Sari la conținut

FLORY masaj 0764152740 ( sex total doar daca are chef )


Postări Recomandate

  • Oras:agricultori
  • Oras:agricultori

Mulți tîmpiți pe lumea asta,dar ca asta care vede pesti..

mai rar.

Cred ca stie ce este el si crede ca toți bărbații nu au alte îndeletniciri decit sa fie pesti.

Mulți cretini!dar omul asa stie sa se răzbune.

  • Like 2
Link spre comentariu

Mulți tîmpiți pe lumea asta,dar ca asta care vede pesti..

mai rar.

Cred ca stie ce este el si crede ca toți bărbații nu au alte îndeletniciri decit sa fie pesti.

Mulți cretini!dar omul asa stie sa se răzbune.

Buna Flory...nu stii ca "hotul, striga hotii?; pribabil si pestii, striga pestii.
  • Like 2
  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Mulți tîmpiți pe lumea asta,dar ca asta care vede pesti..

mai rar.

Cred ca stie ce este el si crede ca toți bărbații nu au alte îndeletniciri decit sa fie pesti.

Mulți cretini!dar omul asa stie sa se răzbune.

Sunati-o si o sa vedeti cum se comporta si mai ales vizitati-o...e tepara...

  • Minus 1
Link spre comentariu

Sunati-o si o sa vedeti cum se comporta si mai ales vizitati-o...e tepara...

Eu am vizitat-o si super Ok! Fără pb de programare sau alte neînțelegeri, dacă vei citi o sa constați ca nu am fost singurul tratat așa.

Trebuie sa știi ce sa intrebi, cum sa intrebi si dacă ajungi la usa este important sa știi sa întreții o discuție amicală! In rest, ciocane tari

  • Like 4
  • Minus 2
Link spre comentariu

Mulți tîmpiți pe lumea asta,dar ca asta care vede pesti..

mai rar.

Cred ca stie ce este el si crede ca toți bărbații nu au alte îndeletniciri decit sa fie pesti.

Mulți cretini!dar omul asa stie sa se răzbune.

 

Am doi cățeluși

Vrei să i adopți?

Link spre comentariu
  • Oras:Cluj-Napoca
  • Oras:Cluj-Napoca

Mulți tîmpiți pe lumea asta,dar ca asta care vede pesti..

mai rar.

Cred ca stie ce este el si crede ca toți bărbații nu au alte îndeletniciri decit sa fie pesti.

Mulți cretini!dar omul asa stie sa se răzbune.

 

 E o vorba : Nu te pune cu prostu , ca are mintea hodinita ;).

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:agricultori
  • Oras:agricultori

E bine ca sunt ,in minte ăstuia, o maseuza cu f multi pesti!invers nu mai e la moda!

As mai comenta dar nu merita.Ma gîndeam ce mai intrebat la tel?ca auzi atîtea intrebari de.ti sta mintea in loc!

  • Like 3
Link spre comentariu

De ce?nu ti.am facut masaj sau ce?am promis eu ca.ti fac mai mult si nu m.am ținut de cuvînt?

Ce era de citit si bagat la cap s-a spus deja! Nu vezi ca intri in contact cu diversi...cei care au 7 ani de acasa au cuvinte de lauda la adersa ta, cei care au stat in gazda cei 7 ani...nu ii mai recupereaza.

Eu nu am avut nicio problema de comunicare cu tine desi mancatorii erau aici.

Va salut pe toti si va spun ca Flory se comporta in functie de client...marlanii nu pot fi primiti cu bratele deschise.

  • Like 2
  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:Outside București
  • Oras:Outside București

Urmăresc de foarte mult timp acest topic!

Cei care au cuvinte de laudă sunt,cu siguranță,mult mai mulți decât denigratori, motiv pentru care cred Flory este o femeie mai mult decât ok!

Din păcate faptul că nu sunt din București a făcut să nu pot ajunge la ea deși mi-am dorit și îmi doresc foarte mult!

Sunt conștient că eu vreau,dar s-ar putea să nu reușesc!

Fie datorită modului greu de a obține o programare,fie că poate nu voi trece de modul ei de selecție!

Vom vedea!

Am spus toate acestea pentru cei care încearcă să o plaseze într-o lumină nefavorabilă!

Să înceteze pentru că nu vor reuși să schimbe părerea celor care o au deja formată

Cel puțin pe a mea!!

  • Like 2
Link spre comentariu
Reputație: 1750

Urmăresc de foarte mult timp acest topic!

Cei care au cuvinte de laudă sunt,cu siguranță,mult mai mulți decât denigratori, motiv pentru care cred Flory este o femeie mai mult decât ok!

Din păcate faptul că nu sunt din București a făcut să nu pot ajunge la ea deși mi-am dorit și îmi doresc foarte mult!

