Sari la conținut

...


relaxed

Postări Recomandate

  • Oras:Iasi
  • Oras:Iasi

Am vizitat si eu astăzi d-soara si m-am bucurat de o experinta placuta. Confirm pozele atasate, fata este slabuta si vorbareata, nu m- a grabit. Locația este mai mult decât ok, am sunat si am ajuns in 10 min fiind in apropiere fiind dusat de acasa nu pot evalua baia deoarece nu am vazut-o!

Locație - 10

Aspect - 9

Oral - 10

Normal - 10

Achitat 200 ron pentru 1 h

De revenit!

 

Recomand fata pentru implicare si socializare. Succes!

  • Like 8
Link spre comentariu
  • Oras:Iasi
  • Oras:Iasi

A aparut IPHONE 7 !

A inceput anul universitar !

A venit toamna !

 

...deci eu zic ca vor fi mai active "fetili" si vor raspunde la telefon !

 

I'm back bitches ! :))))

 

Nu-mi plac Iphone-urile.

Nu sunt la facultate.

A venit toamna...

 

I'm back too.

  • Like 7
Link spre comentariu
  • Oras:Iasi
  • Oras:Iasi

Incep cu un raspuns pentru fostul Pictor...Delia is back, cu chef de munca chiar...

Dar sa continui povestea...

Saturat oarecum doar de sexul oral oferit de cadinele din harem ( a se citi salon de masaj) am incalecat pe cal si ... am purces prin oras in cautare de senzatii noi ( si tari in acelasi timp daca se poate). Dupa ce am dat cateva rateuri cu Adina sau Andreea wowsex-lipsa de raspuns la telefon-am avut deosebita surpriza sa-mi raspunda Delia, din a doua incercare. N-am mai stat mult pe ganduri si am dat calului cel mai bun ovaz-ever si am descalecat prin zona Pallas, undeva cam in zona in care a activat in trecut cea cunoscuta ca Raluk.

Locatia este intr-un apartament nou, modern in genul open-space, curat, mobila noua. Cat despre Delia merita intr-adevar toate laudele si aprecierile: blonda, frumoasa (mai ales cu machiajul gen starleta), super slim intr-adevar, sani mici dar fermi, carne tare de tinerica (desi pare mai matura decat cei 19 ani atribuiti de predecesorii mei ). Prima impresie a fost foarte buna nu numai in ceea ce priveste calitatile fizice, ci si faptul ca este foarte lipicioasa si vorbareata, facand de la inceput atmosfera cat mai placuta... Dupa o scurta convorbire la o tigara am fost invitat sa ma fac comod pe divan si...

Delia a trecut direct la treaba, sarind oarecum peste preludiu-dar culmea asta nu m-a deranjat deloc . Si a inceput actiunea cu un oral neprotejat, sustinut, umed, destul de adanc, cu putina atentie si la zonele adiacente. Cum in scurt timp palosul din dotare a inceput sa dea semen de trezire s-a capatat cu o caciulita...

Ceea ce a urmat e greu de descris sex normal in pozitia wot bestial, sta bine pe calcaie, viteza creste in concordanta cu starea de fapt, gemete si ele concordante cu viteza!

Ce mai-era sa fac paguba fetei si sa rup patul-nu alta!

Dupa finalizare nu m-a lasat cu ochii in soare si s-a terminat cu un postludiu de toata frumusetea-care a salvat din lipsa de preludiu!

 

Si acum sa recapitulam putin cu tot cu note:

 

Locatie:9 + totul nou, asternut curat, baia nu am verificat-o fiind deja igienizat la sosire

 

Aspect:10 fata tanara, blonda, frumoasa, dichisita, sanii mici dar fermi, putin poate cam prea slim, carne tare, fund bestial

 

Oral:8,5 adanc dar fara DT, sustinut, umed, mica atentie zonelor adiacente, CIM inteleg ca nu face dar la mine nu a fost cazul

 

Normal:9 + wot bestial , se cabreaza bine, creste viteza la punctul culminant, gemete in concordanta cu miscarile-totul artistic-se cunoaste ca a facut videochat

 

GFE:9 aici ar trebui sa scad nota pentru lipsa preludiu-FK si alte brizbrizuri-dar a fost atat de lipicioasa si postludiul atat de special incat nu o voi face

 

Atitudine:10 cu felicitari stapaneste arta conversatiei, stie sa se bage sub pielea clientului

 

Igiena:10 nimic de reprosat

 

Halatul:200 RON / ora

 

In concluzie: dupa Adina si Delia este una din cele mai mari promisiuni ale noului-val; poate putina tehnica in plus la oral si un program mai...previzibil ar califica-o cu siguranta la sectiunea de top. Deci voi reveni cu placere cat de curand!

  • Like 13
  • Minus 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...