Sari la conținut

Am spart gheata - Cavalerii mesei rotunde (Marea mahmureala)


Postări Recomandate

  • Oras:Ciuciunghezia (use google maps)!
  • Oras:Ciuciunghezia (use google maps)!

Dragii mei cititori,

Zilele trecute, dupa o asidua munca de convingere, organizare si sincronizare am reusit in sfarsit sa spargem gheata si a avut loc primul episod din "cavalerii mesei rotunde", in traducere mai pe intelesul tuturor, o mana de confrati cu ceva vechime si care se apreciau reciproc s-au intalnit la o petrecere privata.

Nu am sa dau numele locatiei din motive lesne de inteles si voi lasa la latitudinea participantilor daca-si vor confirma prezenta sau nu, pentru ca am cazut de comun acord ca in primul rand, ne place sa credem ca suntem niste gentlemani si apreciem discretia.

Pe scurt, s-a baut, s-a mancat, s-a glumit, s-a facut schimb de idei si experiente, am avut si 2 fete care ne-au incantat privirile si nu numai prin cateva reprezentatii de lapdance si streaptease si sper ca toti participantii s-au simtit bine ramanand cu ideea ca trebuie sa reeditam acest timp de petrecere privata. Dansatoarele n-au nici o treaba cu forumul, ca sa va scutesc de intrebari si cautari asidue si au fost foarte profesioniste, sexy (fara vulgaritati) si decise sa provoace deliciul si aplauzele publicului prezent, ceea ce s-a si intamplat.

Sunt obosit acum, insa zilele viitoare voi mai face update-uri din ce-mi mai reamintesc.

Multumim tuturor celor prezenti, precum si organizatorilor si celor care au sponsorizat in vreun fel aceasta minunata intalnire.

 

Relevant pictures are following soon....photo masters please update accordingly or send me the pics on my e-mail :) ! Please don't forget to blur some aspects!

Many thanks!

Link spre comentariu
Vizitator Obsedatul
Reputație: 0

Mda...

 

Am auzit ca a iesit cu scandal. Unul dintre membrii, vyypuss, chiar a fost retinut intr-o maniera brutala deoarece s-a opus arestarii. Eu nu as participa niciodata la asa ceva.

 

Priviti ce poze circula pe INTERNET:

 

post-27467-0-95131800-1336706290_thumb.jpgpost-27467-0-59988100-1336706291_thumb.jpg

 

Rusine, domnilor, rusine! :P

Link spre comentariu
Vizitator Obsedatul
Reputație: 0

Revin cu o stire de ultima ora.

 

Confratele mentionat in postul anterior a fost supus torturii de catre "organe".

 

post-27467-0-10787900-1336713839_thumb.jpg

 

Domnilor, sa-l sprijinim si sa ne alaturam suferintei lui! Pe baricade! :D

Link spre comentariu
Vizitator vyypuss
Reputație: 0

yahiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii numai eu am fost arestatul................ baga-i si pe draci ceilalti.......................... =)))

Link spre comentariu
Vizitator Orochi
Reputație: 0

Dumnezeule mare.....cu asa politiste,sa tot faci "infractiuni"!!!

Ma bucur c-a avut loc prima intrunire,ma bucur ca s-a facut un cerc mai restrans,ca v-ati distrat.Cu timpul,vom veni mai multi,deocamdata e perfect asa.La mai mare!!!

Link spre comentariu
  • Oras:Ciuciunghezia (use google maps)!
  • Oras:Ciuciunghezia (use google maps)!

Dati drumul si la restul fotografiilor pezevenghilor! Fara nume si blurate unde e cazul bineinteles.

Mama... inca balosesc dupa Chivas-ul ala batran si parfumat. Va rog sa-mi permiteti ca la urmatoarea chermeza de acest gen sa sponsorizez eu 2 sticle din aceasta minunata licoare :D

Link spre comentariu
Vizitator euflo96
Reputație: 0

Baieti,a fost o placere sa va cunosc.... :) ,cred ca a fost prima intalnire,lunga de cateva ore,in care nu s-a vorbit deloc de fotbal,politica sau alte mizilicuri,s-a vorbit numai si numai de gagici .

Eu tot nu m-am prins....,ce erau fratilor?Politiste?Nu prea cred!Ca ne-au cam maltratat! Doctorite?Nu prea cred!Ne-au cam bagat in boala!

post-29816-0-68300800-1336782686_thumb.jpg

post-29816-0-83378100-1336782697_thumb.jpg

post-29816-0-43949400-1336782711_thumb.jpg

post-29816-0-45789100-1336782720_thumb.jpg

post-29816-0-29015100-1336782732_thumb.jpg

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator Raffaello
Reputație: 0

Felicitari confratilor care au reusit sa se reuneasca la o asemenea "sedinta" de cadre si organe .

