Sari la conținut

Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Anaise, eu am vazut ca esti o tipa ok, cred ca nu e cazul sa intram in polemica.

 

Cu exceptia locuintei recenzia mea este exacta, cu bune si mai putin bune, asa cum a fost. Nu e fabricata.

 

Locuinta poate fi considerata bloc, trebuie sa iti dau dreptate. Constructia veche vazuta noaptea, cu gard cu poarta la intrare, cu acele scari neobisnuite la interior, ma facuse sa o mi-o amintesc ca pe o vila cu cateva etaje, dar imi aduc aminte acum ca are doua scari de fapt si lift .

 

P.S. In privinta colegei stiu ca nu e intotdeauna ok sa alegi alta fata decat cea cu care ai vorbit, tocmai de asta am si intrebat la telefon daca pot sa aleg si mi s-a confirmat ca da.

Si oricum vorbisem si cu dansa la tel, una din datile cand am sunat in acea seara raspunsese ea pentru ca tu erai ocupata.

Toate cele bune!

Link spre comentariu
  • Oras:București ,sector 3
  • Oras:București ,sector 3

Da!si daca te am primit eu a fost pentru ca ea avea programare.si nu te a putut primi asa cum spui ca in alta seara ai vorbit cu ea ca eu eram ocupata!Nu intru in polemica dragule dar mi s a parut de bun augur sa ti multumesc si sa mi exprim parerea buna sau rea!O seara buna iti doresc si bafta in noile descoperiri! Sunt sigura ca vei impartasi si cu ceilalti noile tale descoperiri!o seara buna!

Link spre comentariu
  • Oras:București ,sector 3
  • Oras:București ,sector 3

Exact asa a fost !Facem si onoram programarile in funcție de ce vb la telefon...de pe zi sau de la o ora la alta! Si in mare parte aceste programari se respecta mai mult sau mai putin si din cauza voastra si din cauza noastra!te pup si mi pare bine ca s au lamurit lucrurile!

Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Exact asa a fost !Facem si onoram programarile in funcție de ce vb la telefon...de pe zi sau de la o ora la alta! Si in mare parte aceste programari se respecta mai mult sau mai putin si din cauza voastra si din cauza noastra!te pup si mi pare bine ca s au lamurit lucrurile!

:)))) Beton!...In concluzie nu "prea" contează ce program pt că " nu de repecta mai mult sau mai puțin"...La urma urmei nu contează prea mult, pula in pizda, atmosfera și calitate să fie:)))))

 

Bah, eu la anaise vreau să mă prindă cutremurul ăla mare...Sau la colega ei:))))

Link spre comentariu
  • Oras:București ,sector 3
  • Oras:București ,sector 3

Anaise,33 ani,1.65 m,50 kg ,pasionala prin esența,tandră din fire,frumoasa ,stilata si deschidă la fantezii erotice,ofer clipe de pasiune si extaz , intr-un cadru intim si discret,la mine,fiind alegerea perfecta pentru tine.

 

Ma poți găsi in fiecare zi de la 17:00 pana la 02:00.

Serviciile mele sunt :

-dus împreuna,

-masaj de relaxare,body,erotic

-sex oral (oral neprotejat ,dacă igiena permite),foarte adânc cu finalizare prin înghițire ,

-sex normal in diferite poziții

-sex anal (dacă mărimea corespunde )

-dominare ,uro ,inclusiv alte fantezii .

 

Prețul

150 lei- o finalizare , 30 ,40 de minute

300-o ora cu mai multe finalizări

 

0727210430

Anaise,33 ani,1.65 m,50 kg ,pasionala prin esența,tandră din fire,frumoasa ,stilata si deschidă la fantezii erotice,ofer clipe de pasiune si extaz , intr-un cadru intim si discret,la mine,fiind alegerea perfecta pentru tine.

 

Ma poți găsi in fiecare zi de la 17:00 pana la 02:00.

Serviciile mele sunt :

-dus împreuna,

-masaj de relaxare,body,erotic

-sex oral (oral neprotejat ,dacă igiena permite),foarte adânc cu finalizare prin înghițire ,

-sex normal in diferite poziții

-sex anal (dacă mărimea corespunde )

-dominare ,uro ,inclusiv alte fantezii .

 

Prețul

150 lei- o finalizare , 30 ,40 de minute

300-o ora cu mai multe finalizări

 

0727210430

post-193249-0-44821000-1493046253_thumb.jpg

post-193249-0-09384100-1493046260_thumb.jpg

post-193249-0-90752100-1493046266_thumb.jpg

post-193249-0-78123100-1493046274_thumb.jpg

post-193249-0-40973800-1493046291_thumb.png

post-193249-0-72296000-1493046302_thumb.png

  • Like 3
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...