Sari la conținut

Poze/video cu pisici :)))


Postări Recomandate

  • Oras:worldwide
  • Oras:worldwide

Hai mai anonna, nu te enerva pentru unele chestii ieftine, copilaresti si haioase!! Mai bine pune si tu o poza cu o pisi si bucura-te de viata! :)

io te rog tare mult daca vrei sa te conversezi cu tanti marar sa o faci prin alte parti. threadu meu pt daddy pisi era curat ca lacrima si lipsit de vreo vorba urata. m,erci si ti tzuc

Link spre comentariu
  • Oras:-
  • Oras:-

io te rog tare mult daca vrei sa te conversezi cu tanti marar sa o faci prin alte parti. threadu meu pt daddy pisi era curat ca lacrima si lipsit de vreo vorba urata. m,erci si ti tzuc

 

Cine converseaza cu cine!?? Pai va faceti in fel si-n chip, voi doua si apoi vii si-mi spui mie ca threadu tau era lipsit de vorbe urate. Sunt de acord caci si eu am sesizat asta!  :laugh2

Hai ca sa-ti treaca supararea, postez o poza cu pisicu meu preferat (doar e roz asa ca tine). Nu-i asa ca e dulce?

Mai esti suparata?  :)

post-121953-0-80977100-1448759037_thumb.jpg

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:worldwide
  • Oras:worldwide

Cine converseaza cu cine!?? Pai va faceti in fel si-n chip, voi doua si apoi vii si-mi spui mie ca threadu tau era lipsit de vorbe urate. Sunt de acord caci si eu am sesizat asta!  :laugh2

Hai ca sa-ti treaca supararea, postez o poza cu pisicu meu preferat (doar e roz asa ca tine). Nu-i asa ca e dulce?

Mai esti suparata?  :)

eu nu ma pot supara niciodata pe tine diafanule :)

http://dgchristmas.com/wp-content/uploads/2015/10/two-christmas-cat-wallpapers-1024x768.jpg

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:-
  • Oras:-

eu nu ma pot supara niciodata pe tine diafanule :)

 

Pai nu-ti dau niciodata motive serioase ca sa te superi pe mine. :)  Tu stii ca si atunci cand sunt n.f. si o tin mortis cu ale mele, principalele mele calitati (nu stau sa le enumar aici ca sunt multe)))) :)  ies la iveala in mod natural si spontan. Hey, cand imi zici asa ma excit!! :laugh2

 

 

Link spre comentariu
  • Oras:worldwide
  • Oras:worldwide

Pai nu-ti dau niciodata motive serioase ca sa te superi pe mine. :)  Tu stii ca si atunci cand sunt n.f. si o tin mortis cu ale mele, principalele mele calitati (nu stau sa le enumar aici ca sunt multe)))) :)  ies la iveala in mod natural si spontan. Hey, cand imi zici asa ma excit!! :laugh2

toti barbati se excita cand le zici in fata ca-s nefututi. cum sunt blegi de fel in sinea lor cred ca e o invitatie  :laugh2  :laugh2

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...