Sunt conștient că eu vreau,dar s-ar putea să nu reușesc!

Fie datorită modului greu de a obține o programare,fie că poate nu voi trece de modul ei de selecție!

Vom vedea!

Am spus toate acestea pentru cei care încearcă să o plaseze într-o lumină nefavorabilă!

Să înceteze pentru că nu vor reuși să schimbe părerea celor care o au deja formată

Cel puțin pe a mea!!

 

e simplu s-o futi.

pune-i cat tb pe masa, fii civilizat cu ea si va deveni receptiva

  • Like 3
Link spre comentariu

Urmăresc de foarte mult timp acest topic!

Cei care au cuvinte de laudă sunt,cu siguranță,mult mai mulți decât denigratori, motiv pentru care cred Flory este o femeie mai mult decât ok!

Din păcate faptul că nu sunt din București a făcut să nu pot ajunge la ea deși mi-am dorit și îmi doresc foarte mult!

Sunt conștient că eu vreau,dar s-ar putea să nu reușesc!

Fie datorită modului greu de a obține o programare,fie că poate nu voi trece de modul ei de selecție!

Vom vedea!

Am spus toate acestea pentru cei care încearcă să o plaseze într-o lumină nefavorabilă!

Să înceteze pentru că nu vor reuși să schimbe părerea celor care o au deja formată

Cel puțin pe a mea!!

Frate am fost la ea. Citeste recenziile mele sa vezi ca sunt vizitator ca multi de pe forum. Asta cu pestii...sigur dintre mancatorii de rahat se afla, lor li se strica marfa nevanduta din cauza fetelor care le ia clientii.

Ciocane tari

  • Like 2
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Outside București
  • Oras:Outside București

Frate am fost la ea. Citeste recenziile mele sa vezi ca sunt vizitator ca multi de pe forum. Asta cu pestii...sigur dintre mancatorii de rahat se afla, lor li se strica marfa nevanduta din cauza fetelor care le ia clientii.

Ciocane tari

Am văzut că ai fost,ți-am citit recenziile!

Recenziile tale precum și ale altor câțiva membri care mi-au câștigat încrederea m-au determinat să vreau să o vizitez!

Cu toate fetele la care am fost,și de bună dar și de proastă factură,am avut un comportament de om educat,cu toate acestea,având în vedere anumite considerente exprimate pe aici referitor la faptul că Flory are comportament și ofertă diferențiate în funcție de client,e posibil să mă aleg doar cu un masaj!

Nu că nu ar fi bine,dar parcă mi-aș dori mai mult!

Mingea va fi în terenul ei!!

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:UndevaCandva
  • Oras:UndevaCandva

O atitudine aroganta specifice unei firi nesimtite. Am sunat-o pe "stimabila" doamna ca s-o intreb de serviciile de masaj, ce tipuri de masaj stie si daca are atestat, pentru ca multe spun ca stiu sa faca masaj, dar de fapt se rezuma la o frectie banala fara tehnica, asa ca raspunsul ei a fost unul "inteligent si convingator", caracteristic unei femei cu clasa: "Nu am, decat hartia igienica pe care am scris..." Deci in concluzie ti-e sila sa dai peste asemenea femei care pretind a fi doamne. Atitudine infecta= 0, n-o recomand!

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Ai sunat o pula pentru masaj...ai sunat ca sa dai si tu o buca si fiindca iti tremura glasul te-a simtit madama si ti-a tras un sut in coite.

Eu nu inteleg chestia asta cu cei care daca reusesc sa futa o maseuza se cred super don juani. Bine, nu e cazul aici caci madama este o curva in toate sensurile, dar asa, in general.

 

Bah, daca vrei masaj cauta pe la saloane de cosmetica sau wellness...oricum iesi mai ieftin pe o sedinta de masaj decat la o curva care se pretinde maseuza. Dar cum spuneam...tu vroiai sa te crezi don juan, nu masaj cautai tu...

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:agricultori
  • Oras:agricultori

Da,am specificat in anunturi ca am atestat.Oricum O intrebare nu.ti rezolva dilema.Daca nu esti sigur ca pe anuntul găsesti ceea ce cauti poti merge lejer la un cabinet terapeutic,salon de infrumustare,unde sunt sigur M aseuri cu diploma si f educați.

  • Like 1
Link spre comentariu

  • Oras:agricultori
  • Oras:agricultori

Da,am specificat in anunturi ca am atestat.Oricum O intrebare nu.ti rezolva dilema.Daca nu esti sigur ca pe anuntul găsesti ceea ce cauti poti merge lejer la un cabinet terapeutic,salon de infrumustare,unde sunt sigur M aseuri cu diploma si f educați.

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...