Sari la conținut

TOP: 0756658665 milf


Postări Recomandate

Ca daca m-ai suparat, ce?  Te dai peste cap de trei ori ca broscoiul din poveste si te transformi in alt username? :) :)

Te am suparat ???

Iti este deja rusine cu userul florence 2016, de pe care ai postat toate idioteniile alea, asa ca te-ai gandit sa-ti pierzi urma cu un nou username, tot florence, dar cu alt sufix? :)

 

Doamne, mare ti-e gradina si multi prosti incap in ea! :D

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:craiova
  • Oras:craiova

am sunat la anuntul la numarul respectiv raspunde madame_32 cred, ii spun ca ajung in 30 de minute, in fine ajung la locatie intru in apartament raspunde o colega care imi spune ca blonda are treaba si daca vreau sa merg cu ea ''ok'' zic tipa bruneta arata bine,  platesc acum sa ne apucam de treaba am luat un combinat nu vreau sa supar pe nimeni dar nu m ia placut deloc in afara de faptul ca oralul a fost praf in 10 minute m ia zis ca am incheiat socotelile acum nu stiam ca esti obligat daca nu finalizezi o intinzi sincer nici atitudinea nu a fost una de exceptie bine ca unul sincer ma asteptam la madame_32 ,acum notele locatie 10, oral 5 pentru bruneta,normal nici nu am facut, atitudine 4,m a grabit

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:craiova
  • Oras:craiova

am sunat la anuntul la numarul respectiv raspunde madame_32 cred, ii spun ca ajung in 30 de minute, in fine ajung la locatie intru in apartament raspunde o colega care imi spune ca blonda are treaba si daca vreau sa merg cu ea ''ok'' zic tipa bruneta arata bine,  platesc acum sa ne apucam de treaba am luat un combinat nu vreau sa supar pe nimeni dar nu m ia placut deloc in afara de faptul ca oralul a fost praf in 10 minute m ia zis ca am incheiat socotelile acum nu stiam ca esti obligat daca nu finalizezi o intinzi sincer nici atitudinea nu a fost una de exceptie bine ca unul sincer ma asteptam la madame_32 ,acum notele locatie 10, oral 5 pentru bruneta,normal nici nu am facut, atitudine 4,m a grabit p.s nu fac o reclama proasta lui madame_32 

Link spre comentariu
  • Oras:craiova
  • Oras:craiova

cand ai ajuns la bloc si ai sunat la telefon cea care a raspuns ti-a zis ca madam e ocupata? sau abia in apartament te-a informat?

abia in apartament am fost informat :) de sunat am sunat cu cateva ore ianinte apoi i am spus ca in 30 de minute ajung si a zis ''ok''

Link spre comentariu
  • Oras:Craiova
  • Oras:Craiova

abia in apartament am fost informat :) de sunat am sunat cu cateva ore ianinte apoi i am spus ca in 30 de minute ajung si a zis ''ok''

imi cer sincer scuze pt ceea ce s.a intamplat.Sincera sa fiu nici macar nu am fost imformata de faptul ca am fost cautata.Te.as ruga sa imi zici daca se poate in ce zi s.a intamplat....poate nici macar nu eram in locatie....dar se mai intampla sa las tel.in locatie.Voi fi mai atenta pe viitor.

Multumesc

Link spre comentariu
  • Oras:.
  • Oras:.

s-au declansat investigatiile acolo la madam. oricum, e aiurea sa raspunda alta la telefon. daca suna pe numarul TAU, e clar ca vrea CU TINE.

acum, daca a vazut ca l-ati pacalit si totusi a acceptat cu alta, teapa lui si bravo voua :)) ati mai facut un fraier de bani cu munca putina si comportament de cacat.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Craiova
  • Oras:Craiova

s-au declansat investigatiile acolo la madam. oricum, e aiurea sa raspunda alta la telefon. daca suna pe numarul TAU, e clar ca vrea CU TINE.

acum, daca a vazut ca l-ati pacalit si totusi a acceptat cu alta, teapa lui si bravo voua :)) ati mai facut un fraier de bani cu munca putina si comportament de cacat.

ti.am mai dat un punct pt prostie retardat ce esti.Poi daca domnul nu ma acuza pe mine ce puii mei te bagi tu?cind iti permite tie sa ma judeci....iar te bagi ca musca

REPET!!!!Nu ma cunosti si nu ai dreptul sa ma critici tu.Dar nu ai si tu treaba?Poluezi forumul cu aberatiile tale.

Link spre comentariu
  • Oras:Craiova
  • Oras:Craiova

hai craciun fericit in pizda ma-tii

sa iti fie rusine

Daca si in Ziua Sfanta de Craciun inseamna ca tu clar nu ai cei 7 ani de acasa si bunul simt iti lipseste cu desavarsire!!!!In concluzie nu meriti sa te bag in seama....latra singur pana ragusesti ...pt mn esti un biet frustrat.

Pas

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...