Daca nu este cercul inchis va rog anuntati cand se mai bate un cui la viitoarea masa rotunda !

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator Obsedatul
Reputație: 0

"Urata" natie suntem noi, romanii! Tot ce atingem, corupem. :D

 

Priviti ce a patit un gentleman, venit de la mare departare si care s-a alaturat orgiei voastre. :P

 

 

post-27467-0-90360300-1336810524_thumb.jpg

 

 

post-27467-0-87711900-1336810674_thumb.jpg

 

 

Pacatosilor!

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Euflo 96,frumos iti sade prietene,intai ma ademenesti si apoi ma lasi pe dinafara .Bravo tie.Ne ziceti si noua lista participantilor :bow ?Felicitari les gars,daca mai faceti chestii d-astea prin toamna poate mariti circumferinta mesei.

Link spre comentariu
Vizitator euflo96
Reputație: 0

Doixdoi,eu te-am invitat la o bere,doar noi 2,invitatia a fost in urma cu 1-2 luni,nu am reusit sa ne vedem.

In schimb,la petrecerea cu confratii futaciosi am fost invitat.

Link spre comentariu
Vizitator Cautatorul
Reputație: 0

Se pare ca la petrecere au luat parte toti burtosii... vad ca unul avea nevoie si de sutien sa-si ascunda sanii.. :boob Rusinica, mergi si fa sport ca te faci de rusine cand te dezbraci.

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Se pare ca v-ati distrat de minune. Imi pare nespus de bine ca, macar miezul acestei comunitati este unit si au reusit sa se cunoasca si sa se simta bine impreuna. Tare mi-as dori, intr-un viitor cat mai apropiat sa fac parte si eu din aceasta comunitate si sa fiu invitat la aceste petreceri. Eu inca sper sa fiu primit la petrecerea domnisoarei Irina, unde poate voi cunoaste macar cateva din persoane. Pana acum l-am vazut pe futacios_man si mi s-a parut un om mai mult decat ok, desi el probabil nu stia daca sunt sau nu sunt d epe forum, intrucat, timpul scurt cat l-am vazut nu mi-a permis sa ma prezint.

 

Toate cele bune baieti si continuati-o tot asa ca e bine! :)

Link spre comentariu
Vizitator Obsedatul
Reputație: 0

@Irina Ruxandra

 

Sa inteleg ca ai adresat o cerere oficiala de aderare? :D

 

Asemenea cavalerilor originali, in privinta acceptarii de noi participanti, acest lucru se face doar cu acordul UNANIM al membrilor.

 

Numele tau a fost pomenit de cateva ori. La un moment dat, frecat intensiv la "icre" de catre un confrate, era cat pe ce sa te sun. Am renuntat. Daca esti curioasa, ma poti intreba in particular care au fost motivele. :P

 

Succes!

Link spre comentariu
Vizitator Obsedatul
Reputație: 0

Nu e obligatoriu ca cererea sa fie scrisa. Acceptam si desenate. :)

 

Daca ne-am cunoaste mai bine, as solicita-o oral. :innocent

 

Deci?

Link spre comentariu
  • Oras:Ciuciunghezia (use google maps)!
  • Oras:Ciuciunghezia (use google maps)!

Ehehe...fratele Obsedatu' graieste adevarul, cred c-a fost cat pe ce sa mutam petrecerea in locatia Irinei, norocul nostru ca bruma de civilizatie si ratiune care ne mai ramasese a dovedit aburii alcoolului si am stat in banca noastra, altfel cine stie ce orgie demna de prima pagina a Can-Can-ului am fi generat :P. Mai mult ca sigur ne-am fi incotzopenit cu totii la usa fetei cu tot cu sticle si fripturi. Tz tz tz....sa ne fie rusine domnilor, eu unul promit ca nu se mai intampla...pana data viitoare :D

Link spre comentariu
Vizitator Obsedatul
Reputație: 0

Nu inteleg de ce in fotografie apare un barbat ce este dezbracat de doua femei si un alt barbat... Sunt tulburat profund (sic!)... :rax2

 

 

post-27467-0-62691400-1336912566_thumb.jpg

 

 

Ce petrecere "bolnava"... Cat de curand cred ca o sa apara poze avand printre subiecti si animale... =))

Link spre comentariu
Vizitator vyypuss
Reputație: 0

Ehe frate @Obsedatu ...cred ca tu erai cu aparatu foto pe sub masa .......... :slap2 :slap2

Ai mataluta grija cum ne sapi nou gropile .... =)) =)) =)) , data viitoare am eu o impresie asa ca o sa cam cazi si mataluta in capcana celor fotografiati acum ......

