Sari la conținut

TOP:Carmen- 0725841648 / 0747143286 / 0748554985


intens

Postări Recomandate

  • Oras:Pitesti
  • Oras:Pitesti

Buna Carmen as fi dorit să ne vedem ieri la 17 așa cum am vorbit sâmbătă dar nu ai mai răspuns te pup dulce sper ca mai ai o bomboana si pt mine mulțumesc pt tratatie

Buna Carmen as fi dorit să ne vedem ieri la 17 așa cum am vorbit sâmbătă dar nu ai mai răspuns te pup dulce sper ca mai ai o bomboana si pt mine mulțumesc pt tratatie

Imi pare foarte rau,s-a ivit ceva la mine si nu am mai putut onora programarile,sigur iti păstrez bomboana,iti multumesc si te astept cu drag.
  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Pitesti
  • Oras:Pitesti

Buna Carmen!

Am incercat sa iau legatura cu tine insa nu ai raspuns la telefon. Se poate sa ne veden maine 24.01.2018 la ora 11.30?

Sunt un client fidel al tau, ne stim de la inceputuri si sper sa ne revedem maine.

Te rog sa mi spui cum pot lua legatura cu tine pentru maine.

Sa ai o seara minunata!

Link spre comentariu

Frumoasă fotografia dar în realitate ești mult mai dulce apetisantă si simpatică foc păcat că nu se văd și ochii frumoși verzi sau câteodată albaștri cred mulțumim pentru foto te pup dulce sper sa te revăd cât mai curând. Note nu pot da pentru că s-ar bloca tabela la fel ca la Nadia.

  • Like 3
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Pitesti
  • Oras:Pitesti

Cum sa incepi ziua de luni extraordinar de bine:

1. Incerci sa vezi daca o poti gasi pe Carmen

2. Te rogi sa o gasesti libera

3. Daca ai noroc (cum am avut eu) te poti duce in pas vioi

4. La Carmen...totul la superlativ,aspect,servicii,igiena...

5. Pleci de la Carmen si te simti ca in al 8-lea cer (intr-al 9-lea as fi daca as castiga potul cel mare la 6/49 inainte sa ma duc la Carmen)

6. Uiti ca e luni si ca te asteapta o saptamana luuuunga ;)

  • Like 2
Link spre comentariu

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...