Sari la conținut

Postări Recomandate

Dupa cum am spus, la aprox o sapt de la vizita, o simptomatologie discreta, respectiv senzatie usoara de usturime la mictiune.

Nu este nici macar obligatorie simptomatologia la acest tip de infectie bacteriana.

Am mentionat si faptul ca nu este infectie mai veche.

 

 

Vreun update? A raspuns tratamentul la ceva din antibioticele mentionate? Totul in regula?

Maya, vreun update din partea ta?

 

Multumesc.

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Vreun update? A raspuns tratamentul la ceva din antibioticele mentionate? Totul in regula?

Maya, vreun update din partea ta?

 

Multumesc.

ti-ai facut cont ca sa intrebi de Maya ? :)) te pomenesti ca vrei sa o vizitezi fix pe ea si ai nevoie de update :))

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:In inima femeilor
  • Oras:In inima femeilor

Vreun update? A raspuns tratamentul la ceva din antibioticele mentionate? Totul in regula?

Maya, vreun update din partea ta?

 

Multumesc.

Ești las ti-ai făcut cont nou ca să nu vedem noi colegii tăi cine ești? Și în viața reală tot așa las ești?
  • Like 2
  • Minus 6
Link spre comentariu
  • Oras:peste tot
  • Oras:peste tot
Avocatul es
Nasol!! Însănătoșire grabnică..si mai multă atenție pe viitor,ca vezi cât tragi ptr câteva minute de plăcere!

Numai bine!

Ești un pervers ai fost la ea si ai dat limbi pana nu ai mai putut atunci nu era bolnava când ai fost la ea

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:peste tot
  • Oras:peste tot

Vine din nou pularaul de Liviu la tine? Te-ai scos din nou,Am văzut recenzia lui la Ana Maria dacă și pustanul vre să meargă ce sa mai zic rămâne de văzut dacă îl primește ca i sa dus vestea ca-i pervers și se tine după Liviu care aduce un mare număr de clienți după el este un prost ca face recenzii app cu analizele cum mai stai?

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:In inima femeilor
  • Oras:In inima femeilor

Dacă vrei analize deschide gura să vezi muie ce-ti dau si te și anal(izez) în toate colțurile până îți umplu gură cu caca(o).Și da,mă duc la Maya ai problemae? Decât să bați câmpii și nu ești singurul mai bine mergi la femei și fă recenzii ca ai luat-o razna de atâta laba.Hai la muie.Scuza-ma tabletă este de vină eu am tastat "hai noroc " acum nu mai modific las așa că oricum îți place

  • Like 3
  • Minus 6
Link spre comentariu
  • Oras:Comuna unde am terenuri de vanzare
  • Oras:Comuna unde am terenuri de vanzare

ame="pustanu87" post="1870065" timestamp="1459968513"]Avocatul es

Ești un pervers ai fost la ea si ai dat limbi pana nu ai mai putut atunci nu era bolnava când ai fost la ea

Înțelege cineva ce vrea prostul asta?

Ptr ca nu vreau sa ma cobor la nivelul lui..

Mergi la femei prietene,faci cateva recenzii si dupa vorbim!

Comentezi aiurea si fara inteles!

Daca nu vrei sa mergi,stai acasa si ia-o la lăbuță!

Link spre comentariu
  • Oras:Comuna unde am terenuri de vanzare
  • Oras:Comuna unde am terenuri de vanzare

Dragă Maya,miercuri dimineață la 5:30 aveam si eu o programare la tine pe care nu ai mai onorat-o,a sunat de n ori,dupa care ai închis telefonul..era așa de greu să dai un msj care dura 15 secunde cum că nu mai esti disponibilă? Nu e chiar frumos să procedezi așa.

Aștept răspunsul tău!

Link spre comentariu

Dragă Maya,miercuri dimineață la 5:30 aveam si eu o programare la tine pe care nu ai mai onorat-o,a sunat de n ori,dupa care ai închis telefonul..era așa de greu să dai un msj care dura 15 secunde cum că nu mai esti disponibilă? Nu e chiar frumos să procedezi așa.

Aștept răspunsul tău!

ziceai ca sunt bolnava,acum vrei sa vii la mine? nu te mai primesc eu acum. Te-am pupat.
  • Like 4
Link spre comentariu

Dragă Maya,miercuri dimineață la 5:30 aveam si eu o programare la tine pe care nu ai mai onorat-o,a sunat de n ori,dupa care ai închis telefonul..era așa de greu să dai un msj care dura 15 secunde cum că nu mai esti disponibilă? Nu e chiar frumos să procedezi așa.

Aștept răspunsul tău!

 

 

ziceai ca sunt bolnava,acum vrei sa vii la mine? nu te mai primesc eu acum. Te-am pupat.

Ahahaha, asa meriti :)

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Comuna unde am terenuri de vanzare
  • Oras:Comuna unde am terenuri de vanzare

ziceai ca sunt bolnava,acum vrei sa vii la mine? nu te mai primesc eu acum. Te-am pupat.

Imi poti arata unde am spus eu ca esti bolnava?

Culmea e ca te-am vizitat de 2 ori..daca erau bolnava,nu cred ca te vizitam!!

Link spre comentariu
  • Oras:peste tot
  • Oras:peste tot

plange pizda ti-a tras-o este ca-i nasol sa nu fi primit.Daca esti tare in gura da o laba.si mare minune daca nu te-au trecut fetele la " De Evitat" Si am vazut ca nu este singura care ti-a tras-o. cand iti spunea liviu sa stai cuminte tu te dadeai rotund si maraiai ca fraierul,mai sunt din astea ieftine cum cauti tu ,du-te repede pana nu te refuza toate, trei te-au refuzat urmeaza si altele

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu

  • Oras:Comuna unde am terenuri de vanzare
  • Oras:Comuna unde am terenuri de vanzare

Prostule care esti prost..eu tocmai am fost astazi si am lasat si recenzie...tu in schimb ai mainile amortite!

Asa mare pierdere pe mine? Maya?

Te inseli amarnic!

Vorbesi numai prost si vei fi sanctionat pe masura!

Cat cu Liviu58..sincer nu am nimic..au fost cateva contre dar acum e totul ok!

Spor la mânuit ciocane lăbare!

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...