Sari la conținut

Am spart gheata - Cavalerii mesei rotunde (Marea mahmureala)


Postări Recomandate

  • Oras:p'aci deocamdata
  • Oras:p'aci deocamdata

Stimati frati si sora Ramona, respectabili cititori de forum dupa cum se vede si se relateaza s-a intamplat si editia a doua a mari mahmureli. Asa cum sta bine unei asa petreceri a iesit si mai tare si mai lata si cu membrii noi de sexe diferite. Camiloiu nostru cel mai bine si stilat imbracat singurul posesor de cravata si admirabila Ramona pastratoarea inelului (fiind de altfel si singura posesoare de .....ati ghicit, clitoris). Nu de alta dar noi nu prea aveam cum sa il mai pastram si trebuia sa fie la loc sigur sa nu vina Golum dupa el. Bun, dupa alcolurile de socializare insotite de aperitive rapide doar pentru a mai stinge focul au inceput sa apra fetele. Si ce fete una si una. Toate categoriile blonde, brune si roscate, mignione si 'naltuze dar toate silfide. Delectare de simturi, papile, vizuale, olfactive si pentru unii tactile de ce sa nu recunoastem. O reusita totala si admirabila si distractie maxima. Nu ma bag la alte povestiri ca in seria asta eu am scapat de patanii. Frate Obsedat data viitoare nu mai ai nici o sansa sa scapi si stii la ce ma refer. Astfel de intalniri sunt de povestit nepotilor in loc de basme si povesti de adormit. Si apoi sa iti iei linistit tigai si oale in cap de la bunicile lor.

Acum incepem sa tanjim si sa planificam partea a 3 care evident trebuie sa iasa si mai lata.

Pana atunci sa auzim numai de bine si de bune!

Link spre comentariu
Vizitator Cautatorul
Reputație: 0

@dromaderu, ce conotatii gay visezi? Confratele nostru era timid si voia sa fuga sa nu fie violat.... Cum l-am amenintat cu bataia, ca sa scape de sadismul meu notoriu, a binevoit de a adus o fata cu lipici de am ajuns sa uit ca aveam un scaun numai al meu... Timp de cateva ore am uitat si de motofierastrau, ma gandeam doar cum sa inghesui vecina in valiza ca sa o pot lua cu mine... :slap2

Link spre comentariu
Tu,Vyyp,sa ne spui ce ai facut in camera aia cu domnisoara aia...te daduseram disparut... App,pana la urma...erau naturale ? :D

 

Varule ............ Naturale breeeee 100% ......uffffffff si avea un sfarc pe post de cireasa de pe tort ............. yummmyyyy, buna rau Inaltimea Sa pentru cei care stiu .......

Link spre comentariu
Vizitator Scrat
Reputație: 0

Varule ............ Naturale breeeee 100% ......uffffffff si avea un sfarc pe post de cireasa de pe tort ............. yummmyyyy, buna rau Inaltimea Sa pentru cei care stiu .......

 

No amu imi aduc io aminte ... poi bro pantalonasii ,,Inaltimii Sale,, erau verzi ... asta stiu sigur si cu ceva volanase ... ase (aruncai si io o privire mai pa furis, ca de la un timp incepura sa-mi placa girafele - da nu cu gat lung ci fara si cu picioare din cap), de acolo ramasesi matale cu culoarea in ochi si culmea ca ma intrebasi pe mine de culoarea camerei unde fusai io.

 

Bagabont mic ce esti ... auzi MAH, te lega aia cu ei la ochi si va jucarati fata-ascunselea ??? Ca io altfel nu-mi poci explica ! Iti ramase culoarea pe retina ... :slap2, ai?

Link spre comentariu
Vizitator Obsedatu'
Reputație: 0

Cateva instantanee...

 

- Momentul de un mistic absolut al sarutului ceremonial al inelului (Observati randul format cu capetele plecate!):

 

post-39443-0-19199000-1348920718_thumb.jpgpost-39443-0-21214700-1348920742_thumb.jpg

 

- Atingerea fruntii de sanul cunoasterii (Noii veniti, grabiti ca intotdeauna!):

 

post-39443-0-82527000-1348920758_thumb.jpgpost-39443-0-84470300-1348920779_thumb.jpg

 

- Momentul frumusetii absolute (Barbatii nu sunt necesari! Clar?):

 

post-39443-0-24629500-1348920803_thumb.jpg

 

- Love is in the air!

 

post-39443-0-16716100-1348920857_thumb.jpg

Enjoy!

Link spre comentariu
Vizitator Cautatorul
Reputație: 0

Completare pentru euflo96: sau cand o fata se uita la burta ta si incepe sa rada e cazul sa mai sari o masa, doua... si la figurat si la propriu. Asta daca n-a ras de ce este sub burta. :no2

Link spre comentariu

Salut cu RESPECT ai mei Fratii, si un Cordial Sarut Mana pentru Surioara Ramona,

 

Uite ca imi facu-i ceva timp sa asez si eu cateva randuri si poze pe foaie despre MM2. In primul rand vreau sa multumesc tuturor participantilor la petrecere pentru ca si-au aranjat programele in asa fel incat sa ne intalnim penru a doua oara si sper nu ultima oara si au dat dovada de un Gentleman Behavior exact cum ma asteptam din partea fratilor mei. O floare virtula pe moment pentru cele patru domnisoare care au luminat cu prezenta lor petrecerea noastra, am spus o floare virtula pentru ca la momentul respectiv am fost cam batut in cap sa realizez ca ar trebui si un buchet de flori pentru fiste' care domnisoara prezenta, dar promit ca ma revansez.

