Sari la conținut

Corina 0768697503. Str Zona soporului ****Contact prin sms,apel, WhatsApp.


Vizitator

Postări Recomandate

Buna dragii mei clujeni 

De luni ajung si eu in orasul vostru si sper sa ne re(vedem)cu drag :*

O sa fiu o saptamana in Cluj si o sa impart locatia cu o prietena/colega .Momentan ne gandim cum o sa procedam pentru ca ea nu doreste sa isi posteze poze/detalii pe forum . Posibil sa ii fac eu o scurta prezentare aici si sa intram mai mult impreuna .Zona aleasa este complexul VIVA CITY (sper sa fie in regula zona ) ,unde am stat eu in trecut nu se mai inchiriaza .

  Facem sa fie bine de ambele parti :)

Revin cu detalii de indata ce ajung :*

Va doresc o primavara minunata cu multe zambete si caldura in suflet 😍

Atasez si niste poze facute acum 2 zile, Am 58 de kg (lucrez sa fie mai putine :)) =)) ) 1:67 aproxm ,ten alb ,parul degrade (saten si blond)

Pupici :*IMG-20230308-WA0011.jpg.186f7dbadc1e70246df8c4241f71912e.jpgIMG-20230308-WA0010.jpg.b0473fd2b8a11b36f3dc9f5ffed0cc69.jpgIMG-20230308-WA0009.jpg.07794cb27b2bff908acc691d36501f29.jpgIMG-20230308-WA0008.jpg.76198d3ad70dd6ac1a9c59ad34256350.jpgIMG-20230308-WA0007.jpg.6d63c5126aba279505a3dc661b019219.jpgIMG-20230308-WA0006.jpg.9e8917e59128b2ad4cadc0fb275400d3.jpgIMG-20230308-WA0005.jpg.50e98d1d2131b8761828787a320a7710.jpgIMG-20230308-WA0004.jpg.346f27d234f6bee210e57bd6712686a0.jpgIMG-20230308-WA0003.jpg.a5113ba304ed8f1f76920eed62926221.jpgIMG-20230308-WA0002.jpg.47472e87a565ee6c664250af85891827.jpg

  • Like 3
  • Inimioara 3
Link spre comentariu
  • pisicuts a schimbat titlul în Corina 0768697503. Str Zona soporului ****Contact prin sms,apel, WhatsApp.

Numarul de telefon este 0768697503 whatsapp .

Prefer programarile acolo, prioritate avand cei care au fost la mine deja .Persoanele noi as dorii sa aiba poza la whatsapp :*

Link spre comentariu
Vizitator jolty
Reputație: 0
Acum 3 minute, corina0762893581 a spus:

de ce ?

Prefer sa discutam in privat,daca nu te superi.Nu de alta,sa nu poluăm aiurea topicul 🤗 Poti sa imi lasi mesaj linistita

Link spre comentariu
1 hour ago, jolty said:

Din pacate locatia,zona aceea o sa fie un impediment pentru mulți 🙂

Pentru multi prosti.

Multi o sa spuna ca e bariera cu portar. Nici vorba. E prostia lor. Dar ca sa eviti orice problema cere de la furnizorul de locatie sa iti dea codul de 6 cifre de la interfonul mic din dreapta. Nu cel cu cheita. Da acel cod programarilor si nu o sa fie nici o problema.

Pentru prosti: memorati in telefon codul si la orice fata mergeti acolo folositi-l.

Revenind la Viva City. Locatia e OK din punct de vedere al curateniei si ca acces. In sensul ca ai unde lasa masina in apropiere(prostii o sa vrea sa treaca de bariera cu masina si o sa ii opreasca portarul..prosti e multi, cum a zis si asta de mai sus)

Problema la Viva e conceptuala. Sunt multe fete acolo. Cam jumate sunt de la retele de proxeneti si e posibil sa iti faca probleme(gen prog false) daca vi cu preturi mult sub ale lor(nu cred ca e cazul). O alta posibila problema e ca vei fi...aproape sigur...inspectata. Se mai dau petreceri cu tematica sexuala pe acolo de catre vedete si semi interlopi care isi trimit oameni la fete sa le evalueze si daca trec proba le invita la petreceri cand organizeaza. Dar stiu fete care au refuzat si nu a fost au avut probleme. Cum am zis, sunt multe in blocurile alea asa ca au de unde sa aleaga.

Ah...ai o alta problema cu viva city e ca altii au cazari in alt loc si ale lor is bune, nu ca la viva. Astia is rechinii imobiliari de pe forum. Tot o subspecie de peste si ei.

