Sari la conținut

Domina Alice Adore - Ploiesti


Postări Recomandate

  • Oras:graveyard
  • Oras:graveyard

Alice adore, esti o tipa interesanta. Tarja Turunen, fosta solista de la Nightwish, seamana mult cu tine. N-am avut curaj sa zic invers :). Cand am drum prin Ploiesti, nu te ratez. Spor la bani, adorabilo!

Link spre comentariu
  • Oras:I`m here, I`m there, I`m everywhere. So beware.
  • Oras:I`m here, I`m there, I`m everywhere. So beware.

Alice adore, esti o tipa interesanta. Tarja Turunen, fosta solista de la Nightwish, seamana mult cu tine. N-am avut curaj sa zic invers :). Cand am drum prin Ploiesti, nu te ratez. Spor la bani, adorabilo!

 

Tarja, miauuuu! <3

 

Multumesc :kiss3

Link spre comentariu
  • Oras:graveyard
  • Oras:graveyard

Nu pot sa uit nedreptatea pe care a suferit-o Tarja, cand jivinele alea de manageri au dat-o afara din formatie ca pe un gunoi. Urmaream inmarmurit un interviu cu ea si plangea draguta de ea in hohote, mi se pare ca nu prea a avut sprijin nici de la ceilalti membri ai trupei. De atunci am considerat ca Nightwish fara aceasta divina doamna este fara suflet si nu am mai ascultat nimic de la ei.

Link spre comentariu
  • Oras:I`m here, I`m there, I`m everywhere. So beware.
  • Oras:I`m here, I`m there, I`m everywhere. So beware.

Nu pot sa uit nedreptatea pe care a suferit-o Tarja, cand jivinele alea de manageri au dat-o afara din formatie ca pe un gunoi. Urmaream inmarmurit un interviu cu ea si plangea draguta de ea in hohote, mi se pare ca nu prea a avut sprijin nici de la ceilalti membri ai trupei. De atunci am considerat ca Nightwish fara aceasta divina doamna este fara suflet si nu am mai ascultat nimic de la ei.

 

Mda, Nightwish nu mai e Nightwish fara Tarja. Clar :(

Link spre comentariu

O perioada lunga de timp nu am reusit sa mai aflu noutati despre tine. Mai activezi in ploiesti? Te-ai mutat sau te muti la oradea? Sunt un admirator al tau si as vrea sa ajung la tine. Oradea este prea departe dar cine stie? Spune-mi te rog cat timp mai esti in ploiesti, chiar cu aproximatie si tot e bine. Multumesc anticipat.

Link spre comentariu
  • Oras:I`m here, I`m there, I`m everywhere. So beware.
  • Oras:I`m here, I`m there, I`m everywhere. So beware.

O perioada lunga de timp nu am reusit sa mai aflu noutati despre tine. Mai activezi in ploiesti? Te-ai mutat sau te muti la oradea? Sunt un admirator al tau si as vrea sa ajung la tine. Oradea este prea departe dar cine stie? Spune-mi te rog cat timp mai esti in ploiesti, chiar cu aproximatie si tot e bine. Multumesc anticipat.

 

Nr de tel mai este valabil???

 

 

Tot in Ploiesti, nu mai plec la Oradea insa nici pe aici nu o sa mai fiu mult timp.

Numarul de telefon este acelasi.

Tzoc tzoc!

Link spre comentariu
  • Oras:I`m here, I`m there, I`m everywhere. So beware.
  • Oras:I`m here, I`m there, I`m everywhere. So beware.

Îmi place logica ta. Dacă nu greșea numărul, oare i se mai spunea că a fost greșeala?

 

Unora tre sa le mai si desenezi.

Link spre comentariu
  • Oras:I`m here, I`m there, I`m everywhere. So beware.
  • Oras:I`m here, I`m there, I`m everywhere. So beware.

Ne mai incantai privirea cu cate-o poza deosebita a ta ,dar se pare ca ai devenit mult prea discreta. Pacat,incet ,incet fetele deosebite ne parasesc si raman cele care nu ne intereseaza.

 

Mai rarut ca-i mai dragut :)

Te pup

Link spre comentariu
  • Oras:I`m here, I`m there, I`m everywhere. So beware.
  • Oras:I`m here, I`m there, I`m everywhere. So beware.

Si eu te pup. Pentru mine ,mai desut cred ca e mai dragut. Tu ai un farmec aparte chiar si in poze. :yummy

 

Clar tre sa-mi iau cont rosu, o tii tot asa ...ma trezesc naibii deocheata.

Link spre comentariu

Se gaseste leac si pentru deochi si sunt sigur ca stii si tu asta. Daca spun adevarul vad ca nu-ti place . Asta e, dar sa stii ca am spus adevarul. Nu ne cunoastem inca si nu am motive sa te flatez , imi place cum arati in poze si deocamdata nu te pot vedea pe viu pentru ca nu sunt din ploiesti si as fi vrut sa te vad macar in poze pana cand ajung la tine.

Link spre comentariu

  • Oras:I`m here, I`m there, I`m everywhere. So beware.
  • Oras:I`m here, I`m there, I`m everywhere. So beware.

Se gaseste leac si pentru deochi si sunt sigur ca stii si tu asta. Daca spun adevarul vad ca nu-ti place . Asta e, dar sa stii ca am spus adevarul. Nu ne cunoastem inca si nu am motive sa te flatez , imi place cum arati in poze si deocamdata nu te pot vedea pe viu pentru ca nu sunt din ploiesti si as fi vrut sa te vad macar in poze pana cand ajung la tine.

 

glumeam :)

Link spre comentariu
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...