Sari la conținut

Am spart gheata - Cavalerii mesei rotunde (Marea mahmureala)


Postări Recomandate

Vizitator chuckychuck
Reputație: 0

Salutare,

Cum a spus si fratele Scrat , multumim pt cinstea facuta, data viitoare ramane sa facem noi cinste ;) . Am gasit si eu cateva poze interesante ;) .

Imi cer scuze ca am postat asa de greu dar am foarte multa treaba :D .

Fetele nota 10.

Baietii nota 10+ .

Atmosfera de neuitat !!!

 

 

In urmatoarea postare mai multe poze ;) .

post-3358-0-27862500-1337074655_thumb.jpg

post-3358-0-26513000-1337074667_thumb.jpg

post-3358-0-17377500-1337074679_thumb.jpg

Link spre comentariu
  • Oras:p'aci deocamdata
  • Oras:p'aci deocamdata

Urmele de ruj de pe fundul fetei din ultima poza nu erau de la baieti. Noi nu eram rujati pe buze. Nu la inceput caci ulterior eram rujati, pe gat, pe fata, pe piept si o parte din noi s-au racorit cu cuburi de gheata in chiloti. Bine nici alea nu ni le-am bagat singuri ci le-au strecurat fetele. Viata e greu fratilor!

Link spre comentariu
  • Oras:Ciuciunghezia (use google maps)!
  • Oras:Ciuciunghezia (use google maps)!

Uhm, aveam impresia că există mai multe poze totuşi. Pozarii sa-si reverifice "sculele" :P.

Scuturati-va, reveniţi-vă ....ne pregătim de runda 2. Acum avem ceva experienţă şi ştim ce ne dorim pentru urmatorul episod din "The hangoover", varianta mioritică.

Link spre comentariu
Vizitator vyypuss
Reputație: 0

Yaaa HARAM , iar o facem lataaaaaaa ....Doamne Ajuta ..... @Scratone are fratele tau o surpriza pentru tine ..........

 

By the way ....chemati iarrrr bruneta aceea micuta cu tztza cat capul meu , ca am o treaba gravaa rau cu ea.........

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Domnilor....ma bucur din suflet ca v-ati intalnit si a iesit atat de frumos :)...dar sa nu spuna nici unul din voi despre asta...incredibil....m-ati dezamagit profund :slap2 Se stiu ei care sunt, cei cu care m-am mai intalnit :rax2

Link spre comentariu
  • Oras:Ciuciunghezia (use google maps)!
  • Oras:Ciuciunghezia (use google maps)!

Hennesy no hard feelings broathere :)! Nu prea te-am mai vazut pe aici si am crezut ca nu ne mai iubesti ( no gay feelings). Dar te avem in vizor daca spui c-ai ramas acelasi curvar stilat pe care-l stim cativa dintre noi.

Link spre comentariu
Vizitator scrat
Reputație: 0

Etete la el, tztztz ... frate @vyypuss iti ramase bruneta pe retina, ai? Poi deh nenica, cum tu fusasi cel mai rasfatat de pe acolo, politista cred ca primii indicatii ferme de la Boss-ul - THE BEST MAN IN TOWN .... fratele O.BIS sa-ti frece ridichea mai mult. Numa ca treaba aia grava de te gandesti matale la ea, cred ca pica cu fata (da man ... aia cu tztza cat capu tau) ... cam greu sa ajungi si la altceva, da asa sa-ti creasca nivelul politic din pantaloni ...sincer, merge brici. Dar poti incerca, sti cum zice unii NEVER SAY ... NEVER!

Ma facusi curios nevoie mare ... ce surpriza ? Sper sa fie una placutaaaa (fapt de care nu ma indoiesc).

 

Respectele mele domnilor cavaleri - MA INCLIN :hihat

Link spre comentariu
Vizitator Irina Ruxandra
Reputație: 0

ce mai rasfat pe voi acolo...stiu ca totul a fost "fara voia voastra" un adevarat abuz...asa au "profitat" de voi si voi deloc nu vroiati! :laugh2

Link spre comentariu
  • Oras:Ciuciunghezia (use google maps)!
  • Oras:Ciuciunghezia (use google maps)!

Da da...perversilor, toti il luaserati pe "lasa-ma-mi place" in brate :P. Adevarul e ca fetele au fost de mare exceptie, desi decorul si spatiul destinat petrecerii nu le-a permis sa se desfasoare la adevarata lor valoare (parerea mea).

Link spre comentariu
Vizitator Cautatorul
Reputație: 0

Umbla vorba prin targ ca, ofensati de apucaturile domnisoarelor, pentru a le aduce pe calea cea buna, s-a atentat la integritatea lor fizica prin cerinta de a ingera intr-un sfert de ora caloriile pe care altfel le-ar fi consumat intr-o saptamana. Apoi, pentru a avea constiintele impacate, li s-a tinut si o lectie de dirigentie...

