Sari la conținut

Postări Recomandate

  • Oras:acolosa
  • Oras:acolosa

pai si cum a ramas fratilor pana la urma ? fata are ceva probleme de sanatate sau nu ? ca am vazut o gramada de pareristi pe aici (unii spun ca da, altii spun ca nu)...ar fi bine cei care au fost in ultima vreme la ea sa ne impartaseasca daca au avut pe urma probleme de sanatate

Zilele astea vine raspunsul

Link spre comentariu
  • Oras:aici
  • Oras:aici

Am fost de curand la Mayabruneta, intradevar este de etnie si cum nu luasem alte numere de telefon la mine m-am hotarat sa raman , mare greseala.In primul rand pestele asteapta pe balconul de pe holul blocului de garsoniere unde locuieste maya, in al doilea rand in casa pute a pisat de caine pentru ca are un pui de labrador care isi face nevoile in casa.Cum intri in garsoniera socializezi un pic la o masa cu doua scaune dai cadoul si treci la treaba daca scapi de caine care de trage de pantaloni.Este o tipa slaba si tuciurie care nu-ti spune nimic cand te uiti la ea adica cu fata comuna.M-am dezbracat si am pus hainele pe scaun,s-a dezbracat si ea si hai in pat,m-a atentionat ca noile servicii nu mai includ sarutari si oral neprotejat asa ca a montat prezervativul cu greu din cauza unghiilor destul de mari si a trecut la un oral de ziceai ca-ti face laba fara sa aibe grija de imprejurimi, fara pupaturi, un fel de fast fuck.Am inceput cu caprita dar surpriza putea a peste stricat si m-am gandit la cei care au facut recenzii inaintea mea si au spus lucrul asta dar cum ma mancase in cur trebuia sa termin , am pus-o cu fata in sus si am futut o papusa gonflabila nu a schitat nici un gest statea precum salteaua si din gauza spreiului cu care se daduse intrucat nu se umezeste natural dupa spusele ei ,ziceai ca futi o gura de canal,am inchis ochii si m-am gandit la alte femei ca sa termin si sa plec naibii de acolo.Am terminat ,m-a sters cu servetel umed,m-am imbracat si am iesit furios pe mine ca nu am avut si alte numere de tel la mine.M-am dus spre lift pe culoarul lung si m-am facut ca plec trantind usa liftului,si m-am intors doi metrii sa vad daca am avut dreptate,da am avut ,pestele a iesit de pe balconul blocolui si a intrat in casa. Locatie 7 , gfe 2 nimic adica,oral 5, normal 5 , curatenie? pute si ea si in casa 5

Nu o recomand nici dusmanilor ,eu consider ca trebuie trecuta le de evitat

  • Like 11
  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

deci la fel de "papusa gonflabila" precum  Ania...doar ca aia nu mirosea :))

 

Se pare ca lu Liviu58 ii place mirosul de peste stricat :)) poate e bun prieten si cu pestele de la balconul holului!

 

Pentru cine nu stie...Liviu58 este un admirator al donsoarei si un client fidel.

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:acolosa
  • Oras:acolosa

Liviu isi permite orice la cate recenzii a scris, ciobane (sheppard ) cativa il critica dar marea majoritate merg dupa el , imi spunea o fata ca decand a fost Liviu la ea telefonul suna continuu,Maya nu a fost proasta cand s-a imprietenit cu el

  • Like 3
  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:pretutindeni
  • Oras:pretutindeni

Liviu isi permite orice la cate recenzii a scris, ciobane (sheppard ) cativa il critica dar marea majoritate merg dupa el , imi spunea o fata ca decand a fost Liviu la ea telefonul suna continuu,Maya nu a fost proasta cand s-a imprietenit cu el

 

Ai uitat sã-ți dai punct :)

  • Like 4
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members and 4 guests

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...