Sari la conținut

Postări Recomandate

  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti

Având în vedere că în secțiunea dedicată pentru chat http://nimfomane.com/forum/chat e una complet pustie, în care nici măcar "îngerul căzut" nu mai dă pe acolo, m-am hotărât io așa din propria inițiativă, să înființez un topic în care membrii comunității Nimfomane.com, cetățeni ai orașului Ploiești, să aibă posibilitatea să discute liber despre orice subiect au ei interesul și plăcerea.

Aici puteți să purtați conversații lungi si plictisitoare, poate chiar unii dintre voi vă întâlniți "marea dragoste" p-aici. Sunteți liberi să faceți mișto, să vă certați, să vă înjurați, etc.

 

Spor la chat-uit!

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti

aoleu..daca vine cineva la mine si-i face recenzie andrei?sau invers?sau...app..voi ce ati mai mancat?pe bune...nu stiu ce sa mai fac de ..has...sa mearga cu bere...offf...dilema...dilema!

mama mi-a facut sambata spaghete cu branza si ketchup, mai am si acum vrei si tu?

 

duminica a facut mazare cu legume mexicane si  cu friptura la gratar ( pe balcon  :laugh2  ) si ciorba cu niste oase afumate, deja mi-a facut pofta, ma duc sa pap cu gandul la tine  :slap2

  • Like 2
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Buna seara! Acum întreb si eu ca melteanul, dacă nu sunt din Ploiești pot sa intervin vocal pe acest topic? Va multumesc pentru înțelegere!

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti

Buna seara! Acum întreb si eu ca melteanul, dacă nu sunt din Ploiești pot sa intervin vocal pe acest topic? Va multumesc pentru înțelegere!

chiar te rugam sa intervii ori de cate ori vrei  :bow

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti

Buna seara! Acum întreb si eu ca melteanul, dacă nu sunt din Ploiești pot sa intervin vocal pe acest topic? Va multumesc pentru înțelegere!

daaaa..eu cred ca-mi schimb numele in mamaee...sa fim.asa..

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Pai ce, eu sunt tataee la 37 de ani, Rocsana nu poate fi mamaie, este mai tânara, mamaita in cel mai rău caz (hahaha), dar sa nu fim răutăcioși

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti

asta a scris :)) imediat s-a luat de mine. si daca vreau sa vad poze, nu sunt pentru asta. tu ai notificiare prin sms cum scrie cineva aici ? nu-mi place sa jignesc, dar tu,omule, esti chiar un dobitoc frustrat

Ce imi place sa vad cum te ataci. :laugh2

  • Like 2
Link spre comentariu
Vizitator baiatploiesti
Reputație: 0

ce sa va mai zic :)) sunteti tari,baieti. tineti-o tot asa. la cate postari aveti, e clar ca nu prea avem ce discuta. fiecare intelege internetul si tot ceea ce tine de el, respectiv un astfel de forum, in felul lui. eu o sa il ignor pe ingerumbra de acum

Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti

ce sa va mai zic :)) sunteti tari,baieti. tineti-o tot asa. la cate postari aveti, e clar ca nu prea avem ce discuta. fiecare intelege internetul si tot ceea ce tine de el, respectiv un astfel de forum, in felul lui. eu o sa il ignor pe ingerumbra de acum

Chill out man. ;) N-a fost cu rautate.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti

ce sa va mai zic :)) sunteti tari,baieti. tineti-o tot asa. la cate postari aveti, e clar ca nu prea avem ce discuta. fiecare intelege internetul si tot ceea ce tine de el, respectiv un astfel de forum, in felul lui. eu o sa il ignor pe ingerumbra de acum

 

Chill out man. ;) N-a fost cu rautate.

vine ziua barbatului, bem 44 de pahare ? cine face cinste? 

Link spre comentariu

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...