti faci liber dupa 15 aug si esti si punctuala , fac un efort si te programez. cu mare drag, ti-am zis doar ca vreau sa iti imortalizez creasta de curcan.

Link spre comentariu
  • Oras:Doar deplasari
  • Oras:Doar deplasari

Draga roxana.... hai sa iti explic ceva ce poate tu nu vrei sa intelegi, iti spun chestiile astea cu prieteie nu ca un repros! Majoritatea baietilor care scriu constant aici nu vor sa dea si nici nu o sa dea vreodata 400 de lei DOAR pe frumusetea ta! In 400 de lei astia vor ca dupa o ora petrecuta cu tine sa le tremure picioarele de placere nu sa ramana cu amintirea ca au facut sex cu o scandura frumoasa! Sa stii ca sunt fete care cer mai putin arata mai rau dar te fut de dracu te ia! Asa ca trebuie sa oferi ceva in afara de frumusete! Plus faza cu FK la alegere este cea mai frumoasa varianta de a spune ca nu faci deloc.... pentru ca de fiecare data o sa iti refuzi clientii pentru ca tu ai specificat pe site ca e la alegerea ta! Eu am vrut sa ne vedem si la un moment dat cand vin acasa sigur o sa ne intalnim si sunt foarte curios ce poti sa oferi :) in rest spor la distractie

Ar cam trebui sa scrii o recenzie nu ? :))

Link spre comentariu
  • Oras:bangkok
  • Oras:bangkok

:))))

Jupane daca tot ii faci macar nu o da iarasi pe instantanee!

Or fi ele artistice da ne dispera!

Fa ceva complet din unghi bun si complet cu lumina buna!

Stiu ca poți daca vrei!

cind o sa invat sa fac poze dupa regulile fotografiei, ma apuc de" peisagii."

deocamdata merg dupa inspiratia de moment si iau totul ca o joaca.

nu imi plac pozele constipate, fara emotie , incadrate militareste in canoane.

majoritatea fetelor sint multumite de rezultat, le folosesc la anunturi , multe si le posteaza pe facebook sau le folosesc pentru concursul de poze.

atunci cind voi pretinde bani pentru fotograafiile mele , probabil ca voi avea grija ca rezultatul sa fie altul.

Link spre comentariu
  • Oras:Doar deplasari
  • Oras:Doar deplasari

cind o sa invat sa fac poze dupa regulile fotografiei, ma apuc de" peisagii."

deocamdata merg dupa inspiratia de moment si iau totul ca o joaca.

nu imi plac pozele constipate, fara emotie , incadrate militareste in canoane.

majoritatea fetelor sint multumite de rezultat, le folosesc la anunturi , multe si le posteaza pe facebook sau le folosesc pentru concursul de poze.

atunci cind voi pretinde bani pentru fotograafiile mele , probabil ca voi avea grija ca rezultatul sa fie altul.

Eu le prefer pe alea profesionale ..

Link spre comentariu
  • Oras:bangkok
  • Oras:bangkok

nu contest calitatea pozei, din moment ce platesti 100 de euro pentru shooting trebuie sa ai si pretentii. 

oricum , prea multa lumina nu te avantajeaza, in poza de mai sus , structura pielii ascunzind mici imperfectiuni , fondul alb din spatele tau nu iti accentueaza talia , si asa as mai putea continua, cu piesele de lenjerie total nepotrivite, o cuta inestetica deasupra soldului si o nota de trecere in privinta pantofilor cu toc de 15 cm, piesa de rezistenta a intregii fotografii .

ca fapt divers, i-am dat putin blur si i-am furat lumina , sper sa nu fie interpretat gresit de autorul pozei, nu incerc sa demonstrez nimic cu asta.

post-58400-0-59117200-1439287826_thumb.jpg

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Avem stiluri diferite my friend!

Nu spun ca stilul tau e greșit, nu exista asa ceva in fotografie dar clienții care o vor vizita vor sa vada ce primesc intr un cadru complet si clar, mai putin fața, care reprezinta o parte personală, si cam toate fetele o cer blurata, in rest sa stii ca se cere claritate.

Asta e parerea mea.

OffTopic: mai multe fete pe care le am fotografiat amandoi mi au spus ca avem stiluri aproape opuse!

Nu ascund faptul ca unele dintre ele mi au spus ca prefera stilul tau, nu mi e rusine sa o spun. :))

Link spre comentariu
  • Oras:bangkok
  • Oras:bangkok

Avem stiluri diferite my friend!

Nu spun ca stilul tau e greșit, nu exista asa ceva in fotografie dar clienții care o vor vizita vor sa vada ce primesc intr un cadru complet si clar, mai putin fața, care reprezinta o parte personală, si cam toate fetele o cer blurata, in rest sa stii ca se cere claritate.

Asta e parerea mea.

OffTopic: mai multe fete pe care le am fotografiat amandoi mi au spus ca avem stiluri aproape opuse!

Nu ascund faptul ca unele dintre ele mi au spus ca prefera stilul tau, nu mi e rusine sa o spun. :))

eu am vazut-o pe roxanica , o cunosc si pot spune ca in momentul in care se descalta , nu mai are nimic in comun cu pozele . 

blurate sau nu, devine cu totul o alta persoana  deci clientul este in ambele cazuri indus in eroare .

nu ma refer la faptul ca descaltata nu ar arata bine dar iluzia optica este evidenta in momentul in care este pe tocuri si pare foarte longilina, fapt care nu reflecta nicidecum realitatea , roxanica fiind o fata miniona , apreciez , undeva la 155 pina la 160.

 

in privinta stilului este evident faptul ca nu ne apropiem ca stil , eu sint mult mai maidanez si caut perfectiunea acolo unde nu exista,

pe cind tu te incadrezi perfect in categoria fotografilor a la carte , cu meniu fix si fara prea multe riscuri . 

imi permit sa iti spun asta fara rautate , iti apreciez munca si nu m-au plictisit niciodata pozele facute de tine.

Link spre comentariu
  • Oras:Doar deplasari
  • Oras:Doar deplasari

eu am vazut-o pe roxanica , o cunosc si pot spune ca in momentul in care se descalta , nu mai are nimic in comun cu pozele . 

blurate sau nu, devine cu totul o alta persoana  deci clientul este in ambele cazuri indus in eroare .

nu ma refer la faptul ca descaltata nu ar arata bine dar iluzia optica este evidenta in momentul in care este pe tocuri si pare foarte longilina, fapt care nu reflecta nicidecum realitatea , roxanica fiind o fata miniona , apreciez , undeva la 155 pina la 160.

 

in privinta stilului este evident faptul ca nu ne apropiem ca stil , eu sint mult mai maidanez si caut perfectiunea acolo unde nu exista,

pe cind tu te incadrezi perfect in categoria fotografilor a la carte , cu meniu fix si fara prea multe riscuri . 

imi permit sa iti spun asta fara rautate , iti apreciez munca si nu m-au plictisit niciodata pozele facute de tine.

Am 1.68 . De la inaltimea mea pana la 1.55 mai e mult de mancat  :no2    Si nu sunt cu totul alta persoana , mie una nici nu imi plac tocurile . Port tocuri doar ziua cand merg la deplasari . Seara totii clienti mei ma vad nemachiata si fara tocuri si sunt mult mai multumiti .

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...