Sari la conținut

Janette tribunalul nou 0746709824


Postări Recomandate

  • Oras:In inima femeilor
  • Oras:In inima femeilor

Este ma!Te duce mintea la prostii!

nunta nu este prostie mai ales cand este cu alai adica mai multi ospatari si bucatari baieti si fete la lautari noaptea iar a doua zi spun acasa ca am avut chef si am ascultat toata noaptea muzica. Cand zic chef  a mea se gandeste ca am avut masa la munca nu ca am fost eu la lautari, din cand in cand ii spun ca am fost la lautari cu colegii

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:In inima femeilor
  • Oras:In inima femeilor

Corect!La un moment dat majoritatea se potolesc.Mi-e greu sa ma gandesc ca o sa fac parte din majoritate..Ma gandeam sa ma cuplez cu Janette.Micuta cum imi place mie,se fute si in cur,o fac printesa mea!

Si crezi ca ai putea sa ne-o imprumuti si noua din cand in cand ? in ideea ca te duci cu o curva acasa si sa nu te vada ,nu de altceva :laugh2

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:In papuris ca sa ma chis
  • Oras:In papuris ca sa ma chis

Corect!La un moment dat majoritatea se potolesc.Mi-e greu sa ma gandesc ca o sa fac parte din majoritate..Ma gandeam sa ma cuplez cu Janette.Micuta cum imi place mie,se fute si in cur,o fac printesa mea!

Exista si alte genuri de distractii ale varstei :)

De Janett , zic sa nu o ratezi . Din ultimile poze pe care le-am vazut postate chiar s-a facut si mai frumoasa , vorbesc serios acusa

  • Like 9
  • Minus 16
Link spre comentariu
  • Oras:In inima femeilor
  • Oras:In inima femeilor

Corect!La un moment dat majoritatea se potolesc.Mi-e greu sa ma gandesc ca o sa fac parte din majoritate..Ma gandeam sa ma cuplez cu Janette.Micuta cum imi place mie,se fute si in cur,o fac printesa mea!

decat sa o faci in cur mai bine o faci la buzunare ca produce bine fata

Link spre comentariu
  • Oras:In papuris ca sa ma chis
  • Oras:In papuris ca sa ma chis

nunta nu este prostie mai ales cand este cu alai adica mai multi ospatari si bucatari baieti si fete la lautari noaptea iar a doua zi spun acasa ca am avut chef si am ascultat toata noaptea muzica. Cand zic chef  a mea se gandeste ca am avut masa la munca nu ca am fost eu la lautari, din cand in cand ii spun ca am fost la lautari cu colegii

care lautari Liviule , recomanda si tu ceva ca mi s-a luat de toti . Sa vad daca e ceva nautati si nu stiu eu

  • Like 9
  • Minus 16
Link spre comentariu
  • Oras:In inima femeilor
  • Oras:In inima femeilor

Exista si alte genuri de distractii ale varstei :)

De Janett , zic sa nu o ratezi . Din ultimile poze pe care le-am vazut postate chiar s-a facut si mai frumoasa , vorbesc serios acusa

Frate ghost mie imi place de Betty poate ne facem cumnati

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:In inima femeilor
  • Oras:In inima femeilor

Eu cu treaba mea,ea isi vede de munca ei in continuare. .nu ma deranjeaza!Iubire si intelegere sa fie si le facem pe toate!

Si eu ma gandeam la fel ca nu are rost sa nu mai lasi fata la servici

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:In papuris ca sa ma chis
  • Oras:In papuris ca sa ma chis

decat sa o faci in cur mai bine o faci la buzunare ca produce bine fata

nu fi asa rau Liviu , crezi ca e usor sa produci ?

mai bine o face fata de casa si o scoate din rahatul asta de meserie

  • Like 8
  • Minus 16
Link spre comentariu
  • Oras:In inima femeilor
  • Oras:In inima femeilor

nu fi asa rau Liviu , crezi ca e usor sa produci ?

mai bine o face fata de casa si o scoate din rahatul asta de meserie

eu sigur as incerca sa o fac sa renunte ,ma doare in pula de ce zic astia de pe aici cum au spus si la celelalte care s-au lasat dar chiar as vorbii cu ea in privinta asta

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:...
  • Oras:...

eu sigur as incerca sa o fac sa renunte ,ma doare in pula de ce zic astia de pe aici cum au spus si la celelalte care s-au lasat dar chiar as vorbii cu ea in privinta asta

Da!Si eu zic ca Janette poate mai mult decat face acum!Cred ca,cu rabdare si simt de raspundere ar putea sa se futa si cu 2-3 barbati in acelasi timp!

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:In inima femeilor
  • Oras:In inima femeilor

Da!Si eu zic ca Janette poate mai mult decat face acum!Cred ca,cu rabdare si simt de raspundere ar putea sa se futa si cu 2-3 barbati in acelasi timp!

doar nu se duc baietii sa-i rupa vre-o mana se duc sa o futa dar nu cred ca intra cu doi ,nu este nimfomana eu consider ca este o fata de treaba,este ok ca prietena nu stiu de ce dar mie imi inspira incredere

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:...
  • Oras:...

doar nu se duc baietii sa-i rupa vre-o mana se duc sa o futa dar nu cred ca intra cu doi ,nu este nimfomana eu consider ca este o fata de treaba,este ok ca prietena nu stiu de ce dar mie imi inspira incredere

Eu cred ca nu prea o duce capul!

  • Like 2
Link spre comentariu

  • Oras:In papuris ca sa ma chis
  • Oras:In papuris ca sa ma chis

stiu unde este La Nuci ,dar nu am fost niciodata.

mancarea este buna , dar servirea este de toata jena si eu chiar am o problema vsv de servire pe banii mei. Nu-mi place atitudinea initiala ma scol de la masa , decat sa le mai dau motive de ingrijorare la spaga

  • Like 8
  • Minus 16
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members and 2 guests

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...