Sari la conținut

FLORY masaj 0764152740 ( sex total doar daca are chef )


Postări Recomandate

  • Oras:Capitala
  • Oras:Capitala

Am fost vineri la doamna.

Locația este cea cunoscuta. De dansa nu mai zic.

Un masaj excelent, urmat de o lucrare de zile mari din partea ei :). Nu mi-o mai enervati, ca-i fac fata cu greu in asemenea momente.

Durata a fost de 1:30h, dus înainte și după, decartat 200lei înainte de festivitate.

Eu o recomand in continuare.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:agricultori
  • Oras:agricultori

Da,durata aceeasi o ora.

Păcat si ma mir ca exista mult fara 7ani de acasa care se programează si nu vin.

Oricui se întîmplă,dar un sms scurt il trimiți sitoaleta.

Dar la majoritatea nu e o întîmplare ci sunt multi bărbați cu suflet de copii,dar retardati.

Păcat...ca sunt asa de multi si se hrănesc din glume proaste si cred ca asta caracterizează un barbat:sa fie mitocan si sa facă glume pproaste.

Nu.ti convine ceva ,nu mai veni dar nu.i încurcă pe altii care vor sa vina la ora aceea si nu pot pt ca unul asa crede ca e normal sa se poarte

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Los Angeles
  • Oras:Los Angeles

scuze greselile

Nu te critica nimeni cred ptr greseli.

Pe mine ma deranjeaza ca te plangi de clienti si ii faci retardati si in toate felurile...nu este frumos! De la acesti retardati pana la urma iti castigi banii.

  • Like 9
Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Hahaha fara supărare dar in mare parte cred ca e si vina ta .. dupa felul in care vorbești la telefon .. s ar putea sa ai si tu o parte din vina ... bărbații vin sa se relaxeze dar daca tu îi ei tare si repede la telefon si daca doamne intreaba de sex la telefon te au scos din sărite si sa te ții .

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:agricultori
  • Oras:agricultori

Nu cred ca am zis de clienti ca sunt retardati.

Daca m.am plîns de ceva,am zis de cei care se programează si nu anunta.

Dar ori nu înțelegi romineste ori te prefaci.

Si nu e van ca de uitat toti uităm si la toti ni se întîmplă.

Sunt persoane care fac din asta un sport si se distrează.

La fel cum ti s.a pus tie pata pe mine si tot scrii pe aici.

Cînd ai venit la masaj nu ai zis nimic.

Deobicei întreb daca e totul ok si comunicarea da bine pt toata lumea.

Am zis ca nu mai intru aici sa răspund la toate prostiile si ,uite,ca iar am facut.o si nu mai scap de tine.

Scrii in nestire.

Ce ti.am facut sau nu ti.am facut de tot scrii pe aici?

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Los Angeles
  • Oras:Los Angeles

Da,durata aceeasi o ora.

Păcat si ma mir ca exista mult fara 7ani de acasa care se programează si nu vin.

Oricui se întîmplă,dar un sms scurt il trimiți sitoaleta.

Dar la majoritatea nu e o întîmplare ci sunt multi bărbați cu suflet de copii,dar retardati.

Păcat...ca sunt asa de multi si se hrănesc din glume proaste si cred ca asta caracterizează un barbat:sa fie mitocan si sa facă glume pproaste.

Nu.ti convine ceva ,nu mai veni dar nu.i încurcă pe altii care vor sa vina la ora aceea si nu pot pt ca unul asa crede ca e normal sa se poarte

Uite retardo cum iti faci clientii retardati....citeste ce ai scris! Mai ai si tupeul sa minti???
  • Like 5
Link spre comentariu
  • Oras:Here. And There.
  • Oras:Here. And There.

Uite retardo cum iti faci clientii retardati....citeste ce ai scris! Mai ai si tupeul sa minti???

 

Mosule, inclin sa-i dau dreptate femeii. Pe tine nu pare sa te prea duca mintea. A spus acolo ca UNII ... sunt retardati, nu a generalizat. De ce insisti sa creezi sau sa amplifici un conflict acolo unde nu este cazul? Daca tu consideri ca nu este pe masura standardelor tale, nu te obliga nimeni sa mergi la ea. E atat de simplu! Dar faptul ca tot scrii si o ataci pe forum ar putea fi interpretat si ca ai un interes ascuns. E nevoie sa scriu negru pe alb sau ai idee unde bat?

 

  • Like 1
  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Flory a făcut unele schimbări in felul in care se comportă cu clienții ... ori o perioadă nu a avut clienți ori a relizat ca pierde prin felul in care se poartă ... tind sa cred ca nu prea a fost vizitată cu masajul .. sau a vazut si ea ca sexul aduce mai multi bani .. bravo flory poti sa fi si fata buna cand vrei sa atragi clienți .. o sa mai trec pe la tine mai des .. la anal esti foarte buna

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Los Angeles
  • Oras:Los Angeles

Mosule, inclin sa-i dau dreptate femeii. Pe tine nu pare sa te prea duca mintea. A spus acolo ca UNII ... sunt retardati, nu a generalizat. De ce insisti sa creezi sau sa amplifici un conflict acolo unde nu este cazul? Daca tu consideri ca nu este pe masura standardelor tale, nu te obliga nimeni sa mergi la ea. E atat de simplu! Dar faptul ca tot scrii si o ataci pe forum ar putea fi interpretat si ca ai un interes ascuns. E nevoie sa scriu negru pe alb sau ai idee unde bat?

 

Mosule, interesul cui il aperi tu pe aici?
Link spre comentariu
  • Oras:agricultori
  • Oras:agricultori

Nu cred ca e cineva sa mulțumească pe toata lumea.

Fiecare cauta ceva.

Altii altceva.

Si poti sa fii si altceva cum vrea cineva.

Dar cineva o sa vrea altceva si încerci sa fii si altceva si se gaseste cineva sa vrea alceva si tot asa.

Daca sunt 2 care țipa,poate ca sunt 30 care nu scriu.Pt ca nu au talente literare sau nu au timp,sau pur si simplu le place sa citească.

Interesele cui le aperi tu aici?

Si Masajul e ca viata:fiecare cum o intelege si o simte,ce cauta si ce visează,cum se descurcă si cum reuseste.

Nu toți simtim la fel

 

Ce pot spune :Masajul meu e ca o cutie de ciocolată nu stii niciodata cu ce te alegi.

  • Minus 1
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Curva la care obișnuim să mergem este oglinda a ceea ce noi suntem. 

O fi de treabă cu unii, nu zic nu, dar față de alții are niște răbufniri complet aiurea. Judecă oamenii după ceea ce ei i se par a fi și nu după ceea ce ei sunt cu adevărat, este suspicioasă față de clienți încă înainte ca aceștia să-i calce pragul, și îi jignește fără drept de apel pe aceia care nu vor să fie luați de fraieri pe timpul și banii lor. Nu vorbesc aici de clienții mitocani.

O asemenea atitudine nu e potrivită pentru cineva care relaționează zilnic cu oamenii. Dar unora se pare că le place chestia asta cu vălul de mister sub care se ascunde maseuza care de fapt este curvă doar când te place și are chef. Desigur, cucerirea fundului doamnei este pentru orgoliul unora un mare trofeu. 

  • Like 3
  • Minus 12
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...