Sari la conținut

0736137686 - katyblack


Postări Recomandate

  • Oras:Rond Alba Iulia
  • Oras:Rond Alba Iulia

Nu mari. Exorbitant de mari . Uita-te ce diferenta este intre primele  3 poze si a 4-a (in rochita de duzina) unde a ramas fara firfirei . A doborat-o investitia in primul lot de toale .

Uite milionarul cum comenta el preturile si i se pareau mari =))

A 3 zi oe forum si il mânca in cur sa comenteze, dar nu, nu a avut alt cont :slap2

  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:delegatie
  • Oras:delegatie

Mda, arată super bine, e intr-o zona lipsită de alte posibilități, dar cu o atitudine de 2 lei. Am contactat-o azi pe whatsapp sa o întreb detaliile și disponibilitatea. Este in zona aviației. Servicii masaj erotic cu finalizare OP sau NP, preț 300.

Eu: Câte finalizări putem? Una sau doua

Ea: una

Eu: pai știi eu finalizez cam repede primul număr

Ea: asta e

Eu: pfff, nu ma asteptam la răspunsul asta :(,

Ea: sunt multe alte fete la care te poți duce la 2 finalizări și la prețuri mai mici. Succes

Eu: Pff, nu ma asteptam la răspunsul asta

După care mi-a dat block

 

Poate sunt eu deplasat, dar cred ca putea sa fie si ea mai maleabilă. Dar, vorba ei “asta e”.

So, eu mai caut...

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Bucharest
  • Oras:Bucharest

Mda, arată super bine, e intr-o zona lipsită de alte posibilități, dar cu o atitudine de 2 lei. Am contactat-o azi pe whatsapp sa o întreb detaliile și disponibilitatea. Este in zona aviației. Servicii masaj erotic cu finalizare OP sau NP, preț 300.

Eu: Câte finalizări putem? Una sau doua

Ea: una

Eu: pai știi eu finalizez cam repede primul număr

Ea: asta e

Eu: pfff, nu ma asteptam la răspunsul asta :(,

Ea: sunt multe alte fete la care te poți duce la 2 finalizări și la prețuri mai mici. Succes

Eu: Pff, nu ma asteptam la răspunsul asta

După care mi-a dat block

Poate sunt eu deplasat, dar cred ca putea sa fie si ea mai maleabilă. Dar, vorba ei “asta e”.

So, eu mai caut...

Cred c-ai luat-o tu prea tare mai! Trebuia sa fii mai " maleabil " tu! Gagica e inteligenta si cam sarcastica, de aceea trebuie in primul rand s-o intreci la inteligenta! Succes :-) :-)

  • Like 1
  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:pe la noi
  • Oras:pe la noi

 Buna seara, dragii mosului coledzi; bani, pasiune si sex in nordul Bucurestiului, de dat si obtinut.

Prietenul din nadragi si cu mine am fost incantati maxim; a fost bine, bine, mai bine decat ma asteptam....atentie,e din nu multele ce imbina utilul cu placutul!!... daca treceti de oarece selectie, ce e simplu sau nu, cred; pt mine a fost; sa fim cu eleganta si naturalete, ca ea si apartamentul de desfasurare a "ostilitatilor", la telefon si dupa...

Notele bibicilor dragi:

Apartament: 10-are absolut tot ce trebuie pt activitati la nivelul cel mai inalt, G7, pot zice

Katy: 9-avand in vedere varsta (perfecta pt mine),genetica sin altele:draguta, finuta, hotarata, eleganta(m a primit office style, nu mi doream,musai), mignona, 30 ani, cu dotari si accesorii cf fotografiilor;nota mare si pt feromoni, ii simteam al dreacu' :)...aaa, si f curata 

Oral in gurita: 9-talent reprimat de caciulita, altfel...

Normal: 9,75-din nou,maxim... feromoni si talent din nastere, cum s ar zice: era 10, daca vizitam si poponetul :) ...e forbidden 

Rata achitata : 3 sutici, nu de la dragnea, baga mi as pula in curul lui fara vaselina.

Cand imi permite timpul,amanta si nevasta, de vizitat din nou?...DAAA!

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:pe la noi
  • Oras:pe la noi

Salutare,

 

O întrebare, doamna are un program anume, sau poate sa fie contactata cam la orice ora?

 

Multumesc

De contactat dimineata, spre pranz, de preferinta...cred ca inchide pravalia pe la 20

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...