Sari la conținut

Postări Recomandate

Reputație: -1565
  • Oras:.
  • Oras:.

Bine ma Vladutz varianta expirata, mai agramata si ceva mai penibila =))

L.E. Ala avea maxim 8 clase...tu ce scuza ai?

L.E. 2 Parca te retrageai, fir-ai de ras si de cacat sa fii =)) Nu reusesti...este?

 

A zis ca pana nu le marita pe toate nu se lasa 

  • Like 4
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:?
  • Oras:?

Fata locuieste in Baba Novac, de doi ani are aceiasi locatie ,iar te-ai bagat ca prostu in seama,pentru ca intre timp am ajuns prieteni buni,aseara am fost la ea de la 6.30'pana la 22 nu ne-am futut ,am stat de vorba la o cafea,asa facem de doi ani,deci iar ti-ai luat teapa ,nu-ti convine de mine ocoleste-ma ti-am mai zis,nu stii nimic despre mine iar fetele nu pot spune public cum le ajut,ce am facut eu pentru unele fete nu a facut nimeni de aici

 

Incepand de astazi nu voi mai intra pe acest forum de rahat unde legea o face o curva cu acolitii ei.Dupa cum stiti Maya s-a retras si i-am promis ca ma retrag si eu ,tot timpul mi-am luat femei dd pe AT sau publi,de aici nu stiu daca sunt 3/4 deci nu am castigat nimic de la forum decat invidie.Te pup Maya si numai bine in viata

 
  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:...
  • Oras:...

Fata locuieste in Baba Novac, de doi ani are aceiasi locatie ,iar te-ai bagat ca prostu in seama,pentru ca intre timp am ajuns prieteni buni,aseara am fost la ea de la 6.30'pana la 22 nu ne-am futut ,am stat de vorba la o cafea,asa facem de doi ani,deci iar ti-ai luat teapa ,nu-ti convine de mine ocoleste-ma ti-am mai zis,nu stii nimic despre mine iar fetele nu pot spune public cum le ajut,ce am facut eu pentru unele fete nu a facut nimeni de aici

In bucatarie?sau esti atat de prost incat le dai bani fara sa futi?

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:peste tot
  • Oras:peste tot

Fata locuieste in Baba Novac, de doi ani are aceiasi locatie ,iar te-ai bagat ca prostu in seama,pentru ca intre timp am ajuns prieteni buni,aseara am fost la ea de la 6.30'pana la 22 nu ne-am futut ,am stat de vorba la o cafea,asa facem de doi ani,deci iar ti-ai luat teapa ,nu-ti convine de mine ocoleste-ma ti-am mai zis,nu stii nimic despre mine iar fetele nu pot spune public cum le ajut,ce am facut eu pentru unele fete nu a facut nimeni de aici

  Iar ai aparut disperatule?Ziceai ca te retragi...ai cuvant pana-n pula.Sau  credeai ca-ti simti cineva lipsa?

  Asta este viata ta,forumul, chiar daca este de rahat si nu te ajuta cu numic si curvele ieftine pe la care iti pierzi timpul zilnic.

 

 Si la ce teapa te referi?

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:In inima femeilor
  • Oras:In inima femeilor

Bine ma Vladutz varianta expirata, mai agramata si ceva mai penibila =))

L.E. Ala avea maxim 8 clase...tu ce scuza ai?

L.E. 2 Parca te retrageai, fir-ai de ras si de cacat sa fii =)) Nu reusesti...este?

La cat esti de penibil si prost nu-ti raspund ca ma compromit
  • Like 5
  • Minus 6
Link spre comentariu
  • Oras:In inima femeilor
  • Oras:In inima femeilor

Iar ai aparut disperatule?Ziceai ca te retragi...ai cuvant pana-n pula.Sau  credeai ca-ti simti cineva lipsa?

  Asta este viata ta,forumul, chiar daca este de rahat si nu te ajuta cu numic si curvele ieftine pe la care iti pierzi timpul zilnic.

 

 Si la ce teapa te referi?

Ma gandeam ca trollezi singur pe aici

  • Like 4
  • Minus 6
Link spre comentariu
  • Oras:In inima femeilor
  • Oras:In inima femeilor

Iar ai aparut disperatule?Ziceai ca te retragi...ai cuvant pana-n pula.Sau  credeai ca-ti simti cineva lipsa?

  Asta este viata ta,forumul, chiar daca este de rahat si nu te ajuta cu numic si curvele ieftine pe la care iti pierzi timpul zilnic.

 

 Si la ce teapa te referi?

Corect nu am fost la nici una pedte 40 de ron ca nu am bani
  • Like 4
  • Minus 6
Link spre comentariu
  • Oras:In inima femeilor
  • Oras:In inima femeilor

Locatie "in inima femeilor"!Au mama!M-a luat cu frisoane si am tras si o basina!Doamneee..mare ti-e gradina!

ce ai facut ?ai sarit gardul ? nu ai vazut poarta ?

  • Like 4
  • Minus 6
Link spre comentariu
  • Oras:In inima femeilor
  • Oras:In inima femeilor

Locatie "in inima femeilor"!Au mama!M-a luat cu frisoane si am tras si o basina!Doamneee..mare ti-e gradina!

Tu oricum faci pasul si basina,iar daca nu mergi te besi pe gura

  • Like 4
  • Minus 6
Link spre comentariu
  • Oras:In inima femeilor
  • Oras:In inima femeilor

Imi place de tine ca ai vointa!Nu te-ai saturat ma sa-si bata toti pula de tine pe forum?Exista doua variante:ori esti prost gramada ori iti place!

Sunt atat de prost incat ma doare drept in pula de voi patru sau cini trolieri ,daca ge refefi la " toti" astia sunteti

  • Like 4
  • Minus 6
Link spre comentariu
  • Oras:In inima femeilor
  • Oras:In inima femeilor

Imi place de tine ca ai vointa!Nu te-ai saturat ma sa-si bata toti pula de tine pe forum?Exista doua variante:ori esti prost gramada ori iti place!

Voi nu va-ti saturat sa-si bage toata lumea in gura voastra ca stricati topicurile cu aberatii?

  • Like 4
  • Minus 6
Link spre comentariu

  • Oras:UndevaCandva
  • Oras:UndevaCandva

Ce plm e flecaraia asta, s-au terminat barfele si femeile, de ati tabarat pe alt membru, care are mai multe recenzii ca voi toti la un loc...faceti pe zmeii, dar nu sunteti mai breji ca el, a devenit un obicei p'aici prin a se comenta inutil. Inteleg ca aveti chef de caterinca, dar totul are o limita, mai bagati si voi o recenzie, o gluma de bun gust despre care sa radem cu totii, nu ironii si jigniri intre noi, ca suntem satui de rahatul pe care-l servim zilnic prin mass-media. Aici ar trebui sa ne delectam si sa gasim informatii utile, nu aberatii.

  • Like 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...