Sari la conținut

Postări Recomandate

  • Oras:Latitude:37.245265° Longitude:-115.803418°
  • Oras:Latitude:37.245265° Longitude:-115.803418°

Buna, vreau sa vin in Iasi dupa sarbatori, inca nu am descoperit site-urile unde imi pot posta anuntul..daca vrei trimite-mi un mesaj privat cu site-urile. Multumesc :*

In  Iasi cele mai multe anunturi matrimoniale sunt aici http://www.ziarulevenimentul.ro/anunturi/matrimoniale--c122.html

 

Sper sa gasesti persoane care sa aprecieze serviciile tale pentru ca e o zona destul de bigota.

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

In  Iasi cele mai multe anunturi matrimoniale sunt aici http://www.ziarulevenimentul.ro/anunturi/matrimoniale--c122.html

 

Sper sa gasesti persoane care sa aprecieze serviciile tale pentru ca e o zona destul de bigota.

Multumesc...asa am crezut si despre Craiova ca este un oras cu oameni reticenti la ceea ce inseamna Ts dar a fost contrar, am mers acolo de 2 ori :)

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

La Cluj mai ajungi?

Am fost acolo dar oamenii sunt foarte rai si reticenti ...sunt obijnuiti cu poze false si oameni de proasta factura...niste "ardeleni" au spus ca n-au nevoie de ..citez.."rujati" au lasat comentarii aici.. :) prefer sa merg in Craiova, Arad, Oradea, Sibiu,etc  orase unde oamenii apreciaza realitatea si calitatea..probabil ca voua clujenilor va plac fake-urile si serviciile ieftine de proasta calitate..imi pare rau ca eu am fost jignita fara motiv...prefer restul oraselor unde sunt apreciata!

  • Minus 9
Link spre comentariu
  • Oras:No man's land
  • Oras:No man's land

Am fost acolo dar oamenii sunt foarte rai si reticenti ...sunt obijnuiti cu poze false si oameni de proasta factura...niste "ardeleni" au spus ca n-au nevoie de ..citez.."rujati" au lasat comentarii aici.. :) prefer sa merg in Craiova, Arad, Oradea, Sibiu,etc  orase unde oamenii apreciaza realitatea si calitatea..probabil ca voua clujenilor va plac fake-urile si serviciile ieftine de proasta calitate..imi pare rau ca eu am fost jignita fara motiv...prefer restul oraselor unde sunt apreciata!

Probabil daca ai arunca pe forum ceva poze in nud in care sa ai si sani nu iti zicea nimeni in cluj ca esti un rujat :))))   

  • Like 1
  • Minus 3
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Probabil daca ai arunca pe forum ceva poze in nud in care sa ai si sani nu iti zicea nimeni in cluj ca esti un rujat :))))   

pai am postat deja in anunturile mele poze cu sanii mei si penisul..:))) indiferent daca aruncam poze cu mn dezbracata sau nu.. presupun ca se vede in poze ca sunt o persoana educata si curata :) oricum nu trebuie sa dam cu presupusul sau sa jignim daca nu cunoastem persoana despre care vb :P am terminat o facultate , provin dintr-o familie de oameni culti..doar ca in Romania ne lovim de prejudecati si nu pot profesa ceea ce am studiat pt ca in realitate arat ca Andreea iar in buletin ma numesc Andrei ;)

  • Minus 9
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...