 

Si in final, bine ai revenit la Cluj. Te pup si ne vedem 😘

 

 

  • Like 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
1 oră în urmă, jolty a spus:

Prefer sa discutam in privat,daca nu te superi.Nu de alta,sa nu poluăm aiurea topicul 🤗 Poti sa imi lasi mesaj linistita

Nu ai mesomerie privata sa iti las mesaj .Imi poti scrie pe whatsapp daca poti .pup

Link spre comentariu
1 oră în urmă, josephseed a spus:

Pentru multi prosti.

Multi o sa spuna ca e bariera cu portar. Nici vorba. E prostia lor. Dar ca sa eviti orice problema cere de la furnizorul de locatie sa iti dea codul de 6 cifre de la interfonul mic din dreapta. Nu cel cu cheita. Da acel cod programarilor si nu o sa fie nici o problema.

Pentru prosti: memorati in telefon codul si la orice fata mergeti acolo folositi-l.

Revenind la Viva City. Locatia e OK din punct de vedere al curateniei si ca acces. In sensul ca ai unde lasa masina in apropiere(prostii o sa vrea sa treaca de bariera cu masina si o sa ii opreasca portarul..prosti e multi, cum a zis si asta de mai sus)

Problema la Viva e conceptuala. Sunt multe fete acolo. Cam jumate sunt de la retele de proxeneti si e posibil sa iti faca probleme(gen prog false) daca vi cu preturi mult sub ale lor(nu cred ca e cazul). O alta posibila problema e ca vei fi...aproape sigur...inspectata. Se mai dau petreceri cu tematica sexuala pe acolo de catre vedete si semi interlopi care isi trimit oameni la fete sa le evalueze si daca trec proba le invita la petreceri cand organizeaza. Dar stiu fete care au refuzat si nu a fost au avut probleme. Cum am zis, sunt multe in blocurile alea asa ca au de unde sa aleaga.

Ah...ai o alta problema cu viva city e ca altii au cazari in alt loc si ale lor is bune, nu ca la viva. Astia is rechinii imobiliari de pe forum. Tot o subspecie de peste si ei.

 

Si in final, bine ai revenit la Cluj. Te pup si ne vedem 😘

 

 

Hei 

buna 

multumesc de lamuriri. Mai imi spusese cineva de problema cu PIN-ul la bariera ,dar in alta parte nu gasesc

Preturile sunt exagerat de mari,(am gasit apartament in Zoriilor la 1500 de euro 5 noti) =)) ,nu are 2 camere ,sau este vila cu 2 3 etaje si clar acolo nu am ce cauta .

Unde am stat inainte numai apare pe booking ca acolo era super ok Ms inca o data . O sa mai caut ,daca nu ramane VIVA CITY ,cine doreste si poate ajunge ii astept cine nu facem outcall =))

  • Like 1
Link spre comentariu

Am renuntat la locatia din viva city si am luat alta Este superb aparamentul ,zona faina si linistita(asa pare in poze ) ,complex nou .Sper sa fie ok :D

Multumesc de ajutor :D tuturor care mi au dat ponturi legate de cazare 

Stiam eu ca suneti baieti de treaba 😇

Link spre comentariu

Buna dimi 

Am ajuns si instalat la cluj .

Astazi pot lua 3 programari maxim . Prioritate au cele impreuna cu colega mea. 

Oferim show erotic impreuna (nu lesby) sarutari pe corp ,atingeri ,sex oral cu amandoua ,sex normal ,69 ,masaj cu ulei cald ,fin corporala (eu fac si finalizare orala -extra 50 de lei,colega nu face )

Cadou cu amandoua :

-400 de lei 30-40 de minute

-600 de lei 60-70 de minute

nu ne grabim ,nu ne uitam la ceas. Important este sa ne simtim bine :d

in locatie nu se fumeaza (politica apartamentului ) 

cadoul pentru mine singura / 

-200 de lei 30 -40 de min 

-250 de lei o ora cu o fin si masaj

300 de lei o ora cu 2 finalizari 

finalizare orala extra 50 de lei 

serviciile mele sunt sarutari ,sex oral neprotejat /protejat ,sex normal numai protejat ,69, facesiting,masaj de relaxare cu ulei cald 

detaliile despre adresa o sa le primiti cand vorbim 

prefer programarile pe whatsapp (prioritate cei care au poza -este doar informativa chestia cu poza ,-(am familie prieteni in Cj si nu as dorii alte probleme ) 

-se poate si outcall ,dar prefer cu colega sa vin 

pupici 

-suntem disponibile pana duminica (inclusiv) 

 

Link spre comentariu
Acum 1 oră, amatoru a spus:

Nu 50

Pret de fițe 

Burtica ca nevasta mea 

Ma apuca râsul

🤣🤣🤣🤣

Ma duc la sala cu nevasta ta ,impreuna . Scapam amandoua de burtica daca in asta sta fericirea ta. 

Fiecare este liber sa mearga unde doreste cand doreste . Nu obligam pe nimeni sa vina . Pupici

  • Like 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...