Sari la conținut

Alessya 0740670546


Postări Recomandate

  • Oras:unde vreau eu
  • Oras:unde vreau eu

TEEEEAPAAA TEPARA

Salutare colegi , aveti grija cand va faceti programare la Alessya , deoarece este o foarte mare neserioasa si tepara , am vorbit ieri cu ea pentru o programare azi la ora 11 pentru 2h si ea a zis ok , azi iam dat un sms pe la 9 si nu a mai raspins la nici un apel.

DECI GRIJA MARE BAIETI SA NU VA UITATI CA MINE 2 ORE DUPA ALTA FATA DISPONIBILA

Link spre comentariu
  • Oras:Bucale
  • Oras:Bucale

TEEEEAPAAA TEPARA

Salutare colegi , aveti grija cand va faceti programare la Alessya , deoarece este o foarte mare neserioasa si tepara , am vorbit ieri cu ea pentru o programare azi la ora 11 pentru 2h si ea a zis ok , azi iam dat un sms pe la 9 si nu a mai raspins la nici un apel.

DECI GRIJA MARE BAIETI SA NU VA UITATI CA MINE 2 ORE DUPA ALTA FATA DISPONIBILA

Poate i s-a intamplat ceva si nu a mai putut sa onoreze programarea,era mai grav daca ajungeai la locatie si nu-ti mai raspundea.Eu am fost la ea si a fost OK din toate punctele.

Zi buna!!

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator legistu
Reputație: 0

Poate i s-a intamplat ceva si nu a mai putut sa onoreze programarea,era mai grav daca ajungeai la locatie si nu-ti mai raspundea.Eu am fost la ea si a fost OK din toate punctele.

Zi buna!!

 

 Cand ai fost la ea ? Nu mai vad nici o recenzie buna pe aici ...

Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

TEEEEAPAAA TEPARA

Salutare colegi , aveti grija cand va faceti programare la Alessya , deoarece este o foarte mare neserioasa si tepara , am vorbit ieri cu ea pentru o programare azi la ora 11 pentru 2h si ea a zis ok , azi iam dat un sms pe la 9 si nu a mai raspins la nici un apel.

DECI GRIJA MARE BAIETI SA NU VA UITATI CA MINE 2 ORE DUPA ALTA FATA DISPONIBILA

dragule....a ramas ca vorbim a doua zi, nu se stabilise nimic :)...se stie ca nu iau programari de pe o zi pe alta, nici adresa nu o aveai si tu ma faci tepara ? n ai dat nici un sms la 9...pot sa fac print screen, apelul tau a fost la 10:33 :)

 

zi buna !

Link spre comentariu
  • Oras:unde vreau eu
  • Oras:unde vreau eu

dragule....a ramas ca vorbim a doua zi, nu se stabilise nimic :)...se stie ca nu iau programari de pe o zi pe alta, nici adresa nu o aveai si tu ma faci tepara ? n ai dat nici un sms la 9...pot sa fac print screen, apelul tau a fost la 10:33 :)

 

zi buna !

Esti sigura ? Ca nu am dat nici un sms?de fapt am dat 2 , primul a fost la 8:52 si urmatorul la 09:41
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...