Sari la conținut

Am spart gheata - Cavalerii mesei rotunde (Marea mahmureala)


Postări Recomandate

Vizitator PanzerKunst
Reputație: 0

ce bine ca anul asta luna februarie are doar 28 de zile :laugh2..inseamna ca faceti party prin 20...16  (2016)

 

OWNED! 

http://www.9aha.com/pic/201204/20120417032605832.jpg

Link spre comentariu
  • Oras:Cluj-Napoca
  • Oras:Cluj-Napoca

Weyyyyyyyy eu vin din chizda in chizda pana la locatie asa ca stabiliti odata locatia aia sa stiu cu ce tramvai sau troleu vin si pe ce traseu. Sper ca de data asta e mai mare si mai retras. Am niste ganduri kinky pt party-ul asta .

 

Bay da niste palinca ardeleneasca nu dati in avans la intrare?

 

Lautarii cine ii aduce ?

Vyyp...sigur ca se da la intrare.Numa' sa precizezi la care intrare...la intrarea in local...sau la intrarea la capreoare ? Daca-i vorba de palinca ardeleneasca inainte de intrarea la capreoare...nu-ti trece mai mult de doua pe lista .Sau tu o vrei in avans...la intrarea in tara...atunci nu-ti mai trece nicio capreoara pe lista .

:P

 

P.S. Lautarii vin singuri .

Link spre comentariu

Buna seara, dragi colegi, prin prezenta vreau sa va comunic ca doresc si eu sa fac parte din aceasta fratie  "League of Extraordinary Gentlemen" - sau Fratia Inelului, cum i se mai spune , sunt membru de ceva timp al acestui forum, o perioada dupa cum se poate vedea am lipsit " motivat " , acum am revenit cu forte proaspete

Cu stima, al vostru coleg

Link spre comentariu

Cinic ca de obicei, nici in miez de nopate nu te poti relaxa .....

 

@legolas vom lua in considerare dorinta ta si o vom supune la vot, ca principiu frati care doresc sa intre in Fratie au prioritate in fata celorlalti.

 

Multumesc

 

Vyyp

Link spre comentariu

Cinic ca de obicei, nici in miez de nopate nu te poti relaxa .....

 

@legolas vom lua in considerare dorinta ta si o vom supune la vot, ca principiu frati care doresc sa intre in Fratie au prioritate in fata celorlalti.

 

Multumesc

 

Vyyp

Merci pentru raspuns, cu stima, M

Link spre comentariu
  • Oras:Ciuciunghezia (use google maps)!
  • Oras:Ciuciunghezia (use google maps)!

Bai, ce-i aci? Bar de negri ha?

Emirule, 'tenkap si-n basketii aia plini de nisip , si acum imi amintesc cat de rau erai de mic, iti tot lipeai pietricele pe rozeta, ca sa ne julim noi la cuci. :D

Link spre comentariu
Vizitator cactusjack
Reputație: 0

Am stat si m-am gandit...cunoscandu-va pe unii dintre voi cei din Fratie  m-ar tenta sa particip si eu.Pe viitor vin eu cu palinca, daca ma primiti! ?

Esti curajoasa...Ecaterina Teodoroiu a fost pistol cu apa pe langa tine :laugh2  :laugh2  :laugh2

Vezi ca e si prietenu` tau Obsedatu` implicat.............. :laugh2  :laugh2  :laugh2

Link spre comentariu
  • Telefon: dromaderu_cocosat
  • Oras:Bucuresti
  • Telefon: dromaderu_cocosat
  • Oras:Bucuresti

Bai, ce-i aci? Bar de negri ha?

Emirule, 'tenkap si-n basketii aia plini de nisip , si acum imi amintesc cat de rau erai de mic, iti tot lipeai pietricele pe rozeta, ca sa ne julim noi la cuci. :D

Emire tu de asta plecași măi la arabi!? Rămăseși fără pietricele în Românica?

 

Blondy ai grijă ce-ți dorești - cu nebunii ăștia nu-i de joacă!

Link spre comentariu

Am stat si m-am gandit...cunoscandu-va pe unii dintre voi cei din Fratie  m-ar tenta sa particip si eu.Pe viitor vin eu cu palinca, daca ma primiti! ?