Ma bucur nespus de mult pentru acceptul prime surioare cu drepturi depline si drept de vot in Fratia Inelului. La randul sau si fratele @dromaderu primeste felicitarile mele pentru curajul avut de a se cere public in Fratia Inelului, si in acelasi timp il felicit pentru activitatea si aportul adus forumului, fapt ce i-a inlesnit intrarea si obtinerea votului de incredere din partea fratilor.

Tin s-a precizez fara suparare pentru cei doritori de participare la viitoarea MM3 ca, va fi imposibil in a obtine acceptul fratiei, din simplul fapt ca o propunere a fost facuta, votata si acceptata deja, userul respectiv va primi in curand email-ul de invitatie. Am spus fara suparare deoarece prima regula a fratiei este simpla " Se acorda o singura invitatie pe petrecere, unei singure propuneri care intruneste votul unanim al fratilor, daca o propunere primeste un vot negativ sau o abtinere este scoasa din lista pregatitoare."

Mentionez acest lucru deoarece am primit multe rugaminti pe mess pentru cooptare in fratie.

Imi pare rau domnilor nu depinde doar de mine, eu sunt doar a 10-a parte din vot.

 

Acum ca ne tot puparam in pardon prea mult, sa trecem la partea serioasa a postului meu ..........

 

Bay panarame de oameni, cum ati uitat sa postati cea mai tare poza de la petrecere :slap2 ........... Sa va fie rusine!!!!! :angry este de categoria GREA.

 

Ladies and Gentleman may I introduce to you THE HEAVY WEIGHT CHAMPIONS (2 big one's and one gentile ladie) :baby2 :baby2 :

 

post-39112-0-40078400-1349599077_thumb.jpg

 

 

Am avut parte si de reversul medalie THE LIGHT DUTY WEIGHT (2 gentile ladies and one big) :crazylove :crazylove :

 

post-39112-0-06351000-1349599595_thumb.jpg

 

Iar pe astia doi nu aveam cum sa ii scap din post ..... Daca le-ati vedea fetele ...... Ala din picioare beleste ochiu la inscaunatul in pantaloni ..... Dar avea un fatau cand privea .... pffffff ......... Valeu maica m-am cracanat de ras ..... Bay voi doi la viitoarea petrecere stati unu langa altu ....... de acord???? si no comment please ....

Sa nu va prind pe langa mine ca va sparg la nas, ca de frecat poate va place .... :sexanal .

 

post-39112-0-99416600-1349600030_thumb.jpg

 

Acum ca imi facu-i si eu damblaua cu acest post, am o propunere pentru membri Fratiei :

 

Cum @Petre spuse bine :

 

............admirabila Ramona pastratoarea inelului (fiind de altfel si singura posesoare de .....ati ghicit, clitoris) ................

 

post-39112-0-92958300-1349601692_thumb.jpg

 

In acesta an Inelul Fratiei va ramane la Ramona asa cum am decis toti, la anul am rugamintea sa schimbam putatorul Inelului, de aceea vin la voi cu o propunere :

 

Propun ca la urmatorul Meeting, @Ramona sa ii predea Inelul Fratiei exact ca flacara olimpica lui @SCRAT deci sa va aduce-ti sula si clestele la voi pentru a face mutarea Inelului :biggrinking :

 

post-39112-0-03794500-1349601850_thumb.jpg

 

M-am gandit sa fac aceasta propunere in urma spuselor sale si din nevoia de a pregati MM3:

 

..... care si pentru mine a insemnat o gura de aer proaspat, un adevarat partener de discutii, deci si din partea mea, respectul meu pentru ea ... da este vorba despre Ramona.........

 

Deci @Scrat No comment man plase is a proposal:

 

Conform Regulilor Fratiei Inelului CLITORIDIAN, cand este facuta o propunere este supusa la vot de catre toti membri, daca un membru este in cauza, votul sau nu este luat in considerare."

Votul se poate face in Loja ca de obicei, DAR revin Orice propunere facuta este dezbatuta si votata. :256 .

 

Moamaaaa sa vezi ce MACIUCI imi trage asta mic acum pe mess ....

 

Cu aceasta inchei postul meu, VA SALUT cu respect pe TOTI MEMBRI FORUMULUI si cu MII de plecaciuni pe ai mei frati si surioara.

 

:hihat :hihat :hihat :hihat

 

P.S @Ciocane tu ce pana mea te schimonosesti asa mahh ...frecate-as de dormezaaaaaaaa :clap2

 

Vreau sa vad si Alte Orase luand astfel de initiative .......

 

Vyypuss

Link spre comentariu

Bre fratilor, da' ce misto era meciul ala de la televizor... Noroc ca n-aveau popcorn pe acoloshea, ca ma putea lua microbul, desi nu sunt microbista :laugh2 Erau alte "mingiutze" mai apetisante si atractive in carne si oscioare...

Link spre comentariu

Alea doua de sub televizor inconjurate de o carpusoara alba ..................... Pfffffffffffffffff ........ Crede-ma surioara am belit ochiu' in ele toata seara .......... :boob :boob moamaaaa si acum am apa in gura numai cand ma gandesc la ele pfffffffffffffff .

Link spre comentariu

@gold digger nu ma face sa scot poze si cu tine .......esti constient ca s-au dat share la toate pozele, si are baiatu' niste idee cu tine intr-o poza de nici nu iti poti imagina ....

:snappy In plus ne putem juca cu PhotoShop-ul de scoatem ceva frumos la adresa ta imediat . Tu trebuie doar sa ceri ......... :beex2

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...