Sari la conținut

Siliconata zona militari residence 0724.604.731


Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Buna seara. Am fost azi la Elena. Adresa este usor de gasit si sunt locuri de parcare disponibile. Acces facil și fără portar, apartament cochet și curat (cat am putut vedea.... hol, baie, cameră). Baia dotată cu săpun și geluri de duș, prosop curat și mare dar fără papuci de unică folosință. Elena este o fată frumușică și îngrijită, minionă dar foarte bine proportionată cu pielea fină și un fund obraznic. Sânii sunt foarte bine executați. Nu am simțit GFE dar fiind prima întâlnire am scuzat și comportamentul cam protocolar. Un plus il acord pentru amabilitate si zâmbete. Am avut parte de OP și NP. Mi s-a parut atentă la client și gemetele de plăcere au fost excitante. Se mișcă bine. Sugerez stabilirea tuturor serviciilor și a tarifului la telefon pentru a nu avea surprize neplăcute. La oral s-a ajutat de mâini dar a executat DT cu hotărâre. Notele sunt:

Localizare 8 (e prea departe)

Atmosfera și curățenie 9

Oral 8,5

Normal 8,5

 

Tarif: 100 lei/numar

 

Concluzie: de revenit dar pentru o oră cel puțin.

 

Multumesc Elena!

  • Like 2
Link spre comentariu
Vizitator stefanel1923
Reputație: 0

Ieri am avut cateva ore libere si am zis sa caut ceva cu care sa imi umplu acest gol. Am incercat la domnisoara de mai sus... am luat legatura pe whatsapp,programat pentru ora 18:00.Elena m-a intampinat pe tocuri si in lenjerie intima... foarte primitoare,foarte frumoasa din punctul meu de vedere. O companie foarte placuta, m-a servit cu un pahar de apa,am fost  la dus, am predat banutii si am intrat in dormitor. Actiunea a inceput cu un oral foarte bine executat... sau cel putin pentru gusturile mele, urmat de un normal de nota 10 cu lady on top cu fata in care am si finalizat.Dupa am stat la tigari si povestioare.


 


Note :


 


Locatie: 10 pentru ca este bloc nou,apartament spatios si foarte curat,usor de ajuns.


 


Aspect Elena : 10...  :)exact corpul care il prefer la o caprioara slim.


Oral: 9.0 -  a fost  ce trebuie,pacat ca a fost protejat


Normal: 10 plus pentru lady on top


GFE: 10 pentru ca este foarte sociabila


 


Platit :200 h


 


De revenit...eu unul cu siguranta o sa revin!

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...