 

Draga si Scumpa  Blondina,

 

Cererea ta este asiduu analizat de doua zile pe circuitul emailuri-lor si tin sa te anunt ca sunt foarte mari sanse sa fii prezenta la MM3, mai lipseste doar un vot al unui confrate aflat pe drumuri.

 

Deci pregateste cu palincaaaa ca avem treaba , mai multe detalii vor fi date in privat pe email de catre subsemantu sau un alt membru al Fratiei Inelului ne bazam pe discretia ta.

 

O zi frumoasa Smechero'

 

Vyyp

Link spre comentariu
Vizitator Scrat
Reputație: 0

No atunci io ma ofer sa o aduc pe blondina intreaga si nevatamata de la Temesvar ... ce secuiesc suna asta ! Stati nu aruncati cu pietre, nu am nimic cu ei, asa zic ei frumosului oras de pe Bega. Daca ia si blondy palinca ... ufff, ce dreaq fac io pe tren cu ea ? Cum cu care ea ? Ce ciudat suna, cu blondy sau cu palinca ? Va las pe voi sa faceti supozitii ...  :laugh2. Voi ce credeti ?

 

Am inteles ca ultimele detalii au fost dezbatute si gata, deja facem AMR-ul pana la chef, adica la MM3.

 

Recapitulare : 

Bagabontzi = este

Donsoare = esteeeeeeeeeeeeeeee

Licori = asisderea esteeeeeeeeeee

Locatie = stabilita este

Data si ora = asisderea este

 

Bueyyy, greu mai trec zilele astea. 

Link spre comentariu

Bai fratelo, deja mi-ati mancat ficatii cu palinca asta a voastra....

 

Sa aveti grija sa gustati bucate alese intai.... sa nu plecati mai apoi cu gatlejul sau matzele gaurite de la atatea grade ale mult stimabilei licori... :laugh2

 

Propun sa nu fie primiti aia care se stiu ca fac urat la bautura, ca o sa va stie tot Bucurestiul dupa aia... :iagree

Link spre comentariu
Vizitator Scrat
Reputație: 0

Sa tina in mana ce vrea Scratone, dar PALINCA MEA nu o atinge ca ii mut nasu ...........................

 

Ha ha ha ... poi beau palinca si ma dau la blondy , NA !

Link spre comentariu
Vizitator Scrat
Reputație: 0

Bai fratelo, deja mi-ati mancat ficatii cu palinca asta a voastra....

 

Sa aveti grija sa gustati bucate alese intai.... sa nu plecati mai apoi cu gatlejul sau matzele gaurite de la atatea grade ale mult stimabilei licori... :laugh2

 

Propun sa nu fie primiti aia care se stiu ca fac urat la bautura, ca o sa va stie tot Bucurestiul dupa aia... :iagree

 

Hai mai soro ... asa ne-ai cunoscut tu pe noi ? Poi vazusi tu vreunul sa se clatine pe acolo sau sa se dea la fete / Curvari-curvari, dar rasati si cu capul pe umeri, basca ca suntem telectuali si bem cu masura.

Link spre comentariu
  • Oras:....
  • Oras:....

Eu de abia astept sa va cunosc si sa bem palinca...mai mult voi ca eu nu :blushing2 .Scrat sunt pe inventarul tau...deci ai grija de mine! Vyyp,madrule ,...e complicata treaba , dar o descalcim noi :girly cumva... :hug1

Ramona sper sa fac fata ...problemelor de interes national :boob ...daca nu ...caut ajutoare :laugh2 !

Link spre comentariu
Vizitator Scrat
Reputație: 0

Poi fata draga, io numa te duc la mitici, mai departe te descurci. No dara daca o fi sa-ti pice vreunu cu tronc p-acolosa, doar nu crezi ca voi zice ceva, nu ? Plus ca programul este la dispozitia ta ... ca io am si niscai treburi de rezolvat in particuler (tre sa merg la o capreoara la care ma chinui sa ajung de anul trecut ... daca si amu o ratez, imi fac sepuku, basca ca am o alta capreoara si atunci pica ziua ei de nastere si promisei ca ma duc).

 

Zaoane ... taica, fata vaz io ca-i pusa pe chefuit rau de tot ! Crezi ca te mai asteapta pe matale la Timisoara ?

 

AUF VIDERZEN ... ZAOANE !!!  :laugh2

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...