Sari la conținut

FLORY masaj 0764152740 ( sex total doar daca are chef )


Postări Recomandate

Vizitator danielzd
Reputație: 0

Flory a revenit si acum activeaza in Tunari langa Scoala Americana. Locatia e in cladirea cu Divani & Sofa. 0754945727

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

E pe Burebista in aceeasi locatie:0740286580

Nu a fost plecată si nici dispărută.

Doar ca vechiul tel i l.a blocat telefonul.

M-am dusă si eu in Tunari pt ca imi părea vocea cunoscută .

Nu o stiu pe maseuza.

De fapt,sunt 3.

Una seara si doua ziua.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

De fapt,ai scris aici sa provoci furtuna.

Daca atît ii duce mintea pe cite unii ce sa le ceri?frustrați sau nu au alte preocupări..m.ai rau ca tate le!

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Sincer,nu sunt la receptie!

Si mi se pare aiurea sa faci strigare .....

Sun.o pe ea sau du.te la un masaj ca Masajul e benefic de la bebeluș la tutankamon.

Cum sa vbesc eu in numele altcuiva.

As m.ai adauga ceva dar ma abțin.

Esti ca ala...ba,am auzit ca lui nea Costică i.a facut masaj la piciorul drept mai tare,mie de ce mi.a facut soft?

Ca asa au vrut mușchii ei!

Ce trebuie sa faca la tot blocul...

Si poate nea Costică aude voci!

Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti

Sincer,nu sunt la receptie!

Si mi se pare aiurea sa faci strigare .....

Sun.o pe ea sau du.te la un masaj ca Masajul e benefic de la bebeluș la tutankamon.

Cum sa vbesc eu in numele altcuiva.

As m.ai adauga ceva dar ma abțin.

Esti ca ala...ba,am auzit ca lui nea Costică i.a facut masaj la piciorul drept mai tare,mie de ce mi.a facut soft?

Ca asa au vrut mușchii ei!

Ce trebuie sa faca la tot blocul...

Si poate nea Costică aude voci!

🙄😶

  • Like 1
Link spre comentariu

Salutari stimabililor!

Dupa cata reclama s-a facut doamnei Flori am zis sa-mi incerc si eu norocul la pomul laudat. Luat nr de tel, sunat, programat, mers. O comunicare defectuoasa din partea ei in indicarea locatiei, nu stie sa intrebe daca esti in prima auditie sa iti ofere toate detaliile....

Am urcat, m-a asteptat cu usa larg deschisa, o garsoniera micuta, curatica dar decorul invechit de prin anii 90. Gresia umflata in baie, dusul cazul din perete, apa curgea pe langa cada, din baie lipsea un umeras pt haine, le-am facut sul si le-am pus pe calorifer....

Spalat si hai pe masa.

Inceput masajul cu o totala lipsa de indemanare, de fac si eu masaj mai bine la o pizda de vreau s-o fut. Doamna destul de limitata, fara prea multa glagorie in cap, trancane verzi si uscate si o da dintr-una intr-alta....si inevitabil la bani cat de rau o duce ea. Nu tu ulei aromat sau alte cremuri, cred ca o arde pe ulei la 3 lei.

Referitor la aspectul doamnei, lasa de dorit. Poate daca il trimit pe taica-miu o sa ii dea maXim nota 8. Este o casnica de aprox 45 de ani cu 52 la brat. Nu inspira deloc sexualitate, decat daca esti suficient de beat. Finalizat ,,la mana,, si de obraz am lasat 150 lei. Nu merita nici tariful masajului. Pe stilul Ion Creanga, nu stiu altii pe la ce femei au ajuns, dar nici batut nu ma mai duc la doamna Flori. Ar trebui sa li se taie un deget celor care au tot laudat-o .

  • Like 5
Link spre comentariu

Bun, femeia nu e un miss, nu a spus-o nimeni. E o milf, dar in nici Un caz urata.

Depinde de gustul fiecaruia si de ce isi doreste.

Iar despre experiente, si eu am mai zis-o, si eu observat unele mai slabe, dar si unele senzationale, in care femeia s-a dezlantuit si am facut cam de toate.

Sa nu uitam insa ca e la baza o maseuza, Sexul este Bonus si nu e obligatoriu cu ea.

Asa ca nu ai de ce sa acuzi pe nimeni pentru recenzii, cu atat mai mult cu cat au fost facute de numerosi clienti, nu numai de unul.

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Nu am mai vrut sa scriu dar an.am putut sa ma abțin cind am vazut ca vasile plus ion cauta sa cumpere imobil de la maseuze.

Lăsînd la o parte ca nu.i place maseuza si Masajul ei,n.am inteles chestia cu garsoniera ca e mica si mobila din ce an.

Daca garsoniera era mare si mobila de ultimul tipat el se simtea wauu?

Iar baia cind am fost nu sărea greaua era normala.

Cit despre dus s.o fi stricat puna sa te primească.

Probabil era bine sa .ti zică sa te întorci din drum ca e dus ul defect sau sa nu te lase sa faci dus si scapai de chin.

La cite maseuze m.am dus la masaj nu mi.am facut scenarii nici cum va decurge sedinta nici Masajul cit e de bun si n.am pus pe nimeni sa.si taie degetul.

Daca tu ai vazut.o ca pe o gospodina te.a primit cu ciorba.

Daca tu de cind ai intrat erai crispat ca garsoniera e mica,mobila veche,maseuza nu.i pe gustul tau,dusul te.a stropit pe nas ai atras ce ai gîndit.

Nu trebuia sa rămîi de cind ai vazut garsoniera...

Stii atragem ce gîndim!

Cu vreo fata de înmormîntare si vreo vorba tăioasă ce puteai primii de la o gospodina un fir de par in mîncare.

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Am mai fost și eu de 2 ori la ea ultima oara acum o luna și puțin... Din păcate ca masaj și servici este mult sub ce oferea anul trecut.. Poate are probleme, poate a îmbătrânit dar oricum nu cred ca vrea sau știe sa și facă prea mulți clienți fericiți.

Păcat de anal care era super ok.. O sa o mai vizitez când va vinde direct anal fără masaj sau alte tâmpenii

  • Like 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...