 

Ai mare grija mai ales la subsemantu' ca ti-o va coace frumos ....... trust meeeeee ......it is pay back time ..... acum am vazut si eu cam ce iti place mataluta in viata , si stii bine ca placerile sunt in acelasi timp slabiciuni :iagree :iagree .

 

Deci next meeting va asigur eu ca va fi in august si deja ma scotocesc prin creieras , cum sa ii platesc inapoi fratelui @O acel set de tzatze bagate in ale mele buze de bruneta aia buna ...............uffffffffffff

Link spre comentariu
Vizitator Obsedatul
Reputație: 0

Fara amenintari! Faptele sa vorbeasca! =))

 

Din respect pentru adevar, doresc sa fac doua precizari:

- bruneta sustine, in apararea ei, ca ti-a bagat :boob in gura drept represalii pentru ca si tu ti-ai varat degetul in :c1at ei; :rax2

- n-am fost sub masa nici eu, nici aparatul foto. :ph34r:

 

Oricum, incidentul dintre voi s-a aplanat rapid. In fotografia de ramas bun, pozitia mainii ei si zambetul (ranjetul de satisfactie - acoperit din ratiuni evidente) tau dovedesc acest lucru:

 

 

post-27467-0-93126700-1336919011_thumb.jpg

 

 

Sa ne vedem cu bine! :)

Link spre comentariu
Vizitator scrat
Reputație: 0

Am avut deosebita onoare ... (SIC) sa ma numar printre invitatii acestei petreceri private ... mese rotunde de discutii si dezbateri pe teme specifice forumului. Desi unii fratiori vor crede altceva (cu toate ca ... fratele @Ciocan a mentionat in postul de inaugurare al threadului) fetele au fost la inaltime si s-au prezentat exceptional. Nimic nu a fost vulgar sau ... fara bun simt (din unele poze ... si inca nu sunt toate, se observa chiar trecerea unora de la starea de gentlemeni adevarati ... la inceput, la starea de ... oameni total relaxati ... si fara griji, catre final) ... :slap2

Vreau sa multumesc ... (din inima partidului ...) ... ăăă, celor care au facut posibila aceasta chermeza, in special fratelui care din cate am observat eu a sponsorizat generos acest party ( RESPECTELE MELE ... MA INCLIN). Pe parcursul celor catorva ore petrecute impreuna (pentru mine a fost prima intrevedere face to face cu camarazii ... de forum), asa cum bine spunea mai devreme fratele @euflo96, nu s-a vorbit deloc despre politica, masini sau fotbal, ci numai despre fetite si ... :atm .

Consider de bun augur acest gen de intrevederi, faptul ca ne putem cunoaste personal si schimba opinii mai mult decat benefice despre ... ăăă, pasiunea care ne leaga. Domnilor, va spun cu mana pe inima ca m-am simtit excelent si voi onora pe viitor acest gen de intruniri.

Daca mai era ceva de adaugat ... frate @Vyypuss, baietii au considerat ca meritai un asemenea tratament (de care nu ai parte acolo pe unde stai) ... :iagree si care sa nu spui ca nu a fost si pe gustul tau ... :laugh2 .

RESPECTELE MELE DOMNILOR ... MA INCLIN ... :hihat

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator vyypuss
Reputație: 0

@scratone fratele meu de suferinta :beex2 ....... va multumesc din suflet la toti :clapp :clapp :clapp ............... sa fiti sigur ca in august la o noua descalecare , o vom face si mai lata ....... am deja ceva planuri pentru fiecare in parte ..... nu va uit asa usor ......... fiecare va avea parte de cate o surpriza mai aparte asee, in special petru fotografu sef :snappy mancal-ar tata .............. inca deliberez :pope :pope ....... va las acum ca am ceva de scris pe un thread ............

 

O mare plecaciune in fata Cavalerilor Mesei Rotunde a Curvarilor

Link spre comentariu

  • Oras:p'aci deocamdata
  • Oras:p'aci deocamdata

Bai oameni buni si confrati de fete si pahare cum pana mea la mine apare si alt confrate care se grabea sa ridice trofeul meu? Sa credea lumile p'aci cu eu am urme de pidoznicie? Never ever! Pasarica rulz! Bine si funduletul dar doar acela care se invecineaza cu o pasarica roz (sau mov dupa etnie).

Felicitari organizatorului care ne-a procopsit cu cele 2 politziste. Bautura multa si fina. Confratii deschisi si euforici. Pai sa tot facem d'astea nene dar sa fie locanta cu camere ca la plecare ma calcam pe fudulii de la excitarea produse de cele 2 nimfe. Hai sa traim bine!

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...