Sari la conținut

Constanta


Postări Recomandate

  • Oras:brasov
  • Oras:brasov

DE UNDE MORTI MATI STIU U DE MINE MA BULANGIULE CORDIT CE ESTI CUMVA DOCTOR SI EU NU STIU MA JEGOSULE CARICATURA CE ESTI  U VEREI SA MA DENIGREZI PE MINE NAI CUM MA LAGE CE VREI SA VINA LUMEA LATINE SA TE FUTA CIRCULE BAGATEAS PULA IN FICATI SI PLAMINI NU VEZI CUM ARATI DE PARCA AI BOLI INCURABILE SI ESTI PE DUCA SI VB DE ALTI MA SIDOSULE UITE CE FATA DE OM TERMINAT AI DUTE SI SPINZURATE IN CENTRU SI SPUNE LA LUME CA ESTI TERMINAT SAU DATI FOC MA INCURABILULE SIDOSUL DRACULUI CE ESTI VB DE ALTI MORTI MATI DE OM DE NIMIC CE ESTI TERMINATULE UITE CUM ARATI OBOSITULE VREI SA AI MOARTEA CAPRIOAREI ZI  MUISTULE

Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

DE UNDE MORTI MATI STIU U DE MINE MA BULANGIULE CORDIT CE ESTI CUMVA DOCTOR SI EU NU STIU MA JEGOSULE CARICATURA CE ESTI  U VEREI SA MA DENIGREZI PE MINE NAI CUM MA LAGE CE VREI SA VINA LUMEA LATINE SA TE FUTA CIRCULE BAGATEAS PULA IN FICATI SI PLAMINI NU VEZI CUM ARATI DE PARCA AI BOLI INCURABILE SI ESTI PE DUCA SI VB DE ALTI MA SIDOSULE UITE CE FATA DE OM TERMINAT AI DUTE SI SPINZURATE IN CENTRU SI SPUNE LA LUME CA ESTI TERMINAT SAU DATI FOC MA INCURABILULE SIDOSUL DRACULUI CE ESTI VB DE ALTI MORTI MATI DE OM DE NIMIC CE ESTI TERMINATULE UITE CUM ARATI OBOSITULE VREI SA AI MOARTEA CAPRIOAREI ZI  MUISTULE

Iubita eu nu te denigrez... insa daca te uiti pe topicul meu si pe alte topicuri de la sectiunea Transexuale si TV e un user sanatate_c care a postat pe fiecare topic despre tine... ce ai tu si daca ai sau nu ai e strict problema ta. Cred ca pe topicul  Andreei de la Hala Traian si-a postat si facebook-ul... Protejeaza Protejeaza e proflul lui de facebook... deci poarta-ti razboiul cu persoana respectiva. Succes!

 

Deci nu cred ca e cazul sa injuram de morti si alte chestii de genul. Poti sa te aperi si replicand elegant. O zi buna!

 

O zi buna. 

Link spre comentariu
  • Oras:brasov
  • Oras:brasov

BULANGI ASTIA CU POSTARI LA ADRESA ME-A  NU MA INTERESEAZA CUM TI-AM ZIS EI SINT PE EI SIGUR SA SINT SANATOSI  SA DOVEDEASCA CA NU AU NIMIC  DAR ODATA CE TE FUTI IN DISPERARE ATIT IN TARA SI AFARA NU SPUNE CA ETI PERFECTA SI PE DEASUPREA CE ZIC OAMENI NU DAI SUSPICIUNI DIND SPUI DE CINEVA CA ESTE BOLNAV SI U NU AI NIMIC SI CE CRED ELE CA ZICE OMUL MERG CU U NU MAI MA DUC CU NIMENI SASI VADA FIECARE DE SARACIA LOR  VAI DE CAPUL LOR NU AU NICIN STAU PE UNDE APUCA SI ATIRNA LA 2 3 LEI SI VB DE ALTI SINT FETE TRANSSE CARE SINT CU BUN SIMT SI CARACTER NU RISURI CARE CEI PE EI SI IN VALIZA FARA CASA SI UN ROST IN LUME NISTE SARACI CARE DENIGREAZA LUMEA SI VB URIT LA ADRESA LUI MA-M OBINUIT CU ASA CEVA SI NU DAU 2 BANI PE CE  SPUNE EI AICI ESTE LUPTA CRINCENA PE NET ASTA ESTE CU ASTA NU MA INTERESEAZA SA CREADA OMUL CE VREA LA CE SE POSTEAZA SI CREDE CEI DE CUVINTA SI SA ANALIZESE LA CE SE SPUNE DE CINEVA SI CA ESTE SU SUSPICIUNI ANUNTUL SI DUS SI INTORS  SI NU ESTE SIGUR DE PERSOANA CERE POSTEASA URIT DE CINEVA 

Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

BULANGI ASTIA CU POSTARI LA ADRESA ME-A  NU MA INTERESEAZA CUM TI-AM ZIS EI SINT PE EI SIGUR SA SINT SANATOSI  SA DOVEDEASCA CA NU AU NIMIC  DAR ODATA CE TE FUTI IN DISPERARE ATIT IN TARA SI AFARA NU SPUNE CA ETI PERFECTA SI PE DEASUPREA CE ZIC OAMENI NU DAI SUSPICIUNI DIND SPUI DE CINEVA CA ESTE BOLNAV SI U NU AI NIMIC SI CE CRED ELE CA ZICE OMUL MERG CU U NU MAI MA DUC CU NIMENI SASI VADA FIECARE DE SARACIA LOR  VAI DE CAPUL LOR NU AU NICIN STAU PE UNDE APUCA SI ATIRNA LA 2 3 LEI SI VB DE ALTI SINT FETE TRANSSE CARE SINT CU BUN SIMT SI CARACTER NU RISURI CARE CEI PE EI SI IN VALIZA FARA CASA SI UN ROST IN LUME NISTE SARACI CARE DENIGREAZA LUMEA SI VB URIT LA ADRESA LUI MA-M OBINUIT CU ASA CEVA SI NU DAU 2 BANI PE CE  SPUNE EI AICI ESTE LUPTA CRINCENA PE NET ASTA ESTE CU ASTA NU MA INTERESEAZA SA CREADA OMUL CE VREA LA CE SE POSTEAZA SI CREDE CEI DE CUVINTA SI SA ANALIZESE LA CE SE SPUNE DE CINEVA SI CA ESTE SU SUSPICIUNI ANUNTUL SI DUS SI INTORS  SI NU ESTE SIGUR DE PERSOANA CERE POSTEASA URIT DE CINEVA 

uite aici link-urile celui ce a postat despre tine, iti voi mentiona si nr postului pe fiecare link sa stii unde sa te uiti direct sa nu cauti. Deci acuzele despre tine nu imi apartin... cum am spus razboiul tau nu e cu mine...poate doar cu cel care probabil are ceva personal cu tine si decat sa te certi sau sa injuri pe aici ai putea explica de ce ai ajuns in situatia respectiva cu cel care te acuze de asa ceva. Cred ca pe link-ul doi daca nu ma inseala memoria si-a lasat si facebook-ul... deci macar stii cu cine sa te razboiesti. 

 

Link-ul 1. Postarea #30

https://nimfomane.com...lexandra/page-2

 

Link-ul 2. Postarile #342 si #343

https://nimfomane.com...-traian/page-18

 

Link-ul 3. Postarea #172 (asta e postat pe topicul meu)

https://nimfomane.com...57322750/page-9

Link spre comentariu
  • Oras:brasov
  • Oras:brasov

da scuze si am inteles ca nu esti u dar asta este oameni bolnavi care nu au ce face dacit sa denigreze si mai bine sar vedea pe ei daca sint sanatosi  si cu asta am incheiat ori de discutie de genul asta si oameni sa inteleaga ce vror nu ma mai intereseaza nimic ce se spune niste bulangi si risuri de cacat si sa se vada pe ei insusi daca sint sanatosi si cu asta basta muie si sa ma pis pe voi  scuze incodata bianca si bafta in continoare  pup

Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

da scuze si am inteles ca nu esti u dar asta este oameni bolnavi care nu au ce face dacit sa denigreze si mai bine sar vedea pe ei daca sint sanatosi  si cu asta am incheiat ori de discutie de genul asta si oameni sa inteleaga ce vror nu ma mai intereseaza nimic ce se spune niste bulangi si risuri de cacat si sa se vada pe ei insusi daca sint sanatosi si cu asta basta muie si sa ma pis pe voi  scuze incodata bianca si bafta in continoare  pup

Merci de intelegere si la fel iti doresc multa bafta! Ma bucur ca am putut sa ne intelegem totusi si sa dam dovada ca suntem oameni. O seara placuta iti doresc si toate cele bune!

Link spre comentariu
  • Telefon: Intrucat nu mai exista... :)
  • Oras:Spania. Barcelona. Sau pe langa...
  • Telefon: Intrucat nu mai exista... :)
  • Oras:Spania. Barcelona. Sau pe langa...

Nu stiu daca are sau nu SIDA si nici ca ma intereseaza... La asa fizic si asa limbaj, nu vad cum as fi interesat de o astfel de persoana.

Link spre comentariu
  • Telefon: gogu21sex
  • Oras:constanta
  • Telefon: gogu21sex
  • Oras:constanta

Bine bianca89.... vedem duminica seara ... si asa am avut o experienta destul de proasta cu un tv sau ts sa zicem de aici de pe forum... sper ca la tine sa fie altceva dar depinde numai si numai de tine !

Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Bine bianca89.... vedem duminica seara ... si asa am avut o experienta destul de proasta cu un tv sau ts sa zicem de aici de pe forum... sper ca la tine sa fie altceva dar depinde numai si numai de tine !

Te astept cu drag...pup :*

Link spre comentariu
  • Oras:bucharest
  • Oras:bucharest

DE UNDE MORTI MATI STIU U DE MINE MA BULANGIULE CORDIT CE ESTI CUMVA DOCTOR SI EU NU STIU MA JEGOSULE CARICATURA CE ESTI  U VEREI SA MA DENIGREZI PE MINE NAI CUM MA LAGE CE VREI SA VINA LUMEA LATINE SA TE FUTA CIRCULE BAGATEAS PULA IN FICATI SI PLAMINI NU VEZI CUM ARATI DE PARCA AI BOLI INCURABILE SI ESTI PE DUCA SI VB DE ALTI MA SIDOSULE UITE CE FATA DE OM TERMINAT AI DUTE SI SPINZURATE IN CENTRU SI SPUNE LA LUME CA ESTI TERMINAT SAU DATI FOC MA INCURABILULE SIDOSUL DRACULUI CE ESTI VB DE ALTI MORTI MATI DE OM DE NIMIC CE ESTI TERMINATULE UITE CUM ARATI OBOSITULE VREI SA AI MOARTEA CAPRIOAREI ZI  MUISTULE

Limba Romana 7-tu un bolnav 0.

Daca te futi in felul cum scri......abia astept urmatorul mars gay...Va dam foc.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...