Sari la conținut

Postări Recomandate

  • Telefon: 0758609361
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila
  • Telefon: 0758609361
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila

Hey,nu fiti rai.

In alte tari e un serviciu ca oricare alrul.

Vorbim despre un cuplu,de obicei sunt sot si sotie pt ca nici o femeie normala la cap nu accepta sex neprotejat normal si mai ales cu ejaculare de la oricine. Apoi doritorul face curat la fata locului la un servetel. Mai departe se poate merge in functie de intelegerea avuta. Nu i musai sa se ajunga la altele. Eu sunt disponibila pentru sedinte de acest gen. Am contact neprotejat cu sotul meu,ambii suntem sanatosi si cu analizele la zi. Si pt ca mi se pare foarte hot, de multe ori prefer sa inchid servetelul in dulap sau sa l oblig sa stea intr un colt undeva unde sa nu l vad pe parcursul actului sexual si apoi,cand iubitul meu merge la baie,ma poate linge. Pt ca al meu om nu vrea sa aiba de-a face cu servetelul,intre ei nu exista nici un fel de contact direct sau indirect. Sunt foarte multi straini dispusi sa plateasca foarte bine pt acest tip de serviciu. Si foarte multi straini comozi dispusi sa plateasca toate costurile necesare pt a te deplasa la ei. Cam pt asa ceva ador eu Germania si uk. Aia nu au atatea prejudecati si nu i intreaba nimeni daca sunt sanatosi la cap. Doar daca au analizele in regula. Stim bine la ce ma refer,nu e cazul sa dezvolt.

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Telefon: 0758609361
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila
  • Telefon: 0758609361
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila

Psihiatrul tau ce spune, esti ok cu capul? Vrei sa iei BTS apoi sa dai la tot forumul?

Daca ai stii ca in Germania sunt cupluri care fac cateva zeci de mii de euro pe luna din asa ceva.... Nu ai mai crede ca are probleme...

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0758609361
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila
  • Telefon: 0758609361
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila

Multumesc frumos randunica.Ai fi dispusa sa ma primesti ca servetelul tau?putem vb despre asta?

Vorbim pe whatsapp 0758609361.

Daca nu suntem compatibili, te ajut.

Cunosc cupluri dispuse.

Link spre comentariu
  • Telefon: 0758609361
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila
  • Telefon: 0758609361
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila

Mai jhony86 dar ce satisfacție ai la asa ceva ? Ce te încântă, de ce ai face asta ?

Cred ca e un subiect tabu si il priveste personal.

Cum unii sunt incantati de uro,scato, finalizare orala, penetrare, etc asa au altii fantezia aceasta.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0758609361
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila
  • Telefon: 0758609361
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila

nu inseamna ca nu este normala la cap acea femeie care accepta neprotejat de la oricine

Ba da! Orice femeie care accepta neprotejat cu oricine e dusa cu capul. Inconstienta

Link spre comentariu
  • Telefon: ionescoion
  • Oras:oriunde ne este bine
  • Telefon: ionescoion
  • Oras:oriunde ne este bine

Corect.Eu cand am spus cea ce vreau ,nu mam referit la oricine oricum.Nu sunt bolnav pshihic,sunt om cu judecata si una aleasa

Ti-au murit laudatorii?

Link spre comentariu

  • Telefon: 0758609361
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila
  • Telefon: 0758609361
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila

Rog moderatori forumului sa ma invete sau sa stearga topicul asta.Va rog mult

lasa-l!

nu lua in seama orice comentariu

daca nu le placea subiectul nu intrau pe acest topic, se orientau catre lucruri potrivite  lor

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...