Sari la conținut

TOP: 0756658665 milf


Postări Recomandate

  • Oras:Craiova
  • Oras:Craiova

Buna seara tuturor ,tin sa va anunt pe toti cei care ma viziteaza in mod constant dar si pe membrii site.ului care intentioneaza sa ma viziteze ca de joi voi lipsi pentru o saptamana din motive personale .Imi veti lipsi dragii mei !Va pup si abia astept sa ne revedem

Link spre comentariu
  • Oras:craiova
  • Oras:craiova

Salutare. Datorita recenziilor bune m-am decis sa creez un precedent si sa comit o prima "abatere".

Mi-am făcut programare pt. o ora , am ajuns in locație si am beneficiat de servicii pe masura recenziilor. Mulțumesc totodată pentru sugestie doamnei de a mai aduce pentru ultima parte si colega . A doua zi am sunat pentru inca o programare pt. dimineața asta. Am urmat aceiași pasi pt. confirmarea vizitei. Numai ca de azi dimineața doamna nu raspunde la apeluri. Probabil este hilar de a vorbi de etica profesionala, sau mesajul lăsat aseară de madam sa conducă la o avalanșe de programări, dar cred ca normal sa acorzi fiecărui client care dorește sa revină, atentie.

Sper ca cele exprimate sa fie corect interpretate si sa beneficiez din nou de același servicii extraordinare.

O zi buna.

  • Like 1
Link spre comentariu

  • Oras:craiova
  • Oras:craiova

Salutare. Revin după o noua abatere cu domnita in cauza . După ceva insistente ieri am reușit sa vb si sa trecem din nou la fapte. La fel ca si prima oară am optat pentru o ora de simțit bine. Ii multumesc pe aceasta cale inca odata pt timpul acordat si da " a fost bine"

Note:

9+ oral 10 nu exista

8 normal

7 locatie

10 desi mă contrazic, pentru atmosfera.

Partea mai nasola daca acorzi mai multă atentie... creaza dependenta.

Inca un viciu...

O zi buna.

  • Like 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...