Sari la conținut

FLORY masaj 0764152740 ( sex total doar daca are chef )


Postări Recomandate

Si ,totusi,va astept la masaj de relaxare,terapeutic,reflexoterapie pe masa de masaj.

Pt "altceva"contactatii pe stimabilii domni de mai sus.

Ei se ocupă de afacerea mea!

Daca va puneti bine cu ei aveti trecere la mine.

Masajul costa 100 

si pentru celelalte servicii la cat se ridica pretul?

Link spre comentariu

Am fost la ea de 5 ori ...si de 3 ori am facut sex anal .... si asta datorită comentariilor de aici .. am avut unele fantezii cu curul ei ..nu cred ca o mai o vizitez ..

Singurul ei avantaj e faptul ca la anal se poate cam tot ce ti trece prin minte .. in rest nu se merita

Confirm si EU, e buna rau sai rupi curul, daca o prinzi in stare buna si pentru banii potriviti face cam orice. Tb negociat in functie de dorinte.
  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Locatie
  • Oras:Locatie

Oameni buni, nu vreau sa par rautacios, dar daca aveti aceeasi atitudine si cand mergeti la ea, uniii dintre voi ati merita sa fiti goniti cu ciomagul. Faptul ca intr-o zi avem o suta sau doua de lei in buzunar nu ne da dreptul sa ne comportam ca stapani de sclavi pe plantatie.

Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

0764152740 am sunat eu pt o întâlnire si chiar eram pe drum .. dar dupa ce am sunat m am oprit in alta parte .. mai nou spune la telefon ca face masaj cu finalizare prin techno .. 150 lei si am intrebat daca se poate ceva in plus si mi a spus ca da sex normal la alt pret mai mare .. sincer eu consider ca 150 lei e maxim ce as da pt o intalnire cu ea .. dar poate sunt eu mai strâmt la buzunar ..

  • Like 2
Link spre comentariu

Fratilor, e chestie de cerere si oferta. Si de preferinte, desigur.

Eu zic ca merita la maxim atat masajul, cat si, in masura compatibilitatii, si dezmatul aferent. Si stiu ce spun, doamna e de neuitat.

Link spre comentariu

Bai oameni buni. Acum cativa ani in urma am trecut si eu pe la Flori dar nu m-am ales decat cu un masaj,asa ca nu am prea multe de detaliat. Ce pot sa spun decat ca am incercat dar nu a fost sa fie pt mine mai mult de un masaj. Sa punctej masajul as da un 7. Sa punctez prestatoarea masajului as da un 6 ca imi este simpatica. Dar sa fac istorie pt ea niciodata pt cain acest timp am intalnit cateva fete care se rup in cur am dat in ele ca surdul in tobe.

Fete mult mai tinere,mult mai frumoase,mai ieftine si cel mai important ca au si bun simt. Nu am avut eu pula sa le dau cata pula puteau primi ele. Sunt deacord ca Flori este o doamna de bun simt dar noi ce pula ea platim bunul simt sau sexul si frumusetea?

Ati facut in pula mea istorie pe topicul asta si sincer o faceti degeaba!

Care sunt alea de „ai dat în ele ca surdul în tobe” ?

Și 2. Care sunt alea „mult mai tinere, mult mai frumoase, mai ieftine si cu bun simț” ?

Îmi poți da un link ceva ?

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

0764152740 am sunat eu pt o întâlnire si chiar eram pe drum .. dar dupa ce am sunat m am oprit in alta parte .. mai nou spune la telefon ca face masaj cu finalizare prin techno .. 150 lei si am intrebat daca se poate ceva in plus si mi a spus ca da sex normal la alt pret mai mare .. sincer eu consider ca 150 lei e maxim ce as da pt o intalnire cu ea .. dar poate sunt eu mai strâmt la buzunar ..

La ea creste pretul odata cu anii

Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Care sunt alea de „ai dat în ele ca surdul în tobe” ?

Și 2. Care sunt alea „mult mai tinere, mult mai frumoase, mai ieftine si cu bun simț” ?

Îmi poți da un link ceva ?

Nu pot sa iti recomand alte fete pe topicul doamnei Flory!
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...