Sari la conținut

Postări Recomandate

Reputație: -7337
  • Oras:In inima femeilor
  • Oras:In inima femeilor

da da...f bine! sa ai nr de telefon al unei curve este ceva de apreciat ! :))

 

 

s-a retras fata...a luat-o Liviu de sotie

esti invidios?

  • Like 3
  • Minus 7
Link spre comentariu
  • Oras:peste tot
  • Oras:peste tot

Multa prostie pe aici ,și de ce trebuie afișată?

Nu am văzut orgasm la asta cred că decât profita de tine. S-a mutat am văzut,mai nou am văzut apropierea ta de Kory11 și nemțoaică care face toți banii ceruți.Eu cred că ar trebui să nu le mai protejezi pe Moni77 și pe Maya nu se merita ținând cont că ești cel mai tare de pe aici te compromite aiurea ,alaltaieri în sfârșit am văzut recenzii negative de la tine,Maya lasa-l în pace nu ești de nasul lui De când te-ai mutat nu l-am mai văzut pe peste,ziceai ca nu ai dar de ce de când ai plecat nu-l mai vedem pe aici?

Link spre comentariu

Nu am văzut orgasm la asta cred că decât profita de tine. S-a mutat am văzut,mai nou am văzut apropierea ta de Kory11 și nemțoaică care face toți banii ceruți.Eu cred că ar trebui să nu le mai protejezi pe Moni77 și pe Maya nu se merita ținând cont că ești cel mai tare de pe aici te compromite aiurea ,alaltaieri în sfârșit am văzut recenzii negative de la tine,Maya lasa-l în pace nu ești de nasul lui De când te-ai mutat nu l-am mai văzut pe peste,ziceai ca nu ai dar de ce de când ai plecat nu-l mai vedem pe aici?

:))))))))
  • Like 1
Link spre comentariu

Reputație: -7337
  • Oras:In inima femeilor
  • Oras:In inima femeilor

muie baaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

la cat esti de prost strigi in gura mare ca sa ne auda toata lumea ca-ti dau muie ? mai pe sestache fraiere sa sim numai noi doi si forumul asta :laugh2 :laugh2

  • Like 2
  • Minus 6
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...