Sari la conținut

Domnilor doamnelor zdrentelor (barbati si femei ) a venit timpul


Postări Recomandate

  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Sa va spun si eu pa pa nu de alta dar pe un forum unde o zdreanta are atata putere nu am cum sa mai raman . Un forum unde noi discutam despre fetele/curvele/zdrente si ne dam cu parerea daca merita sau si-a pierdut din farmec si ...valoare . Pe aceasta cale multumesc pentru tot ce am aflat de aici sper ca si eu la randul meu sa fii oferit la fel de multa informatie si cam atat ... din pacate .

As avea multe intrebari cum de o zdreanta are atata autoritate pe forum dar cum baza ramane gura si pizda ca si mod de viata pentru unii/unele as avea singur multe raspunsuri .

Toate cele bune .

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:dobrogea
  • Oras:dobrogea

Sa va spun si eu pa pa nu de alta dar pe un forum unde o zdreanta are atata putere nu am cum sa mai raman . Un forum unde noi discutam despre fetele/curvele/zdrente si ne dam cu parerea daca merita sau si-a pierdut din farmec si ...valoare . Pe aceasta cale multumesc pentru tot ce am aflat de aici sper ca si eu la randul meu sa fii oferit la fel de multa informatie si cam atat ... din pacate .

As avea multe intrebari cum de o zdreanta are atata autoritate pe forum dar cum baza ramane gura si pizda ca si mod de viata pentru unii/unele as avea singur multe raspunsuri .

Toate cele bune .

. Cica zdreanta plateste pentru putere
Link spre comentariu
Vizitator cenzurat
Reputație: 0

. Cica zdreanta plateste pentru putere

si eu ce rau am fost ca am acuzat-o ca suge pula ca sa-i plateasca pe moderatori sa-i dea putere !

 

ahhh... ea chiar suge pula ca sa plateasca !  :slap2

  • Like 2
  • Minus 3
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...