Sari la conținut

Bruneta ta


Postări Recomandate

Recenzie? Ce recenzie? As sta pana maine sa spun cat de bine si de hard e sexul cu Lori. Suntem cunostinte vechi, in sensul ca am depasit deja doi ani de cat sunt client fidel. Ca si acum, prima data cand am fost la Lori, am fost cu prietenul meu bun. De fapt eu am gasit-o pe net si vazand cum arata, m-a asteptat imbracata extrem de sexi si cu tocuri enorme, ca deja ma si vedeam in ea. I-am spus atunci ca vreau sa mai aduc un tovaras de nebunii, a acceptat cu nonsalanta...chiar daca era pentru prima data la ea cu doi barbati. Ce a urmat e greu de descris, ne-a rezolvat pe amandoi in cel mai frumos mod cu putinta, am schimbat de la oral la vaginal, am facut dublapenetrare vaginala, ne-am sarutat de parca era iubita noastra, ne-a lins ouale si pur si simplu am explodat amandoi.Mi-o si imaginez atunci in acea garsoniera micuta, pe ea ...o super fata sexi, bruneta cu parul lung, costumatie sexy cu jartiere si noi doi nesatuli transpirati de parca munceam la camp. Deschisa si nonconformista, pentru noi a fost o revelatie cu atat mai mult cu cat ca facea de toate.

Au trecut anii, am urmat-o ca niste catelusi in toate locatiile unde s-a mutat, sexul a fost la fel de grozav ca de fiecare data, fara graba si mai ales cu discutii placute ca intre doi prieteni vechi si buni. Nu stiu cum face cu voi, dar cu mine sau cu amicul meu e o relatie in primul rand de prietenie in care discutam cel putin 15-20 min dupa ce ne sexam, in care vorbim destul de des la tel. Si acum imi amintesc cand am luat-o cu masina  si am dus-o la amicul meu acasa ( aici fac o paranteza si spun ca arata imbracata de oras intr-un mare fel, era iarna si imbracata in niste cismulite inalte cu toc suparat, o hainuta eleganta, fusta minijup si bustul la vedere, machiata si aranjata ca de nunta, ca atunci cand a intrat in masina m-a lasat fara voce ), am ajuns acasa unde am purtat o discutie la o cafea si o tigara, fara graba si fara sa contorizam timpul, a urmat scantei produse de cel mai fain sex cu dublapenetrare, aflasem intre timp ca face si un anal de vis, cu dusuri impreuna, cu oral executat adanc si umed urmata de ejaculare in gurita ei dulce....pfffff, deja m-am excitat.

Alalteieri, adica sambata, imi sun amicul si ii spun...hai frate sa facem ceva fain la Pitesti, la a noastra excorta faina. Am ajuns acolo, ne-a asteptat imbracata sexi in holul hotelului, am urcat sus unde ne-a servit cu bomboane rafaello, am discutat ceva. Aveam cam aproape o ora si jumatate la dispozitie cu ea, dar vroaim sa profitam de fiecare minut, asa ca am invitat-o sub dus sa o simt in brate si sa ne spalam reciproc. In camera a urmat dezmatul, amicul meu a trecut la un oral mai hard unde isi baga cocoselul tot in gura si gatul ei, eu am trecut la munca in toate pozitiile si folosindu-ma generos de amandoua gaurile ramase. Chiar a facut o gluma ca am muncit ca un erou, pt ca la final eram leoarca de transpiratie. Am incercat ca de obicei dublapenetrare vaginala si anala, a facut patul ferfelita intorcand-o pe toate partile ca intr-un final , trecusera deja peste 30 min de lupte sexoase, sa explodam fiecare unde eram....adica eu in vaginul ei si amicul meu in gura ei. Am facut un dus , urmat de o buna bucata de timp de discutii prietenesti si placute, chiar ai cu cine discuta. Am decartat banii, niciodata nu pune accent pe banii si nu ii cere inainte.

Am plecat cu un sentiment de usurare, descarcati si fericiti, stiind ca vom reveni cu placere, pentru ca suntem primiti cu placere de fiecare data.

  • Like 1
Link spre comentariu

Crys....cu 2 deodata?daca domnu nu ne face recenzie macar fa tu una ...

Sex valcea, Lori vorbeste atat de frumos de tine , incat chiar vreau sa ne cunostem. Avem multe in comun, in tot acest timp de cand copilaresc am facut destule, am facut si swing cat pt cateva vieti. Sunt putine lucruri care nu le-am incercat in sex si cred ca avem multe de impartasit. Cred ca am destule relatii cu fete nonconformiste, suntem o mica gasca de prieteni, baieti si fete, care cu diferite ocazii facem nebunii. Esti binevenit in gasca, suntem discreti si atenti, toti avem familii

