Sari la conținut

Siliconata zona militari residence 0724.604.731


Postări Recomandate

  • Oras:Gara de Nord
  • Oras:Gara de Nord

Du-te bre ca am fumat minciunele d'astea cu zecile . :)

Pai cum altfel...ca pe banda rulanta  . Da las-o in pace ca iar ne acuza de off topic si mai apare si "secretara"  cu "managerul" buclucas  :laugh2

Tu oricum faci cam off topic cam peste tot ,recenzii cam lipsa dar deh .....

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Gara de Nord
  • Oras:Gara de Nord

unde sa-ti arat daca nu scrie? :laugh2

Pai si cum ai  dedus ca ii cam grabesc pe baieti???? :blushing2  :blushing2  :blushing2

La off topic zic de mickydutza ca el asta cam face pe forumul asta.Nu am nimic cu nimeni care glumeste,vorbeste frumos doar cu cei care fac niste acuzatii aiurea mai ales cand anumiti membrii au confirmat ca sunt ok si ca comportment si nici nu lucrez in vreun cuib

Link spre comentariu
  • Oras:In papuris ca sa ma chis
  • Oras:In papuris ca sa ma chis

Tu oricum faci cam off topic cam peste tot ,recenzii cam lipsa dar deh .....

Iar a intrat Soprana pe contul tau ? Doar ala stia ca nu fac Recenzii . Nu tin minte sa ma fi urmarit si tu :laugh2

 

Dar chiar , de fel , nu fac :laugh2 :laugh2

 

Mintiti in ultimul hal , dar nu am asteptari. De cand v-ati   inregistrat tot  o ardeti cu fofarlica , crezand ca toti suntem fraieri de aici iar voi cele mai destepte  :slap2

  • Minus 3
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Pai si cum ai  dedus ca ii cam grabesc pe baieti???? :blushing2  :blushing2  :blushing2

La off topic zic de mickydutza ca el asta cam face pe forumul asta.Nu am nimic cu nimeni care glumeste,vorbeste frumos doar cu cei care fac niste acuzatii aiurea mai ales cand anumiti membrii au confirmat ca sunt ok si ca comportment si nici nu lucrez in vreun cuib

Cum adica de unde am dedus? Ma amageam si eu ca ii grabesti sa plece mai repede sa vin eu :laugh2 :kiss3

Link spre comentariu
  • Oras:Gara de Nord
  • Oras:Gara de Nord

Iar a intrat Soprana pe contul tau ? Doar ala stia ca nu fac Recenzii . Nu tin minte sa ma fi urmarit si tu :laugh2

 

Dar chiar , de fel , nu fac :laugh2 :laugh2

 

Mintiti in ultimul hal , dar nu am asteptari. De cand v-ati   inregistrat tot  o ardeti cu fofarlica , crezand ca toti suntem fraieri de aici iar voi cele mai destepte  :slap2

Crezi ca e greu sa vad daca faci off topic sau nu,sincer oricum din momentul asta ai ignore de la mine pana in momentul cand o sa zici ceva destept si de importanta pt forumul asta

Link spre comentariu
  • Oras:In papuris ca sa ma chis
  • Oras:In papuris ca sa ma chis

Crezi ca e greu sa vad daca faci off topic sau nu,sincer oricum din momentul asta ai ignore de la mine pana in momentul cand o sa zici ceva destept si de importanta pt forumul asta

nemaipomenit de important  :laugh2 

  • Like 1
  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:...
  • Oras:...

Pai si cum ai  dedus ca ii cam grabesc pe baieti???? :blushing2  :blushing2  :blushing2

La off topic zic de mickydutza ca el asta cam face pe forumul asta.Nu am nimic cu nimeni care glumeste,vorbeste frumos doar cu cei care fac niste acuzatii aiurea mai ales cand anumiti membrii au confirmat ca sunt ok si ca comportment si nici nu lucrez in vreun cuib

Se poate FK?
  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Gara de Nord
  • Oras:Gara de Nord

Daca nu mai fac inseamna ca exista un motiv si acel motiv il stiu doar eu.Nu sunt genul care sa zic vedem sau ca fac si cand veniti aici zic nu ,prefer sa stie lumea de la inceput ce fac si ce nu.Exemplu cum am zis si cu sexul oral ca fac in functie de igiena

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...