Sari la conținut

Siliconata zona militari residence 0724.604.731


Postări Recomandate

  • Oras:In papuris ca sa ma chis
  • Oras:In papuris ca sa ma chis

Nu ştiu despre ce lanțuri vorbiți, dar ție ți se potrivesc brățările astea :)

uita-te pe pagina anterioara sa vezi JUJAUL  guvidului. Si-a scos "Tezauru" la mezat pe aici de foame  :laugh2

Link spre comentariu
  • Oras:In papuris ca sa ma chis
  • Oras:In papuris ca sa ma chis

Ma scuzati pentru intrerupere, mai fute cineva ceva pe topicul asta?

Ce-i frate , doar nu sunt nebun sa-i bag astuia bani in buzunare, constient fiind  :laugh2 

De scuzat , te scuzam ...dar sa nu ne mai intrebi asemenea "indiscretii" :slap2 

  • Like 3
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Ia vezi si sa numeri ca la aur nu cred ca ai vazut tu in viata ta si bonus ti-am pus si cheile de la masini

Chiar nu aveam loc ca tine sa-i arat pe toti ca la tine ca nu incapeau in poza daca ii faceam evantai

P.S Asta inseamna sa fi mafiot si asta inseamna suma frumusica :slap2  :slap2  :slap2

Ti-ai pus si bacnota de un leu,penibil:))).Si cheile de la Mercedesul din 90 :))?

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:In papuris ca sa ma chis
  • Oras:In papuris ca sa ma chis

Ce faci sa imi faci mie in ciuda te duci si imprumuti vreun lant? :laugh2  :laugh2  :laugh2  :laugh2  :slap2  :slap2  :slap2 Daca vrei mai pun poza cu inca un lant la fel de gros dar am zis sa te las sa dormi linistit in noaptea asta sa nu mori de ciuda.

P.S La lanturi si bratara frustratule iti arat si actele de la ele adica carticelele alea cu cate gr e fiecare ca sa nu mai zici ca sunt imprumutate abuzatule

 

Nici nu sti ce surpriza te asteapta asa de incheiere zilele astea pe barosaneala

tu crezi ca ma laud ca tine cu "tezaurul" :slap2  . La cat esti de tembeloid si analfabet cu atata expunere sigur nu ai "grade" multe GUVIDEL  :laugh2 :laugh2 :laugh2

Daca erai baiat destept si umblat doar un singur gen de oameni au  genul asta de portofel si sigur nu sunt pesti dar in fine nu trebuie sa iti dau eu tie explicatii unde lurez ratatule

stai cuminte , fie vorba intre noi si oriunde ai lucra  , am intalnit  atatia corupti care pe baza unei "legitimatii"  confera protectie unor persoane ptr. diferite beneficii , iar tu sigur nu ai mare.....  :slap2  de imi vine sa :kotzen

Link spre comentariu
  • Oras:Splaiul Unirii
  • Oras:Splaiul Unirii

uita-te pe pagina anterioara sa vezi JUJAUL guvidului. Si-a scos "Tezauru" la mezat pe aici de foame :laugh2

Aoileu ! :slap2 :laugh2

Totuşi observ acolo în poză 1 leu :hmmm

Cred ca atunci când a făcut poza ia aruncat Roxana 1 leu si i-a zis:

- Hai jegosule ! Fă poza aia si du-te la pâine ! :slap2

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:In papuris ca sa ma chis
  • Oras:In papuris ca sa ma chis

Aoileu ! :slap2 :laugh2

Totuşi observ acolo în poză 1 leu :hmmm

Cred ca atunci când a făcut poza ia aruncat Roxana 1 leu si i-a zis:

- Hai jegosule ! Fă poza aia si du-te la pâine ! :slap2

i-a trebuit o ora s-o faca ....si asta dupa ce a facut cheta prin cele doua  "cuiburi" :laugh2

Link spre comentariu
  • Oras:In papuris ca sa ma chis
  • Oras:In papuris ca sa ma chis

La portofelul tau ma refeream  :huh:

stiu :laugh2 iti dai seama ca esentiala era "coperta" , ca la celalalt cu d'alea de 1 leu si portofel nefolositor , ca banii erau adunati de la ce produsesera fetele luna trecuta :no2

Link spre comentariu
  • Oras:Splaiul Unirii
  • Oras:Splaiul Unirii

i-a trebuit o ora s-o faca ....si asta dupa ce a facut cheta prin cele doua "cuiburi" :laugh2

Cam slăbuț :no2

Zic ca a împrumutat si de la clienți care erau în acel moment

- Boss dă şi la mine nişte bani pentru o poza si ți dau înapoi ! :)

Ce mai avea pe acolo un lanț :hmmm asa are si câinele unui venin e din alamă ;) chiar îmi zice că la pierdut undeva pe un câmp :eek

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:In papuris ca sa ma chis
  • Oras:In papuris ca sa ma chis

Cam slăbuț :no2

Zic ca a împrumutat si de la clienți care erau în acel moment

- Boss dă şi la mine nişte bani pentru o poza si ți dau înapoi ! :)

Ce mai avea pe acolo un lanț :hmmm asa are si câinele unui venin e din alamă ;) chiar îmi zice că la pierdut undeva pe un câmp :eek

care clienti ca si-a bulversat  singur "cuibarul" pe care il patroneaza

imi zici in PM cand ai nevoie si schimbam dedicatia , portofelul sa nu bage de seama fraierii :laugh2

a venit cu tot batalionul , cica "sa ma faca" . Mai avea sa se desculte de scarpetii aceia rosii si sa-i arunce pe masa :slap2 dar maine cand am timp ii fac stocul si ii spun exact cu cat s-a prezentat la masa :laugh2

  • Like 3
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Ma scuzati pentru intrerupere, mai fute cineva ceva pe topicul asta?

Nu au cum sa futa ratatii astia 2 ca pe unu l-a lasat pula si arata pula cum ii arata portofelul si unu a venit deratizarea peste el cum pula mea sa iti pui colorado ca porecla  :slap2  :slap2  :slap2  :slap2

Link spre comentariu
  • Oras:In papuris ca sa ma chis
  • Oras:In papuris ca sa ma chis

Nu au cum sa futa ratatii astia 2 ca pe unu l-a lasat pula si arata pula cum ii arata portofelul si unu a venit deratizarea peste el cum pula mea sa iti pui colorado ca porecla  :slap2  :slap2  :slap2  :slap2

iar te oftici invidiosule ca nu-ti bag banii in buzuare :laugh2 :boob

 

Unde ai ascuns ma "salba" de la gat .....ai pitit-o macar bine sa nu t-o fure "marfa" peste noapte :laugh2 :laugh2 :laugh2

Link spre comentariu

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Lasă-l să se convinga pă pelea lui :laugh2

Bai ratatule bacnota aia de 1 leu era spaga pt micky ca i-a oferit Roxana loc de munca ca sa faca curat la ea in locatie si am zis sa ii las spaga si eu un leu

P.S Si tu si micky ca contraziceti in declaratii rau de tot ba ca sunt peste la cuibarul lui Roxana ba ca sunt peste la Elena pai in pula mea hotarati-va ca ele nu au nici o legatura una cu alta

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...