Link spre comentariu
Vizitator bogdanvl
Reputație: 0

Recenzie? Ce recenzie? As sta pana maine sa spun cat de bine si de hard e sexul cu Lori. Suntem cunostinte vechi, in sensul ca am depasit deja doi ani de cat sunt client fidel. Ca si acum, prima data cand am fost la Lori, am fost cu prietenul meu bun. De fapt eu am gasit-o pe net si vazand cum arata, m-a asteptat imbracata extrem de sexi si cu tocuri enorme, ca deja ma si vedeam in ea. I-am spus atunci ca vreau sa mai aduc un tovaras de nebunii, a acceptat cu nonsalanta...chiar daca era pentru prima data la ea cu doi barbati. Ce a urmat e greu de descris, ne-a rezolvat pe amandoi in cel mai frumos mod cu putinta, am schimbat de la oral la vaginal, am facut dublapenetrare vaginala, ne-am sarutat de parca era iubita noastra, ne-a lins ouale si pur si simplu am explodat amandoi.Mi-o si imaginez atunci in acea garsoniera micuta, pe ea ...o super fata sexi, bruneta cu parul lung, costumatie sexy cu jartiere si noi doi nesatuli transpirati de parca munceam la camp. Deschisa si nonconformista, pentru noi a fost o revelatie cu atat mai mult cu cat ca facea de toate.

Au trecut anii, am urmat-o ca niste catelusi in toate locatiile unde s-a mutat, sexul a fost la fel de grozav ca de fiecare data, fara graba si mai ales cu discutii placute ca intre doi prieteni vechi si buni. Nu stiu cum face cu voi, dar cu mine sau cu amicul meu e o relatie in primul rand de prietenie in care discutam cel putin 15-20 min dupa ce ne sexam, in care vorbim destul de des la tel. Si acum imi amintesc cand am luat-o cu masina si am dus-o la amicul meu acasa ( aici fac o paranteza si spun ca arata imbracata de oras intr-un mare fel, era iarna si imbracata in niste cismulite inalte cu toc suparat, o hainuta eleganta, fusta minijup si bustul la vedere, machiata si aranjata ca de nunta, ca atunci cand a intrat in masina m-a lasat fara voce ), am ajuns acasa unde am purtat o discutie la o cafea si o tigara, fara graba si fara sa contorizam timpul, a urmat scantei produse de cel mai fain sex cu dublapenetrare, aflasem intre timp ca face si un anal de vis, cu dusuri impreuna, cu oral executat adanc si umed urmata de ejaculare in gurita ei dulce....pfffff, deja m-am excitat.

Alalteieri, adica sambata, imi sun amicul si ii spun...hai frate sa facem ceva fain la Pitesti, la a noastra excorta faina. Am ajuns acolo, ne-a asteptat imbracata sexi in holul hotelului, am urcat sus unde ne-a servit cu bomboane rafaello, am discutat ceva. Aveam cam aproape o ora si jumatate la dispozitie cu ea, dar vroaim sa profitam de fiecare minut, asa ca am invitat-o sub dus sa o simt in brate si sa ne spalam reciproc. In camera a urmat dezmatul, amicul meu a trecut la un oral mai hard unde isi baga cocoselul tot in gura si gatul ei, eu am trecut la munca in toate pozitiile si folosindu-ma generos de amandoua gaurile ramase. Chiar a facut o gluma ca am muncit ca un erou, pt ca la final eram leoarca de transpiratie. Am incercat ca de obicei dublapenetrare vaginala si anala, a facut patul ferfelita intorcand-o pe toate partile ca intr-un final , trecusera deja peste 30 min de lupte sexoase, sa explodam fiecare unde eram....adica eu in vaginul ei si amicul meu in gura ei. Am facut un dus , urmat de o buna bucata de timp de discutii prietenesti si placute, chiar ai cu cine discuta. Am decartat banii, niciodata nu pune accent pe banii si nu ii cere inainte.

Am plecat cu un sentiment de usurare, descarcati si fericiti, stiind ca vom reveni cu placere, pentru ca suntem primiti cu placere de fiecare data.

 

Trebuia sa te apuci de scris romane de dragoste :))

Link spre comentariu

Trebuia sa te apuci de scris romane de dragoste :))

Hmmmm...cate am facut in ultimii 15 ani , pot scrie 2 romane linistit. imi place sincer sa povestesc cu lux de amanunte si culmea sunt ascultat cu placere de prieteni sau cunostinte. Ma refer strict la impresiile mele personale, fara date, nume si locuri....tin foarte mult la discretie

Link spre comentariu
  • Oras:Râmnicu Vâlcea
  • Oras:Râmnicu Vâlcea

Sex valcea, Lori vorbeste atat de frumos de tine , incat chiar vreau sa ne cunostem. Avem multe in comun, in tot acest timp de cand copilaresc am facut destule, am facut si swing cat pt cateva vieti. Sunt putine lucruri care nu le-am incercat in sex si cred ca avem multe de impartasit. Cred ca am destule relatii cu fete nonconformiste, suntem o mica gasca de prieteni, baieti si fete, care cu diferite ocazii facem nebunii. Esti binevenit in gasca, suntem discreti si atenti, toti avem familii

Si eu am familie.E normal la 35 de ani.Dar sotia nu stie ce fac in timpul liber...daca ar afla m-ar manca.Asa ca partea de swing iese din calcul 😂😂😂😂

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...