Sari la conținut

Postări Recomandate

  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

curiozitate...s-a schimbat ceva din punct de vedere al serviciilor oferite sau ai imbunatatit calitatea lor ? Ori cum justifici schimbarea pretului? Intreb doar din punct de vedere strict principial unde intr-o piata libera o schimbare de pret ar trebui sa fie motivata de ceva...cresterea costurilor pt serviciul respectiv o calitate mai buna a produsului...o crestere nejustificata ar trebui sa fie pedepsita de consumator

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:peste tot
  • Oras:peste tot

Chiar mă întrebam de când am fost la tine când o să mărești preturile ca erau de centura asta nu înseamnă că nu o să mai mă iau de tine când greșești oricum mă așteptam la cum arați să le faci 100 cu 200 ora.O să profit de prețul asta pan îl mărești din nou

  • Like 1
  • Minus 2
Link spre comentariu

curiozitate...s-a schimbat ceva din punct de vedere al serviciilor oferite sau ai imbunatatit calitatea lor ? Ori cum justifici schimbarea pretului? Intreb doar din punct de vedere strict principial unde intr-o piata libera o schimbare de pret ar trebui sa fie motivata de ceva...cresterea costurilor pt serviciul respectiv o calitate mai buna a produsului...o crestere nejustificata ar trebui sa fie pedepsita de consumator

buna,am imbunatatit calitatea serviciilor. Te pup
  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

considera si tu ca vorbesti la singular, nu la plural.

dupa ce face 100 ron finalizarea o sa intelegi ca face anal ;))

Era mai mult o cerere de actualizare a serviciilor ...daca citeai printre randuri ..ciocu' mic si....

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...