Sari la conținut

Janette tribunalul nou 0746709824


Postări Recomandate

  • Oras:In inima femeilor
  • Oras:In inima femeilor

Esti febletea mea!Consider ca esti cel mai laudaros si lipsit de modestie membru de pe forum.Asa e,cum spui..totul e virtual.Totusi,ma macina o intrebare!In realitate esti cu mult mai prost decat aici?

sunt atat de prost incat iti dau muie de cel putin 10ori pe zi si vad ca nu te saturi.Ia-i scris anyei '' vezi daca vine Liviu'' etc ,m-am si saturat sa te fac prost,de unde sa stie aia ca sunt eu? ma legitimeaza la usa? numele meu real nu este liviu,cred ca am exagerat cand am spus ca ai mintea unui copil de 5 ani ,esti mult mai redus , sincer imi pare rau de tine

  • Like 5
  • Minus 4
Link spre comentariu
  • Oras:București
  • Oras:București

sunt atat de prost incat iti dau muie de cel putin 10ori pe zi si vad ca nu te saturi.Ia-i scris anyei '' vezi daca vine Liviu'' etc ,m-am si saturat sa te fac prost,de unde sa stie aia ca sunt eu? ma legitimeaza la usa? numele meu real nu este liviu,cred ca am exagerat cand am spus ca ai mintea unui copil de 5 ani ,esti mult mai redus , sincer imi pare rau de tine

Toata lumea stie ca esti prost pictore,dar numai unii stiu ca esti si retardat. =))
  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:...
  • Oras:...

sunt atat de prost incat iti dau muie de cel putin 10ori pe zi si vad ca nu te saturi.Ia-i scris anyei '' vezi daca vine Liviu'' etc ,m-am si saturat sa te fac prost,de unde sa stie aia ca sunt eu? ma legitimeaza la usa? numele meu real nu este liviu,cred ca am exagerat cand am spus ca ai mintea unui copil de 5 ani ,esti mult mai redus , sincer imi pare rau de tine

de unde sa stie ca esti tu?ai mainile unsuroase bucatare,mirosi a mancare,esti batran coclit si esti ff prost!

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:In inima femeilor
  • Oras:In inima femeilor

de unde sa stie ca esti tu?ai mainile unsuroase bucatare,mirosi a mancare,esti batran coclit si esti ff prost!

Bai baiatule tu nu esti prost esti de-a dreptu oligofren

- bucatarii se spala pe maini de cel putin 100 de ori

- de vreo 6 ani bucatarii poarta manusi

- sunt atat de prost incat numai tips-ul meu pe o saptamana depaseste salariul tau pe trei / patru luni

Daca erai si tu prost ca mine erai fericit acum, nu frustrat.

  • Like 7
  • Minus 4
Link spre comentariu
  • Oras:...
  • Oras:...

Bai baiatule tu nu esti prost esti de-a dreptu oligofren

- bucatarii se spala pe maini de cel putin 100 de ori

- de vreo 6 ani bucatarii poarta manusi

- sunt atat de prost incat numai tips-ul meu pe o saptamana depaseste salariul tau pe trei / patru luni

Daca erai si tu prost ca mine erai fericit acum, nu frustrat.

In toate postarile recunosti ca esti prost!E un inceput!Tipsul tau?Esti un sclav bucatar,in abur si caldura toata ziua,transpirat ca un porc...yahh..mi-e sila..

Link spre comentariu
Reputație: -422
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Am trecut si eu pe la Jenica, din pacate nu am ramas pentru ca nu era pe gustul meu neavand sani mai deloc.

In rest a fost serioasa cu programarea, detalierea serviciilor si nici nu a avut o reactie urata ca nu am ramas.

Link spre comentariu
  • Oras:București
  • Oras:București

Am trecut si eu pe la Jenica, din pacate nu am ramas pentru ca nu era pe gustul meu neavand sani mai deloc.

In rest a fost serioasa cu programarea, detalierea serviciilor si nici nu a avut o reactie urata ca nu am ramas.

Daca ai fi ramas pt o finalizare tot atat ar fi durat,ca te dadea afara imediat. =))
  • Like 2
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:UndevaCandva
  • Oras:UndevaCandva

Bai baiatule tu nu esti prost esti de-a dreptu oligofren

- bucatarii se spala pe maini de cel putin 100 de ori

- de vreo 6 ani bucatarii poarta manusi

- sunt atat de prost incat numai tips-ul meu pe o saptamana depaseste salariul tau pe trei / patru luni

Daca erai si tu prost ca mine erai fericit acum, nu frustrat.

ce sa stie ei, un bucatar care se respecta pe el si clientii pentru care gateste se spala intr-o zi pe maini de cate ori se spala altii intr-o luna, sau nici atat... gatitul e o arta, dar unii sunt obisnuiti sa manance ficatii altora sau sa le gateasca nevestele, fiindu-le frica sa nu se parleasca.

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...