Sari la conținut

ANA!! sau sex cu ANA! 0756354674


Postări Recomandate

  • Oras:Sea side
  • Oras:Sea side

Frumos, asa de dimineta ...pe racoare. Nu ca alte  fete, care isi incep programul de la orele 12 sau 13.

La ora aia sunt satul deja de munca ...  :laugh2 .

Niste poze mai recente Ana, se poate ...? Cele de la pagina anterioara, unele sunt cam „aranjate„ , se vede de la o posta. Ceva poze in care sa te putem admira in toata splendoarea. Nu sunt ipocrit sa iti cer poze cu ... ”gugoasa”,doar o imagine ...in si de ansamblu.

O zi minunata !

Link spre comentariu

friptura cu cartofi prăjiți , salata si papanași

 

Daca tot ne anunța dra Ana ca nu e disponibilă azi, zic ca e momentul potrivit pt o recenzie.

 

Deși nu o vizitez des, nefiind prima mea mea opțiune, relația cu Ana m-a purtat prin mai multe cartiere ale Constanței , de pe strada Sucevei, pe Tomis, la gara si de acolo din nou pe la China Mall sau in Faleza Nord, de cele mai multe ori singura in ultimele doua locații cu cate o colaga, mai fericit sau mai nefericit aleasa.

 

Ba chiar cred ca am facut si ceva munca patriotica pe ici pe colo , ceva siguranțe arse înlocuite sau un furtun de dus care curgea.

 

In aceasta perioada am putut observa evoluția de la o fata timida la tânara jună care este acum, evoluția care s-a facut simțită si in nivelul prețurilor practicate, dar cred eu spre beneficiul clenților in ceea ce privește calitatea serviciilor prestate.

 

Descrierea întâlnirilor este dificil de facut fiind dar note se pot acorda:

Locație: in general am apreciat mai mult locațiile in care a stat singura, nu stiu de ce dar cand stau 2-3 fete in același apartament, in loc sa fie mai curat , este mai dezastru. Deci fara nota,undeva între 6-9.

 

Fizic: atrăgătoare , plesnește de sănătate, carnea tare cu forme apetisante pe care poti sa le frământi, pielea albă, ochi albaștri vorba unui prieten care descria o lipoveanca: parul ca stuful, ochii ca spirtul. Deci note 8-9

Prestația : ON 9+ / NP 8-9 bine dar se poate si mai bine.

GFE: este o cât simpatica, poti purta o discutie interesantă, dar nu dezvolta acel sentiment de GFE pe care eu il caut

 

In concluzie, Ana este plăcuta si își da silința sa-si facă treaba si clientul sa plece mulțumit.

 

Vizita la Ana este ca după arunci cand după o vacanța in afara tării , satul de tot felul de specialitati cu fructe de mare , scoici, foie gras, sau paste in sos de sepie, ti se face pofta de o friptura sănătoasa cu cartofi prăjiți , salata de roșii si la desert papanași cu dulceața si smântâna.

 

Si cum de abia ce m-am întors din concediu simt cum creste pofta si ma voi programa la Ana.

 

Pofta mare 😀

  • Like 5
Link spre comentariu
  • Oras:constanta
  • Oras:constanta

In concluzie, Ana este plăcuta si își da silința sa-si facă treaba si clientul sa plece mulțumit.

 

Vizita la Ana este ca după arunci cand după o vacanța in afara tării , satul de tot felul de specialitati cu fructe de mare , scoici, foie gras, sau paste in sos de sepie, ti se face pofta de o friptura sănătoasa cu cartofi prăjiți , salata de roșii si la desert papanași cu dulceața si smântâna.

 

Si cum de abia ce m-am întors din concediu simt cum creste pofta si ma voi programa la Ana.

 

Pofta mare

de spanac nu zici nimic?:))

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

friptura cu cartofi prăjiți , salata si papanași

 

Daca tot ne anunța dra Ana ca nu e disponibilă azi, zic ca e momentul potrivit pt o recenzie.

 

Deși nu o vizitez des, nefiind prima mea mea opțiune, relația cu Ana m-a purtat prin mai multe cartiere ale Constanței , de pe strada Sucevei, pe Tomis, la gara si de acolo din nou pe la China Mall sau in Faleza Nord, de cele mai multe ori singura in ultimele doua locații cu cate o colaga, mai fericit sau mai nefericit aleasa.

 

Ba chiar cred ca am facut si ceva munca patriotica pe ici pe colo , ceva siguranțe arse înlocuite sau un furtun de dus care curgea.

 

In aceasta perioada am putut observa evoluția de la o fata timida la tânara jună care este acum, evoluția care s-a facut simțită si in nivelul prețurilor practicate, dar cred eu spre beneficiul clenților in ceea ce privește calitatea serviciilor prestate.

 

Descrierea întâlnirilor este dificil de facut fiind dar note se pot acorda:

Locație: in general am apreciat mai mult locațiile in care a stat singura, nu stiu de ce dar cand stau 2-3 fete in același apartament, in loc sa fie mai curat , este mai dezastru. Deci fara nota,undeva între 6-9.

 

Fizic: atrăgătoare , plesnește de sănătate, carnea tare cu forme apetisante pe care poti sa le frământi, pielea albă, ochi albaștri vorba unui prieten care descria o lipoveanca: parul ca stuful, ochii ca spirtul. Deci note 8-9

Prestația : ON 9+ / NP 8-9 bine dar se poate si mai bine.

GFE: este o cât simpatica, poti purta o discutie interesantă, dar nu dezvolta acel sentiment de GFE pe care eu il caut

 

In concluzie, Ana este plăcuta si își da silința sa-si facă treaba si clientul sa plece mulțumit.

 

Vizita la Ana este ca după arunci cand după o vacanța in afara tării , satul de tot felul de specialitati cu fructe de mare , scoici, foie gras, sau paste in sos de sepie, ti se face pofta de o friptura sănătoasa cu cartofi prăjiți , salata de roșii si la desert papanași cu dulceața si smântâna.

 

Si cum de abia ce m-am întors din concediu simt cum creste pofta si ma voi programa la Ana.

 

Pofta mare 😀

Ceva ma face sa cred ca esti un frate pierdut pe la nastere prea ai zis ce gandesc eu :))
  • Like 1
Link spre comentariu

Buna ziua :girly

In viitorul apropiat nu am in plan sa revin.

 

:kiss3

Ne pare rău sa auzim....se pare ca nu te gândești deloc la noi cei care te-am îndrăgit pentru felul tău natural de a fi.

Intr-un peisaj si așa sărac in domnițe fermecătoare tu te-ai gândit sa-l sărăcești si mai tare.

Te așteptam cât mai curând pe litoral, dacă e cazul ne mobilizam si îți găsim o locație mai ales acum ca s-a terminat sezonul.

Confrați transmiteți mesaje pentru Anușca poate o convingem sa se revină mai curând !

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...