 

Cata ipocrizie, dom'le, cata ipocrizie... :slap2

Link spre comentariu
Vizitator ObsedatulBIS
Reputație: 0

Pentru ca voi numai cavaleri nu sunteti (o demonstreaza pozele si postarile), propun schimbarea titulaturii grupului nostru din "Cavalerii Mesei Rotunde (de fapt era ovala)" in "Fratia Inelelor".

Prietenii cu simt de observatie stiu de ce... :innocent

 

Eu sunt hobbit. Am scris!

 

 

post-33380-0-36821200-1338017321_thumb.jpg

 

 

Ce parere aveti? B)

Link spre comentariu
Vizitator Cautatorul
Reputație: 0

petrepetre02, din stiinta mea din rezistenta materialelor, prin frictiune se poate degaja o temperatura care sa topeasca metalul. Prin urmare, cred ca trebuie folosita o metoda (placuta) care va duce la incalzirea zonei respective pana la desprinderea inelului... Te tine? :blushing2

Link spre comentariu
Vizitator scrat
Reputație: 0

Petrica fratioare, crezi ca pierdusi inelusu in invalmaseala creata de ... fete ? Pfui, mama ei de treaba ... numa ca gresesti

Io cred ca atunci cand erai pe scaunu de tortura cu ochii la politista si la asistenta, cand primeai si matale ceva mici atentii (de torceai ca un motan), una din ele iti baga mana in poket (ca erai cu un ranjet pe fata mare cat al lu Nea Nelu) si sustrase obectu ... parol. Parca vazui io ceva da nu eram asa sigur ... :laugh2 .Amu ma convinsei ... gata.

Si cum uneia ii fu atat de drag si ca sa-ti faca in ciuda ... il puse bine la ... pastrare. Tot ea fac pariu ca ii trimise fratelui @ObsedatuBIS o poza asa de confirmare. Amu matale baiat gentil si rezon cum te cunosc vei intreprinde ceva actiuni majore de recuperare a obectului, NU ?

Link spre comentariu
Vizitator vyypuss
Reputație: 0

...........cu limba va intreprinde actiunile de recuperare a inelului buclucas infipt in .........va las pe voi sa va ganditi la ce vreti perversilor ...

Link spre comentariu
  • Oras:p'aci deocamdata
  • Oras:p'aci deocamdata

...........cu limba va intreprinde actiunile de recuperare a inelului buclucas infipt in .........va las pe voi sa va ganditi la ce vreti perversilor ...

Pai daca e musai cu placere! Gheata sa aveti prin preajma sa nu fac basici la limba de la temperatura! A gheata sa fie scoasa din wischian! Fretele nostru obsedatu noi continuam sa vorbim ca doar esti de la aceeasi masa a cavalerilor. Greselile de tastare sunt de la prafu' futu-l de pe tqstatura ifonului.

Link spre comentariu
  • Oras:Ciuciunghezia (use google maps)!
  • Oras:Ciuciunghezia (use google maps)!

Dragi colegi de suferinta din episodul precedent, va anunt ca se pregateste partea a doua din Marea Mahmureala (o sa schimb titlul topicului), asa ca va astept pe toti sa reeditam placuta aventura.

In concluzie, cei retrasi, banati, prezenti, rebranduiti, dar care au fost prezenti la prima "ieseala" sunt invitati sa avem o discutie privata intre noi pentru a stabili detaliile.

Colegi noi vom accepta cu conditia sa fie unanim agreati de cei din prima runda.

Conform ierarhiei la moda >>> sefi, sefuti, fututi, rasfututi si pulimea, vreau sa ne simtim iar toti sefi macar pentru o zi.

Sa va torn Chivas pe gat si sa va vad calariti de bacante! :D

Link spre comentariu
Vizitator euflo96
Reputație: 0

pe buzele multora dintre noi(deja am 3 voturi)si sper ca si in poala noastra in caz ca ne va onora cu prezenta...,se afla SexyRoxy...

Link spre comentariu

Vizitator ioio100
Reputație: 0

si..au loc si fete pe acolo?

 

Iar te bagi mai in seama si aici. Lasa oamenii in pace ca nu te vor pe tine altfel iti spuneau, nu crezi. Gata cum apare o posibilitate de facut bani hop si tu pe aici. Nu crezi ca deja cam sari calu si te bagi cam peste tot ca si musca in ... ceva? Vezi de fetele tale mai bine si lasa oamenii in pace ca pot trai si fara tine.

Deja aceasta (nici nu stiu cum sa ii spun) ... ca miroase rau de tot, devine agasanta rau domnilor moderatori si administratori. Va cer simplu sa luati masuri impotriva ei, chiar daca este cea mai protejata de pe forum. Asa ceva nu se face domnilor, este inadmisibil.

Rog sa-mi fie scuzat off topicul.

  • Like 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...