Sari la conținut

program centura


lendoc

Postări Recomandate

  • Oras:Peste tot si nicaieri
  • Oras:Peste tot si nicaieri

Bai fraților, de pe centură, eu unul v-o recomand pe matura roșcată ce sta sub pasarelă. Un oral de nota 10. Eu am încercat-o acum câteva luni si a fost ok, cu finalizare orala, dar nu înghite. Pret 30 lei, on sau np si 50 combinat.

Link spre comentariu
  • Oras:Peste tot si nicaieri
  • Oras:Peste tot si nicaieri

Bai fraților, de pe centură, eu unul v-o recomand pe matura roșcată ce sta sub pasarelă. Un oral de nota 10. Eu am încercat-o acum câteva luni si a fost ok, cu finalizare orala, dar nu înghite. Pret 30 lei, on sau np si 50 combinat.

De obicei o gasiti dimineața până pe la prânz.

Link spre comentariu

de abia am gasit una....chiar la intrare pe centura sunt 2 una blonda una bruneta(blonda ii urata ca drecu...scuze si are niste pretentii de 40 de lei.)bruneta ii buna rau dar bine are si ea fite =))),miam vazut de drum.....pe langa peco azi iarna de obicei stateau vreo 5-6 acum nimic poate le place pe frig....

Link spre comentariu

de abia am gasit una....chiar la intrare pe centura sunt 2 una blonda una bruneta(blonda ii urata ca drecu...scuze si are niste pretentii de 40 de lei.)bruneta ii buna rau dar bine are si ea fite =))),miam vazut de drum.....pe langa peco azi iarna de obicei stateau vreo 5-6 acum nimic poate le place pe frig....

am uitat sa mentionez domnisoarele de la intrare pe centura le gasiti pe traverse, stau ca pe fotoliu....

Link spre comentariu
  • Telefon: 0722333222
  • Oras:Deva
  • Telefon: 0722333222
  • Oras:Deva

da

Cea mai tare este unguroaica de sub pod la iesire catre Lancram.O gasesti cam pana pe la ora 3.Face oral demential cu 30 lei.Complet 50 lei.Se si freaca binisor.Incercati!

Link spre comentariu
  • Oras:baia mare
  • Oras:baia mare

Sunt trei in aceea zona care merg la 30 oral si 50 combinatEste unguroaica care sta sub pod si mai incolo la 300 m sta Luminita ( satena ,slaba) si Simona descrisa mai sus( bruneta),toate trei sunt ok calitate/pret..........spor sa aveti...

Link spre comentariu

de abia am gasit una....chiar la intrare pe centura sunt 2 una blonda una bruneta(blonda ii urata ca drecu...scuze si are niste pretentii de 40 de lei.)bruneta ii buna rau dar bine are si ea fite =))),miam vazut de drum.....pe langa peco azi iarna de obicei stateau vreo 5-6 acum nimic poate le place pe frig....

nu a incercat nimeni bruneta?

Link spre comentariu

Ca noutăți, am prins eu una bună undeva spre capătul centurii pe partea dreaptă la ieșirea spre Aiud.chiar înainte de drumul care faci la dreapta spre teleac. Nu e de etnie, e inaltuta, bruneta buna la corp, se poarta într-o rochie mini. Zice că e de pe undeva de pe satele din împrejurimi. Eu am solicitat un oral protejat- 50 de Ron. Acțiunea, în spate la niște corpuri lungi de beton. Suge bine. Ciocane tari!

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...