Sari la conținut

Raluca - 0753151102


mgmsred

Postări Recomandate

  • Telefon: 0753151102
  • Oras:Timișoara
  • Telefon: 0753151102
  • Oras:Timișoara

Posteaza nr tau de telefon pe foto!!

Multumesc frumos pentru sfat, asa o sa fac. Ma gândesc sa pun watermark, ca daca scriu doar numărul, poate scriu hoatele peste, am mai văzut "opere" de genul :))

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator yyyro
Reputație: 0

Salutare,


Vizitat recent. Am mai scris despre domnisoara, si am decis sa vizitez din nou. 


Locatia foarte ok. 


Aspectul este acelasi , sanii superbi, si atitudinea mult mai placuta. Se vede ca tot ce se scrie aici o intereseaza si incearca sa invete pe cat posibil.


Preturile au ramas la fel, a preferat sa ramana cu pretul mai sus, dar sa ofere servicii mai bune si a reusit, parerea mea . Aceasta vizita a fost altfel, mult mai bine.


Acum legat de pret, sincer si mie mi ar place sa fie 250 ora, dar cand ma gandesc ca au mai fost 30 pe acolo in ziua respectiva iar tipa nu a avut timp nici sa faca dus, sau in cel mai fericit caz foloseste doar servetele si nu intotdeauna umede, prefer sa dau 300/ numar si sa ma bucur de ce are de oferit aceasta domnisoara Raluca, mai nou plina de surprize placute.


Concluzia , placut surprins, iar cand mi-a spus ca beneficiez si de oferta, totul a fost foarte bine.


 


 


Note:


Locatie: 9 nu am fost foarte atent, dar nu ma deranjat nimic, 


Fatza: 9.5


Sani:10+++


Fundulet: 10


GFE: 9.5 


Oral: 10


Normal: 10 (se implica si privelistea este senzationala)


Pret: 250/ n sau 450/ h


Eu zic ca este de revenit.

  • Like 2
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0753151102
  • Oras:Timișoara
  • Telefon: 0753151102
  • Oras:Timișoara

Salutare,

Vizitat recent. Am mai scris despre domnisoara, si am decis sa vizitez din nou. 

Locatia foarte ok. 

Aspectul este acelasi , sanii superbi, si atitudinea mult mai placuta. Se vede ca tot ce se scrie aici o intereseaza si incearca sa invete pe cat posibil.

Preturile au ramas la fel, a preferat sa ramana cu pretul mai sus, dar sa ofere servicii mai bune si a reusit, parerea mea . Aceasta vizita a fost altfel, mult mai bine.

Acum legat de pret, sincer si mie mi ar place sa fie 250 ora, dar cand ma gandesc ca au mai fost 30 pe acolo in ziua respectiva iar tipa nu a avut timp nici sa faca dus, sau in cel mai fericit caz foloseste doar servetele si nu intotdeauna umede, prefer sa dau 300/ numar si sa ma bucur de ce are de oferit aceasta domnisoara Raluca, mai nou plina de surprize placute.

Concluzia , placut surprins, iar cand mi-a spus ca beneficiez si de oferta, totul a fost foarte bine.

 

 

Note:

Locatie: 9 nu am fost foarte atent, dar nu ma deranjat nimic, 

Fatza: 9.5

Sani:10+++

Fundulet: 10

GFE: 9.5 

Oral: 10

Normal: 10 (se implica si privelistea este senzationala)

Pret: 250/ n sau 450/ h

Eu zic ca este de revenit.

Multumesc frumos :X

Link spre comentariu
  • Oras:Vagauna
  • Oras:Vagauna

250 sau 300 finalizarea cu ora 450 ? Tu vb serios ? Sincer am citit cateva pagini despre tine si nu toate rencenzile sunt pozitive daca chiar meritai atunci toate ereau pozitive iar la ce servici oferi clar pretul pe care il ceri este exagerat dar asta este doar parerea mea te pup succes

  • Like 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...