Sari la conținut

Siliconata zona militari residence 0724.604.731


Postări Recomandate

  • Oras:In papuris ca sa ma chis
  • Oras:In papuris ca sa ma chis

Nu...fara FK nu mai ma duc.Nici nu ma duceam pt sex.Vroiam sa mancam ceva,sa bem un pahar cu vin,sa vedem un film,mult FK...sa stau cateva ore.

ma gandeam eu ca nu bati atata drum doar sa astepti ca ala pe afara 

  • Like 2
  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Si nu-mi pare rau de el ca si eu am vorbit cu Alexandra din Dristor sambata dimineata si am stat in masina cat am apelat-o o data si pe urma am plecat la munca , intadevar fata m-a sunat inapoi dupa 20 de minute si i-am spus ca nu ma intorc nici daca ma plateste :laugh2

  • Like 2
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:...
  • Oras:...

Si nu-mi pare rau de el ca si eu am vorbit cu Alexandra din Dristor sambata dimineata si am stat in masina cat am apelat-o o data si pe urma am plecat la munca , intadevar fata m-a sunat inapoi dupa 20 de minute si i-am spus ca nu ma intorc nici daca ma plateste :laugh2

Bine ai facut.Era si normal sa nu te mai intorci,pt 4-5 min...hai 10 cu tot cu dus,cat stateai la ea!

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:...
  • Oras:...

tot tu esti bai Soprano ?  :slap2  Ca Elena  nu stia ea de mIRC , asta era in voga prin 95-97  :laugh2  

iar v-ati inversat la butoane  :no2

Pana la urma,ca nu mai dau in urma sa ma uit,Soprana,Soprano cum drak ii zice,ce e?femeie?guster?peste?liliac?
  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:In papuris ca sa ma chis
  • Oras:In papuris ca sa ma chis

Pana la urma,ca nu mai dau in urma sa ma uit,Soprana,Soprano cum drak ii zice,ce e?femeie?guster?peste?liliac?

du-te la pagina 24 intra pe profilul lui , rasfoieste si citeste pe acolo , iar mai apoi judeca tu cine este :)

eu nu mai zic

  • Like 1
  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:In papuris ca sa ma chis
  • Oras:In papuris ca sa ma chis

Am scris sa se fereasca de tine ca esti periculos la pat , cu mine nu are probleme ca-s batran si poate sa doarma cu mine ca si cu frate-su :laugh2 :laugh2 :laugh2

e da bine  :laugh2  da i-ai specificat ca nu ma duc la periferie ?

  • Like 1
  • Minus 2
Link spre comentariu

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Bv ma!De mine nu i-ai zis?

De tine nu ca a vazut si singura ca vrei sa o freci .Da mi-a zis ca-i ok te primeste dar sa vi cu masina in caz ca adorm eu sa ai unde sa astepti si sa-l iei si pe Miky sa faceti o tabla :laugh2 :laugh2 :laugh2

  • Like 3
  • Minus 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...